Microsoft surface pro 3

vše co vás napadne
Odpovědět
kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Microsoft surface pro 3

Příspěvek od kotelník »

cau lidi,
vzhledem k tomu, ze jsem nahodou v nemeckem elektru spatril Microsoft Surface Pro 3 a docela mi vyrazil dech, za par dni na to jsem se tam vratil a koupil si ho misto iPadu. Duvody jsou jasne, "tablet" jsem az ted schopen vyuzivat k praci.
obcas se potykam s chybami windows, ovsem moznost instalace .exe je pro me velmi dulezitym benefitem.
Navic ma skvele pero, ktere s one note tvori skvely zapisnik.
Pisu to proto, ze v CR se surface neprodava a nemuzete si jej nikde osahat, tak aspon se zde muzete zeptat na to, co vas zajima.
Treba nikoho nezajima :D

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) kotelník dne čtv led 01, 2015 5:24 pm, celkem upraveno 1 x.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Microsoft surface pro 3

Příspěvek od gulii »

Hrál jsem si se Surface Pro 3 jeden den a také se mi velmi zamlouval.

Pro případné zájemce v ČR je nejlepší cesta zavolat přímo do MS Store linku pro ČR a tam si Surface objednat. (budete ho mít i s 2 letou zárukou!) Samozřejmě klávesnice EN.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Microsoft surface pro 3

Příspěvek od kotelník »

jo i o teto moznosti jsem slysel, ale drazdany mam 145km, takze pohoda
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

zzekon
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 06, 2015 8:21 pm

Re: Microsoft surface pro 3

Příspěvek od zzekon »

Zdravíčko, nadchla mě tato krátká diskuze :) velice se zajímám o surface pro 3 a slyším poprvé že to jde i přes naší Microsoft pobočku. Vypadá to ted velice lákavě a nyní jak píšete, že lze objednat i u nás a dostanu 2 letou záruku ještě více lákavěji.
Mám ale trošku nejasnosti jak je to se záruční opravou... jelikož zařízení která mám, využívám na 100% tak po roce se objeví nějaká únava materiálu apod.. a pokud by to nastalo i u zakoupeného surface 3 myslíte že by to stačilo řešit přes Pražkou centrálu MS, nebo bych musel osobně to posílat a řešit s místem odkud to bylo objednáno (přdpokládám že to bude Německo) ?
Mám jen strach že kdyby se to nějakým způsobem porouchalo tak aby nebyl nějaký problém s vyřizováním atp...

Děkuji za odpovědi

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Microsoft surface pro 3

Příspěvek od kotelník »

Asi bude ideální tam zavolat a zeptat se
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět