E-cigarety

vše co vás napadne
Odpovědět
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Mimochodem, bavite se o klasickych, nebo o stovkach ? :lol:
Ja potahuju docela rad. Neresim jestli mi staci nebo nestaci. Spis to vidim tak, ze mozna budu hulit jen 6ku a muzu bafat od rana do vecera :D
A navic je to "za hubicku" :Yahoo!:
A jeste navic - dokonce mi to i chutna, coz se mi u klasiky nestalo :D
Mozna bych byl ochoten jit i z te 6ky na 3ku - jen at muzu bafat 8)
Cuting: v tom aute to je jen o zvyku. Ja se v nakladaku naucil jist i za jizdy (po meste) a to v jedne ruce chleba a v druhe lzicku kterou rypu do neceho - a i to neco je obcas potreba nejak pridrzet (takze mam v jedne ruce chleba i to neco).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Tak to jsi byl a stále jsi hodně náruživý kuřák. Mě skutečně stačí, když si šluknu párkrát. "Nakopne" mi to párkrát plíce a za chvíli už nemám potřebu bafat dál. Chuť dostanu až tak za hodinku. A co se týká obsahu nikotinu - zatím jsem na 18. Až dojedu tu bázi,co mám, a to bude při mé spotřebě ještě nejméně 2 měsíce trvat, tak si koupím možná slabší , ale uvidím. Zatím to má u mne směr takový, že toho nechám úplně. Absťák žádný nemám, chuť na nějaké časté bafání už také ne, hulím o poznání méně, než u klasických cigaret, takže to možná v dohledné době tak skončí. Byl bych tomu i docela rád. :)
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Ja proste bafam rad :-). A ted kdyz uz nesmrdim a nemusim s tim utikat na balkon apod, bafam jeste radsi.
Ted jedu 11ku a kdyz bafam casteji, musim toho nechat - mam pocit prekourenosti. Tak nejspis pujdu do te sestky zatim.
Ja na rozdil od tebe zase nepotrebuju ten kopanec. :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Metalgirl »

Já mluvila o krátkých, ne 100vkách. Ty jsem vyloženě nesnášela, moc dlouhé.
Jinak některým se podařilo po přechodu na ecigára s tím seknout úplně pak, tak třeba se podaří i tobě cutingu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Ja mam pocit, ze bafam natolik rad, ze i kdybych mel kourit Nulku, tak asi budu bafat furt :-)
A tech chuti a prichuti, co si clovek muze namichat :D Parrraaaadaa :P
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od rony »

neusudzuj z prvotneho nadsenia :) aj ked moje zaciatky boli s uplne inou technikou, take tie naplnacie naustky, kam sa doslova nakvapkalo asi na tri "cigarety" - terajsie tanky, ktore v klude vydrzia cely den (mini bcc) su uz konecne nieco ine...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Metalgirl »

Jo na ego tancích jsem taky začínala, pak jsem hned ale přešla na C4, jelikož ty ego atomizéry se neskutečně pálily. Tfujtajxl jeden hnusnej to byl. A někteří si to dokonce i dnes vynachvalují a kouří jen na tom a na ničem jiném.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Rony: No a to chces tedy rict, ze tebe uz to nebavi???
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Používám Eleaf BCC Mega na obou gripech, ale uvažuji o nějakých menších s obsahem 1,8 - 2 ml na jednodenní až dvoudenní dávku. Jaký je rozdíl mezi BCC a C4 (C5) ? Zatím jsem zjistil, že ve způsobu plnění - BCC ze spodu a C4 zvrchu od náustku. Hlavy mají podobné s vatičkou. Ale co mám zkušenost, tak ty BCC se při více, než 30W pálí a to je tedy super hnus... Jaký je tedy jiný rozdíl BCC-C4 ?
Také uvažuji ještě o nějakém menším cigáru . Ty gripy, co mám jsou výborné , ale jsou to pořádně těžká železa, na krk se zavěsit moc nedají a v létě mi to urve kapsu. Ale u těch malých cigár - baterií se zase obávám, že nebudou mít dostatek výkonu k dostatku páry a kopanci . A výdrž asi také nebude velká , pořád budou na nabíječce...
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

O malych bateriich mi bylo receno, ze musis mit dve, a co je horsi - plne nabita kouri nejvic a pak to slabne, a slabne a slabne. Proste nemaji regulaci vykonu.
Na malou (pro me tak 2 hodinovou) vychazku mam Mini Protank 3 a nejakou malou baterku "ego". Kouri to docela fajn. Ale beru to jako jakesi nezbytne minimum "pro preziti". Ale priste si beru s sebou i ampuli liquidu :-)
Ale napada me - pokud jsi spokojeny s Mega, nebylo by dobre sahnout po Mini? A ampuli s sebou pro jistotu? K tomu nejaka mensi - pro tebe prijatelna baterka .......
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od rony »

ja mam iba baterie velkosti cigary, ziadne velke krabice. nosim vzdy dve, len si sledujem nabijanie, takze vzdy vecer je jedna urcite na nabijacke. viem, ze v pohode na jednej pocas dna vydrzim. pre mna je teda vyhoda skor mat backup ako sa spoliehat na jednu sice velku ale netusim kedy zdochne. parkrat sa mi stalo, ze som zabudol nabit a mat obe vybite je blby pocit. naviac tieto baterky mi odchadzaju relativne rychlo, neviem ako tie velke sofistokovane tazke baterky, no toe co mam ak vydrzi jedna rok, tak si gratulujem.

bavi nebavi... pre mna bol ciel zbavit sa cigariet, co sa stalo. takze podporovat nikotinovu zavislost, co z toho zostalo nemam chut. preto sa vam trosku cidijem, ze sa nakopavate pri prechode hned s 18mg obsahmi. cakal by som skor taktiku skusit znizovat alebo najprv skusit mensie, lebo to su podla mna obavy zavislaka, ze to mensie nemoze stacit :)

moj dalsi krok je odvaha znizit nikotin do nuly ale bojujem s placebom, viem ze tam mam nulu a nestaci mi to. potrebujem nahodne domiesavanie, co mam vyskusane.

naviac, rychlo si oblubis jednu prichut, takze ten vyber inych prestava byt atraktivny.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Tak ja uz jedu asi 30 hodin na 6mg. Abstak neni, potahuji asi casteji. I tak jsem spokojen :-) Prozatim.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Rony - nevylučuji, že po dokouření báze s 18 mg nekoupím další třeba s 12 a nebo ještě méně. 18 mi zatím vyhovuje, cítím v krku i v plicích, že skutečně něco kouřím a nahrazuje mi to cigáta velmi dobře, a to i pocitem "uklidnění" , který byl hlavním důvodem toho, že jsem hulil. Zatím mám ještě báze tak na 2 měsíce... Ale také se může stát, že už si žádnou za 2 měsíce nekoupím..... :)
Jinak - přesně podle předpokladu - švagr koupil také grip, podobný, jako mám já, a udělal stejný kopanec, jako asi většina začínajících - koupil nějaký tabákový sladký hnus. A už prská. Tak jsem mu dal ochutnat mátový vlastní výroby a hned ten tabákový vylil a vysomroval ode mne můj mátový. Je skutečně fajn, člověk má po něm lehce vyvětranou hubu, žádný sladký ocas, paráda. Měl jsem ještě limetku, ale tu jsem již postupně dohulil a zůstanu už jen u té máty. Limetka nebyla špatná, ale i ona byla lehce nasládlá a to mi opravdu vadí. Takže jedu už jen mátu a jak dlouho, to ještě uvidím. :)
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Stale jedu na 6ce :-)
Dale pronikám do taju michani vlastnich prichuti, motani spiralek a protahovani vaty. Bavi me to :-). A chutna mi to! :-) Zrovna bafam Poziomku (lesni jahodu) od Inawery.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Metalgirl »

Dnes mi došla hulikrabka (chtěla jsem ji už nějakou dobu a navíc mám doma jen 1 grip, tak do zálohy), ten eleaf istick 50W, čekám ještě až mi dojde nový kangertech subtank a pak jsem zvědavá. :) Namotám vatičku a bude dýmečku. :D Jinak ta hulikrabka je passthrough, takže se dá zároveň nabíjet a i hulit z ní.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

No, ten eleaf 50w je fajn, je jen poměrně dost těžký , v létě do kapsičky u košile a nebo trička to není. Na to bude potřeba něco na krk (už jsem jedno kožené pouzdro zahlédl) a nebo koupím nějaký malý "vycházkový" grip. Ale ten velký zase vydrží nabitý v pohodě 5 dnů. Ale těch 50w je už extrém. Zkoušel jsem je jednou a už to pálilo spirálu a nadělalo spoustu smradu. Mám teď stabilně nastaveno 8w a nadělá to kouře až až .
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Metalgirl »

Váží jen o trošku víc než ten, co mám doposud, já jsem zvyklá tyhle věci s sebou tahat už nějaký ten rok, tažke mě to neštve. Ne, vyšší výkon se dává, když máš větší odpor spirálky. Tam to vyhánět nemá smysl. Mám to nastavené na 9W při odporu 2,1 ohm. Tak stejnak to mám nastavené i na druhém gripu. Dává jinak pěkný, stabilní výkon. Elektronika v tom bude kvalitní, navíc jsou tam dvě 2200 mAh 18650 baterie.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Ja mam na Subtanku RBA hlavu s 0,5 ohmu (origos jsou tam dve spiralky) a 25 W. To je dymecku :-)
A jeste zacinam mit pocit, ze chut ze Subtanku je uplne jinde (lepsi) nez treba z Aerotanku. Co namicham a zda se mi na Aerotanku takove jakesi slabe, na Subtanku je to skoro az silne. Musim dale testovat - namichanou prichut jsem napred zkousel na Aerotanku - zacnu to delat opacne.
A taky si premotam aerotankovou hlavicku - dam jinou spiralku a hlavne vatu. To by v tom byl cert, abych nedosahl stejne nebo alespon podobne chuti.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Kurva to je alchymie, já myslel, že koupím a hulím ... :-D

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Pegas - Zase tak strašné to není :) Jen to někteří berou nejenom, jako jiný směr kouření, protože prostě přestat momentálně nechtějí, ale i jako zábavu. Testují, motají, ochutnávají..... proč ne. Když se podíváš na nějaké diskusní stránky o e-kouření, tak je tam možná více živo, než tady :)
Jinak samozřejmě koupíš a hulíš, nemusíš se prakticky o nic starat, jen občas strčíš grip přes noc do zásuvky stejně, jako telefon a jednou za měsíc vyměníš žhavící hlavičku.
 Apple hračky 

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

"Jinak samozřejmě koupíš a hulíš, nemusíš se prakticky o nic starat, jen občas strčíš grip přes noc do zásuvky stejně, jako telefon a jednou za měsíc vyměníš žhavící hlavičku."
Tak takhle nějak jsem to chápal. :-) Docela o nich uvažuji, i když nejsem velký kuřák, v kanceláři, kde trávím cca 10 hodin denně, nehulím vůbec, takže spíše cestou z práce tak 2-3 cigára. Horší to je, když se sejdu s někým, kdo kouří. Tak to vytáhnu krabku a pak jsem 2 dny vyřízenej. Naposled v pátek v hospodě a první cigáro jsem měl až včera večer. Takže pro tyhle případy, bych to e-cigáro uvítal. Ale na druhou stranu nevím, jestli by mě to nenutilo kouřit více, než teď. Jak říkám, v práci ani doma nekouřím, což když sečtu, tak to je cca 90% mého času. Pokud bych měl e-retko, asi bych hulil i doma a v kanclu. No nevím, uvidíme, uvidíme, uvidíme ... :-)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Ale jo, kdyz ti nekdo dobre poradi - koupis a hulis.
Ale casem prijdes na to, proc kourit 18ku kdyz ti staci 6ka, proc davat za 30ml liquidu 240, kdyz ho muzes mit za 40, proc nevyrobit vice koure (kdyz je ho malo - jako bys nekouril) kdyz to jde, proc kupovat zhavici hlavicku za 80, kdyz si to premotam za par korun a jeste to bude lepe kourit a vice chutnat???
Spatnou hlavicku muzes zahodit a koupit novou. Nektera vydrzi 14 dni, nektera mesic, ale i tak nejvic chutna a kouri ta nova. Nebo si starou hlavicku premotas na svoji spiralku, das tam vatu, a kdyz se ti zda, ze uz to tak nechutna, vymenis jen vatu a jedes dal! Spiralka vydrzi o dost dele a kdyz - namotas si z dratu novou za dve koruny.
A ve finale je z toho pekny konicek :-)

pegas: u tebe bych tipoval, ze v podstate nejsi na nikotinu zavisly. Pokud chces "dymit" protoze dýmí ten naproti tobe - doporucuju ti "nulku" = bez nikotinu. Urcite nebudes vyřízenej.
Akorat nevim, mozna budes mit psychicky problem sedet v hospode s e-cigaretou (posměšky, blbe kecy atd).
A jestli chces opravdu dymit, nekupuj si nejakou hracku za par korun, ale neco slusnejsiho. A k tomu baterku, co ti jednak chvili vydrzi a hlavne JE SCHOPNA ten dym vyrobit.
S jeste bych rekl, ze by te to NENUTILO kourit vic nez ted. Spis mozna by te to LÁKALO :D
Ale obecne musim rict - nejlepsi je NEkourit :oops:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Koukám Clone, že se z tebe stal už "odborník" :) Nemyšleno nijak ve zlém.... :) Ale souhlasím, že nejlepší je nekouřit vůbec, o tom není pochyb.
Pegas - jak už psal Rony, e-kouření je o něčem jiném, než hulení klasických cigár. A určitě to není cesta k tomu, aby člověk přestal. To možná časem přijde samo, alespoň u mne to tu tendenci pomaličku má, ale nebylo to cílem. Osobně jsem přešel na e-cigara proto, že jsem už nechtěl polykat dehet a samotnému mi vadil už docela dost ten smrad. Dnes citím díky obnoveným čichovým buňkám, jak jsem strašlivě páchnul. Stačí projít kolem kuřáka a nebo sedět vedle něj v hospodě a uvědomění si , že jsem takto páchnul ještě poměrně nedávno já sám je hrozné. Jinak hulit chci, svou dávku nikotinu dostanu, "kopanec do plic" také , prostě mi to vyhovuje. A jestli hulím víc ? U mne je to spíš opak, mám pocit, že hulím méně, a to výrazně méně. Dříve to bylo 20-30 denně, dnes mi stačí pár šluků, vypnu, a za hodinku za dvě dalších pár šluků. To, že mohu hulit v kanclu i doma je sice fajn, ale ani to mne nijak neláká a nenutí hulit víc. Prostě to strčím do huby, když cítím potřebu ,stejně, jako jsem dříve šáhnul do krabičky, nepřemýšlím o tom a i když doma teď hulit mohu, tak i s gripem chodím stejně, jako dřív hulit na terasu. Zvyk.
Jestli jsi, jak píšeš, víceméně jen sváteční kuřák, tak se opravdu raději sám na sebe zdravě naštvi a prostě s tím sekni. Za dva tři týdny už se tomu budeš jen spokojeně usmívat. Jde to, je to jen v hlavě a o tom "naštvání se sám na sebe". Mám kamarádku, která hulila 30-40 denně, pořádná fabrika. Pak se naštvala, došli jí večer cigára a byla líná jet v o půlnoci k pumpě si koupit nové.....No a nedávno "slavila" 10 let bez cigaret. A podle jejich slov žádný velký absťák necítila, víceméně jí prý jen občas něco chybělo v ruce. Ne v papulce. Osobně tak trochu nyní skrytě doufám, že i e-cigára mi přestanou po nějaké době bavit a chutnat a že se pak už nevrátím k žádným. A když ne, tak se nic neděje. Už jsem si na ně za pár měsíců docela zvyknul, našel jsem poměrně rychle chuť, která mi vyhovuje a to, co jsem sledoval - konec dehtu a smradu včetně záchvatů kašle apod. jsem docílil.
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Ja kdyz tak nad sebou jeste premyslim, proč potahuju tak casto - mozna je to tak trochu i tim, ze jsem poridil asi dvacet 2ml vzorecku prichuti a laka me zkusit tu dalsi prichut. Tak musim dohulit napred tu predchozi. :-)
Me to proste porad laka zkouset nove a nove prichute a moc si alespon zatim neumim predstavit, ze bych treba cely rok kouril jen jednu. Uz jsem jich par mel ------ a jeste tolik, co jsem nemel. A to se bavim jen o ovocnych.
Takze zacatecnikum "michačům" bych poradil kupovat skutecne jen ty male vzorecky, at nesahnete vedle hned s "velkou" ampuli.
2 ml = asi 40 kapek a do 10ml liquidu se dava vetsinou podle vyrobce 6 - 10 kapek (ale podle osobni chuti kazdeho treba i 20 kapek - takze i tak je to minimalne na 20 ml liquidu) - na vyzkouseni jestli mi to bude chutnat je toho "až až".
Jsou i takovi, kteri si davaji jen jednu nebo dve kapky.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Tomu rozumím, že tě láká vyzkoušet x příchutí, ale naštěstí jsou možnosti, že v některých kamenných obchodech je možné vyzkoušet několik příchutí a teprve pak koupit. Takto jsem já osobně došel až k té mátě. Zkoušel jsem i samotnou bázi bez příchutě, ale ta měla také tu nasládlou pachuť, která mi tolik vadí. Ta máta ji celkem dobře přetluče. Ale také možná díky té nasládlé pachuti už nehulím tak často + je také docela nepohodlné hulit těžký grip, když jdu třeba ven se psem na procházku a nebo i v autě třímat v ruce kus železa . Není to lehoučký kousek papíru. Ten grip je pomalu, jako jateční pistole :) Takže ho hulím většinou jen když někde sedím . Navíc se blíží léto , košile a trička a nevím, jestli budu ve svém věku ochoten dělat ze sebe šaška s nějakým páskem kolem krku a zavěšeným kusem železa. Další důvod, proč s e-cigárem toho nevyhulím tolik, co dřív. Má potřeba hulit má postupně klesající tendenci a jsem tomu docela i rád.:)
 Apple hračky 

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

Tak takovy obchudek my tady bohuzel nemame.
A s tou sladkosti - JA mam sladke rad (tak proto mi to vubec nevadi). A vetsinou tu nasladlost kazda prichut prebije, takze toto ja opravdu nastesti resit nemusim.
A ten grip na krk asi fakt ne. Kdyz uz tak snad jedine neco jako ledvinka u pasu (kdyz budu tak "naholo")
Ale s tim zkousenim mne jeste napada - on vam to v tom obchode nekdo namicha.
Ale ja si dam 10 ml liquidu + 5 kapek. Vyzkousim, pridam dalsich 5 a takto si to vyladim na svou chut. Kdybych dal do vseho jen 5 kapek, nejspis by me nechutnala skoro zadna.
U hotovek neni co resit - chutna/nechutna. Ale u michani je tech moznosti mnohem vic. Nehlede k tomu, ze si muzu prikapnout neceho uplne jineho - nekdo micha ze 3 az 4 prichuti :D
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Díky všem za komenty! To už jsem myslel, že se na to taky vys*ru, ale vloni na podzim jsem začal s očistnou kůrou ... výrazně omezil chlast, najel na zdravou nutriční stravu a zhubnul 15 kilo. Takže po tom všem "dobrém" mám pocit, že jsem udělal už dost a že nějaká "neřest" by mi slušela a tak si těch pár retek prostě nechci odpustit. :-) Nobody is perfect :-) Ale kdybych si je nahradil něčím "neškodným", taky by to asi nevadilo. Pokud do nich půjdu, určitě si nekoupím nic levného, jen aby to dýmalo. Jsem taková povaha, buď pořádnou věc, nebo radši nic. Budu tady ty vaše diskuze ještě sledovat a uvidím ... Ještě jednou díky všem!
Naposledy upravil(a) pegas dne úte dub 14, 2015 12:54 pm, celkem upraveno 1 x.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

pegas. pak jsi na podobné cestě, jako momentálně já. Prostě se mi přestávat nechce, alespoň ne hned a momentálně. Ale nevylučuji, že k tomu za nějaký čas sám dospěju a zahodím i ta ečka.. Budu rád.

Clon : Je to kamenný obchod, kde se prodejce snaží a tak tady má malé gripy naplněné několika málo kapkami různých, již hotových namíchaných produktů. A občas je mění. Nic pro domácí "alchymisty", spíš pro začátečníky a běžné nenáročné spotřebitele. Zachutnala mi máta a limetka, koupil jsem příchutě a namíchal si je doma pak sám, podle doporučení výrobce 10 kapek na 10 ml. A jsem spokojeny.
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Metalgirl »

Však já to tu psala taky, že na tom nic njení. :D s tím mícháním.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

pegas: jestli se chces dozvedet neco konkretniho, ptej se. Jinak me asi uz vubec nenapada (zatim), co sem jeste napsat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Díky! Máš pravdu, víc už o tom snad ani nelze říct. Myslel jsem to tak, že se nechám ještě chvíli vábit :-D

I když možná bych měl dotaz ... jak jsem říkal "koupit a hulit", takže co by jsi doporučil za hardware? :-)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

A jak velke /male by jsi cele zarizeni chtel mit? A jak casto by jsi byl ochoten plnit? Chces opravdu hodne dymu, nebo staci prumer? Najdi si na google nebo zde ve vlakne istick 50 W (a na to treba Subtank Mini) a snaz se posoudit, jestli neco takoveho by jsi byl ochoten "vláčet", nebo rozhodne neco mensiho. Pokud mensiho, zkus si najit Wapros Nunchaku a na to Aerotank V2 (tyhle kombinace mam ja a muzu mluvit asi jen o tomhle).
Ale jinak - nejsem si jist, jestli zrovna ja jsem ten pravy na rady HW. Moje zkusenosti jsou teprve mesicni. A tech hracek jsou mraky.
Pak mam jeste takovou malou "propisku", ale to je opravdu jen takova "z nouze ctnost" ( ale taky to huli - bohuzel pomerne kratce = ja s tim preziju asi tak dve hodiny). Jmenuje se Mini Protank 3. Plus baterku.
I kdyz - popravde receno, idealni by bylo najit nejaky sikovny obchudek a videt to nazivo. Ty obrazky silne klamou.

Jeste neco malo se vyskytlo k napsani. Prave jsem sel kolem sveho spolupracovnika - pyromana, co mi vykladal jak to moje je vsechno jedovate. Dal mi potahnout jeho pyro znacky Camel. Lidi, to vam byl smrad, no hlavne v hube! Lizali jste nekdy popelnik??? Ja 39 let! FUJ!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Díky, projel jsem to na Googlu a je toho fakt mraky. Rozhodně bych chtěl menší, na dýmu mně tolik nezáleží. Osahám si je v nějakých kamenných obchodech.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

To bude nejlepsi. Tipy jakesi mas, od toho se muzes aspon trochu odrazit.
Akorat bych asi doporucil - porid si baterku alespon s nejakou regulaci vykonu.
A cim mensi vrsek, tim mene liquidu se do nej vleze a tim casteji musis dolevat.
Hodne stesti a stastnou ruku!
Pak dej vedet :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Díky! Nebude to hned, ale pak dám vědět.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

A jestli si to koupis, jiste si zrovna koupis i nejaky liquid. Tak si vyber nejakou prichut, ale nikotinu co nejmin - vzhledem k tvemu svatecnimu kuractvi. A nejakou malou ampuli (kdyby prestalo smakovat). Ja osobne bych doporucil nejakou ovocnou prichut - ale kazdy jsme jiny. Treba Cherry od Joyetechu byla moje prvni a libila se.
Paradoxem je, ze ty s malem nikotinu stoji stejne jako ty s velkym mnozstvim. 10ml stava kolem stovky. A ja tech prvnich deset ml tahal pres tri dny (a to jsem hulil minimalne 25 denne). Resenim je jedine michat si svoje. A kdyz svoje, tak potom je zase nejlepsi poridit si jenom 2ml vzorecky prichuti. Ale to uz jsem tu psal.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

Budu se snažit na to všechno myslet, ale už teď mám hlavu jak čutací merunu :-D

Jinak určitě bych bral něco slabšího/lehkýho. V roce 1996-2000 jsem dělal s Japoncema a ti mi vozili cigára Mild Seven, které měly filtr z dřevěného uhlí. Lepší hulení jsem pak už nikdy nezažil. Ale s Japoncema zmizely i ty cigára. Občas jsem na ně narazil někde na letišti v DFS, tak jsem koupil celé kartony, ale po pár letech už jsem je neviděl ani tam. Tak jsem z donucení a s velkou nevolí přešel na Marlbora Light, které jsem hulil do doby, než na trh přišly Marlboro Flavour Plus. Po těch Mild Seven nejlepší retka. Ty jsem hulil v podstatě do nedávna, než je stáhli z trhu, kokoti kokotský. No a teď zkouším zlaté Davidoffky, no ale žádná sláva. Jak říkám, hulím relativně málo, ale když už, tak bych chtěl něco fajne, ale ono není pořádně co. Takže proto přechod na e-cigára nevylučuji.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od cuting »

