Tesla

vše co vás napadne
Odpovědět
miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Tesla

Příspěvek od miroslavpriesol »

Koncept Tesla auto je skvělý, cítil jsem se jako v sci-fi Je to povedené a krásné se v tom sedí a musím říct, že každý detail je znát ObrázekObrázekObrázekObrázek
Iphone 7 silver 256

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Tesla

Příspěvek od cuting »

Měl jsem možnost jej vidět na autosalonu ve Frankfurtu a upřimně-žádné nadšení. Už jen ten obří display by mne velmi rušil při řízení, spolehlivě takové kino odvádí pozornost od řízení.
Bezpečné tedy to auto určitě moc nebude. Jako technický výstřelek je určitě zajímavé ale subjektivně si nemyslím, že by to byl nějaký hit.Snad jen pro pár jedinců, kteří touží se za každou cenu "ukázat". I kdybych na to měl, tak bych si to nekoupil. Raději bych ty peníze utratil za pěkného medvěda S . Ale proti gustu....:)
 Apple hračky 

Tazounek

Re: Tesla

Příspěvek od Tazounek »

Z venku to vypadá pěkně ale uvnitř už je to na můj vkus trochu moc futuristické a přeplácané

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Tesla

Příspěvek od rony »

Drobna poznamka k foteniu: chvilocku nechaj sancu tomu fotaku, nech zaostri, nemavaj moc rukami :-) urobit ostru fotku je len otazka par sekund trpezlivosti :)

posledna fotka auta - ked stojis a fotis akoby zhora, skus si porovnat to s tym, ze si klakni a fot ten predmet vo vodorovnej rovine (nie teda smer osi nadol ale skor vodorovne alebo mierne nahor), uvidis, ze predmety a ludia na fotkach vyzeraju prirodzenejsie. Prave pri foteni auta je to skoro nevyhnutne - objektiv mat niekde na urovni kluciek.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Tesla

Příspěvek od gulii »

Osobně jsem měl možnost toto auto řídit 2dny a za sebe můžu říci, že je to něco absolutně jiného, než na co jsem byl doposud zvyklý. Člověka to nutí přemýšlet skutečně jinak. Každopádně akcelerace je neskutečná.

cicolably2
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: úte čer 03, 2014 3:30 pm

Re: Tesla

Příspěvek od cicolably2 »

nič v zlom ale niekto by nemal mať vobec stredovu konzolu na aute,lebo ho ruší pri jazde
bože to je blábol

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Tesla

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Problém displeje je ten, že se na něho musíš během jízdy podívat, aby jsi na ovládací prvek ťapnul prstem. Hlasové ovládání ještě nezvládne všechno. U tlačítek a koleček už jdeš ve svém autě prakticky po hmatu. Spíš by mě zajímalo, jak je to s tím displejem za jízdy v noci, protože je fakt obří a bude vydávat dost světla. Já mám elektroniku rád, ale v autě ji nějak moc nemusím.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Tesla

Příspěvek od gulii »

Displej meni intenzitu podsviceni podle okolniho svetla - v noci ma specialni nocni rezim, ale lze i uplne vypnout.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Tesla

Příspěvek od rony »

ja si myslim, ze tento model je pre hracickov na ukazovamie a ochkanie.

ten displej ma velkost malej telly a myslim, ze kazdy co ma v hlave vie, ze auto sa ovlada viac hmatom a na to dotykova obrazovka je k hovnu. ale nenapadne detaily dizajnu nie su to, co sa hodi ak chces robit ooooch marketing.

pre,ysleny interier nie je o tom, ze tam nacapis lcd aj ked bude mat sebelepsie ui.

spomente si na takyto priklad: dialkove ovladanie telky, kukate nan led stlacate tlacitka? keby boli tlacitka zarovnane do roviny, slo by to? nejde o to, ze nevadi a zvladnem mrnut na displej, ale o to, ze je to lahsie vyuzit zmysel, ktory je za,estnany menej.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět