BlackBerry Passport

vše co vás napadne
pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od pegas »

http://www.mobilmania.cz/bleskovky/v-bl ... fault.aspx
signál od zaměstnanců, že akvizice Applem by se jim líbila více :-D

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od next751 »

Divim sa, ze to odmietli...

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od PP289 »

ls8 píše:Ta firma dlouhodobě prodělává stovky milionů dolarů za čtvrtletí, tedy kolem miliardy ročně. Pokud se to neotočí, na což to zatím opravdu nevypadá, je jen otázkou času, než to položí a někdo je koupí jen kvůli jejich patentům. Jen pro udržení nějaké osobitosti to akcionáři nebudou dotovat ze svého donekonečna.

Proč sem píšeš, když tady akorát vyvoláváš flame? BB pokud vím prodělává jenom mobilní část, ostatní služby vydělávají. A už několikrát bylo zmíněno, že jakýkoliv odkup BB šikmoočkama Kanada nedopustí a v zájmu ochrany vlastních dat je raději budou dotovat.
iPhone SE 64GB Space Grey

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od ls8 »

OK, nebudu se dále vyjadřovat. Pojďme se ale dolmuvit, že se tady v tomto vlákně sejdeme ode dneška přesně za pět let a povíme si, jak to dopadlo, jo? :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Lipon »

Nevšiml jsem si, že by vyvolával flame; řekl bych, že je to pořád v rámci konstruktivní diskuse
Čísla (ekon. výsledky) jsou jednou daná a přes to nejede vlak; proč by to měl někdo dotovat, z čeho? Notabene v takových řádech ... Pokud jiné divize jsou v zisku, může to dopadnout jako s Ericssonem.

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od PP289 »

Já nevím, asi mám jiné představy o konstruktivní diskuzi. Toto je téma o BB Passport, jak je s ním kdo spokojený, jaké má chyby atd. Nevím, proč sem někdo má potřebu dávat odkaz(ještě navíc když to bylo několikrát vyvráceno)s nějakou akvizicí a začít tady mlít o nějakých číslech. BB s telefony nepřestává, Chen to řekl několikrát a výrobu telefonů momentálně dotuje z výdělků za BES, o který mimochodem projevil zájem i samsung a bude ho používat v Galaxiích.
A se současným stylem tady nemusí být za 5 let ani Apple. Apple Watch průser, iPhone 6(+) taky samý problémy, Macbooky už jsou 10 let stejný.
iPhone SE 64GB Space Grey

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Manek49 »

Co je za průser s apple watch?

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Lipon »

dobra, tak to oddelme do diskuse o BB obecne a tady at zustane je Passport
fakt nemam pocit, ze by ls8 vyvolaval flame, off-topic, no dejme tomu ...

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od PP289 »

Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D
iPhone SE 64GB Space Grey

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Tonek »

Pro mě nejlepší alternativa, pokud bych měl někdy odejít od jablečných produktů. :good: BB PP je hodně reprezentativní zařízení. :wink:

richard2
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 113
Registrován: stř led 16, 2008 8:21 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od richard2 »

PP289 píše:Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D


Čistě subjektivně. Mám jej 4 měsíce, stále jsem "zamilovaný" a o návratu k iOS neuvažuju.
Nicméně s přihlédnutím ke všem jablešným zařízením, které doma i v kanclu mám, jsem i nadále fanda Apple a nyní i Blackberry :-)
Ty dvě věci se rozhodně navzájem nevylučují :-)
iPhone 1.1.2 OOB -> HTC Diamond -> Asus P565 -> HTC TP2 -> iPhone 4 16GB -> iPhone 5 16GB -> BlackBerry Passport
iMac 21,5"
iPad 3 32GB 3G
Apple TV

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od cuting »

Tonek píše:Pro mě nejlepší alternativa, pokud bych měl někdy odejít od jablečných produktů. :good: BB PP je hodně reprezentativní zařízení. :wink:


Representativní možná , protože je prostě JINÝ a svým způsobem originální, ale neznám kolem sebe mnoho lidí, kteří kupují telefon proto, aby byli IN. Možná několik mladých , aby se "odlišili", ale v této věkové sféře se již příliš nepohybuji. A v business sféře se stále více setkávám s lidmi, kteří "nevystavují" svůj telefon vůbec a často mají obyčejné "hloupé" telefony určené jen k telefonování a SMS, schované v kapsách a s vypnutým zvukem. Raději vystavují své hodně drahé klasické hodinky a perfektní obleky a boty. :)
Navíc, mnoho lidí má v aplikacích již poměrně dost peněz a přecházet jen kvůli "obrazu" k jiné platformě včetně BB a nakupovat nové app jsou pak vyhozené peníze. Často větší, než stojí telefon. Ale samozřejmě, že to je čistě individuální, proto je tak bohatý výběr na trhu a je to jen dobře.
 Apple hračky 

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

BlackBerry Passport

Příspěvek od kotelník »

Videl jsem nedavno cloveka v coste, ktery tam s passportem sedel a bylo to pekne videt neco jineho. Ale Cuting to napsal presne. Mnohdy fakt clovek z top managementu ma starou nokii nebo odrbane stare blackberry a jezdi v A8. Neni to o telefonu, ten by mel splnovat to co chce uzivatel, ale rozhodne neni s jinym telefonem jinym clovekem...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od kotelník »

vy, kteří passport máte...jak hodnotíte dlouhodobě? Prodali jste, nebo využíváte a nehlodá vás návrat zpět? Často se člověk (i já) pro něco nadchne a je to tak na dva týdny plus mínus...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od j.v. »

Po přechodu z androida nemám ani po pár měsících naprosto žádnou potřebu vracet se zpět. Pro mě potřeby je bbos podstatně použitelnější a méně otravný. Aplikace budou nejspíš pro někoho bolest, mi chudší nabídka nevadí. Displej, klávesnice, a výdrž baterky je luxusní, na volání je to ale cihla (doporučuji používat hf, v ruce se telefon pronáší) . Celkově jsem spokojený a neměnil bych.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od kotelník »

děkuji
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Julek »

BB Passport je fantastické zařízení, skutečně jsem ho měl moc rád. HUB mi chybí moc. Baterie a fantastický dispej ještě víc. BB jsem prodal jsem ho jen proto, že velká část mojí práce je po stavbách a pokud Vám věčně zvoní tel. a tahat neustále takové pádlo z kapsy a z pouzdra (nechtěl jsem mít bordel v klávesnici) mi fakt lezlo po 4 měsících na nervy. Kdybych větší část dne seděl v kanceláři neprodal bych ho. beru to jako spotřební věc, takže až bude passport 2, třeba to zase přehodnotím :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od kotelník »

Julku a co mas ted?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od rony »

pravdu
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Julek »

iPhone 6 a jsem spokojený :), trochu cvakal tak jsem ho ohnul a je klid :D

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od kotelník »

:D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Už svůj Passport také nemám, před pár dny jsem jej prodal a zakoupil to samé zařízení v limitované červené edici. Narozdíl od černé verze, která je více decentnější a usedlejší, je ta červená jasná stylovka. Jsem si jistý, že mi vydrží minimálně do uvedení Passportu 2. Po cca půl roce mohu říci, že koupě tohoto zařízení nelituji a k iPhone se vracet v dohledné budoucnosti určitě nehodlám.
Blackberry Passport je jedinečné zařízení a určitě není pro každého. Pokud ale člověk k této mašince najde cestu, tak pro něj v podstatě žádná jiná alternativa neexistuje. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od mike-biker »

Červenou mám rád a toto vypadá velmi elegantně. :good:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Jadro »

Tak jak mi v cerne verzi prisel nic moc, tak ta cervena je naprosto uzasna... Krasa.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Julek »

Chrono Leggionaire píše:Už svůj Passport také nemám, před pár dny jsem jej prodal a zakoupil to samé zařízení v limitované červené edici. Narozdíl od černé verze, která je více decentnější a usedlejší, je ta červená jasná stylovka. Jsem si jistý, že mi vydrží minimálně do uvedení Passportu 2. Po cca půl roce mohu říci, že koupě tohoto zařízení nelituji a k iPhone se vracet v dohledné budoucnosti určitě nehodlám.
Blackberry Passport je jedinečné zařízení a určitě není pro každého. Pokud ale člověk k této mašince najde cestu, tak pro něj v podstatě žádná jiná alternativa neexistuje. :)


souhlas, Passport je fantastický!

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

hoboy
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 21, 2013 10:45 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od hoboy »

richard2 píše:
PP289 píše:Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D


Čistě subjektivně. Mám jej 4 měsíce, stále jsem "zamilovaný" a o návratu k iOS neuvažuju.
Nicméně s přihlédnutím ke všem jablešným zařízením, které doma i v kanclu mám, jsem i nadále fanda Apple a nyní i Blackberry :-)
Ty dvě věci se rozhodně navzájem nevylučují :-)


A jaký je prosím váš názor teď?
Jsem take letitym uzivatelem vseho od Apple, ale HW klavesnice mi palcive porad chybela. Proto uvazuji o prechodu, ci doplneni sveho mobilniho parku.
Dekuji za shrnuti

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Julek »

Passport bylo super zařízení, druhé nej po Apple, bez debat. Mě časem začla vadit ta velikost :(

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ssslnieckooo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 163
Registrován: úte zář 30, 2014 4:40 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od ssslnieckooo »

Tak aj ja som od dnes majiteľkou Passportu v limitovanej red edícii. Zatiaľ je to pre mňa totálny chaos, obrovská zmena oproti iphonu. Ale mobil je to krásny, to bez debát, už len rozlúsknuť inštalovanie android aplikácií a iphone prenechám manželovi :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od cizi »

Zdravím uživatele passportu (tedy zda nějací zbyly). Chtěl jsem se poptat jak jste spokojeni a zda má smysl na toto zařízení přecházet. Jsem dlouhodobým uživatelem iPhonů, ale už bych celkem uvítal nějakou změnu. Díky za reakce...

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Ahoj. To zařízení je, co se týče hardware, jedinečnè a pro určité spektrum lidí bezkonkurenční, nicméně z hlediska dlouhodobější podpory BB10 je to bohužel špatné. S tím jde ruku v ruce i podpora vývojářů a nejde jen o to, že nevycházejí tituly nové, ale končí i oficiální podpora např. Facebooku či WhatsApp. Pokud ti jde především o agendu, e-maily, kalendář, prohlížení internetu, tak poslouží stále na výbornou. Práce s delším textem je na dané klávesnici opravdu skvělá, zvykl jsem si na ni po pár dnech. Nadprůměrná je i výdrž, na druhou stranu je potřeba si zvyknout na velikost zařízení, především tedy šířku. Passport se dá nyní sehnat za opravdu zajímavou cenu. Btw. Já jej v březnu tohoto roku prodal, vrátil jsem se poslušně k iPhone, ale nyní pár dní vedle iPhone používám S7 Edge a vypadá to, že opět dezertuji. :-)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od cizi »

Díky za odpověď. Vlastnil jsem dříve Z10ku a byl jsem s ní dosti spokojený, hlavně co se HUBu týká, tak to byla pecka. S apkama to byla bída už před tím, ale poslední dobou žiji jen emailem, sem tam twitterem. Porovnával jsem Classic vs Z10 a Classic nemá cenu kupovat pokud nechce člověk klávesnici, protože to má shodný HW jako Z10ka. Passport mi přijde být stále dost drahý na platformu, která bude asi za dva roky úplně mimo.. no, uvidíme! BB OS10 je dobrý systém, škoda, že se neuchytil a zavládl téměř monopol nebo spíš stereopol (Android/Apple). Apple funguje na jedničku, ale po těch letech už mi to přijde být takové monotónní, bohužel :-(.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od mike-biker »

Taky si myslím, že by to chtělo někoho třetího. Microsoft tvrdě selhal, sám nechápu proč.
APPLE příliš bobtná, třeba časem vymyslí verzi light - která nebude tak složitá, ale bude vysoce bezpečná a plně funkční.
BB OS jsem nikdy neměl, ale vím, že měl špičkového emailového klienta.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: BlackBerry Passport

Příspěvek od pegas »

Kanadská společnost BlackBerry oficiálně oznámila, že končí s výrobou smartphonů a bude se plně soustředit jen na softwarovou divizi.
Zdroj: http://mobil.idnes.cz/blackberry-konci- ... lefony_ram

Odpovědět