Je to o tom, jak často chceš dolévat náplň a nebo nabíjet. Ty větší gripy, jako je například zmíněný iStick je dobrý nejen díky výkonu, ale hlavně pro dlouhou výdrž. Mě osobně vydrží nabitý tak 5-6 dnů. A to jej mám jen v práci. Na doma mám jiný - iJust , ten také vydrží dlouho, tak 2-3 dny. Ale v obou případech se jedná o poměrně velké a těžké kusy železa. Osobně jsem je zvolil právě proto, že je nechci neustále nabíjet a myslet na to. V neděli nabiju a vím, že nejméně do pátku mám vystaráno. Podobně i ty tanky na náplň. Mám dva na 3,5 ml, což je při mém kouření na 3-4 dny , oba dohromady tedy opět na celý týden bez starostí s doplňováním. Ale pokud někdo dává přednost maličkým, třeba i ve formě cigarety, která ale dlouho nevydrží a je potřeba je neustále každý den nabíjet a doplňovat, pak je to samozřejmě jeho volba. Pro mnoho kuřáků je právě pohodlná ta forma lehoučké cigarety, kterou drží v ruce, jako kalsické cigáro, případně o něco větší.
Jinak, líbí se mi docela ten grip, co používá Metal, ten je přes BT propojený i s iPhonem a dává spoustu informací . Taková pěkná hračička a určitě i hodně výkonná. I když levná není. Ale i to je o tom, co kdo konkrétně očekává. Metal určitě , jako zlušená "hulička" , ví, co chce a může poreferovat sama. http://www.vasecigareta.cz/produkt-813- ... c-pro.html

Jinak, jestli hledáš náhradu za nějaké kvalitní cigarety typu Mild Seven a nebo Marlboro apod. , tak na to rovnou zapomeň. Nic takového mezi e-cigaretami nenajdeš. Je to nejen jiný způsob hulení, ale také úplně jiné chutě. Také jsem dříve hulil davidoff , nechával jsem si často od známé letušky vozit z Dubaje modré, které tady nejsou. Nejraději jsem ale měl Gitanesky, protože ty mají černý tabák a kouření bylo skutečně kouřením... E-cigára mi dávají podobný pocit , když dám větší obsah nikotinu a páry, podobný "kopanec", ten si ale můžeš upravit nejenom obsahem nikotinu v náplni ale i snížením výkonu. Ale nečekej, že ti přinese jakákoliv e-cigareta podobný požitek, jako klasické kvalitní Marlboro. Přinese ale zase jiný . Mě se třeba moc líbí, že se mi obnovily chutě a hlavně čich a díky tomu cítím spoustu krásných vůní, do té doby mě často neznámých. například jak nádherně na jaře voní jehličí v lese. Ale také pak i smrady, zejména z kuřáků :)
 Apple hračky 

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: E-cigarety

Příspěvek od pegas »

No díky, tak teď jsem fakt na vážkách :-) asi bude nejlepší, když navštívím nějaký "e-hulící" festival a tam to všechno odzkouším :-) ne vážně, znám asi 3 lidi, kteří je kouří, tak se zeptám, zda by mi dali poblafat + návštěva nějakého kamenného krámu a snad budu mít jasněji.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: E-cigarety

Příspěvek od Clon »

No zrovna ted resim situaci, kdy stejny liquid kdyz dam do Aerotanku vnimam chut podstatne méně nez v Subtanku.
Odbornik mi na mou otazku rika, ze "ty levnejsi" hracky maji sva omezeni vcetne podání chuti. On sam ze uz z tech hracek kourit ani nemuze. Reseni teto situace jsou podle nej dve: 1. Michat si do Aerotanku silnejsi prichut, nebo 2. kourit uz jen na Subtanku.
Takze asi pozor, kdyz ma clovek dve ruzna zarizeni - i vysledky budou ruzne a jestli se nekdy doberu podobnych vysledku konkretne s tou chuti, zatim netusim. Zkusim laborovat se zhavicimi hlavickami (zvetsit dirky, svoji spiralku a hlavne vatu a ....... Pak se uvidi).
Jsou to ale veci ! Pry uz jsem dosel do stadia, kdy mi Aerotank proste nebude stacit. Už? To tedy dost brzy -po mesíci.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět