Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

vše co vás napadne
zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od zdcerny »

Zajímá mě, jestli jste takové ovce jako já. Už jsem prodal své 5S a jsem ochoten jít do částky 25tis. Pokud bude IP6 vypadat tak, jako na uniklých fotkách, bude to bomba. Je to můj osobní názor, který nemusí každý sdílet. Už aby byl IP6 k mání.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

no, hodlám nemít iPad mini, skrze větší displej. Beztak je iPhone vždy zařízení č. 1. Takže pro mě je tato cena taky “přijatelná”, ale koupím si ho prakticky za cokoli (obrazně řečeno). Ale bude mě to mrzet :ROFL:
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Se stejným displejem, tloušťkou, lepším foťákem a větší baterií by to pro mě bylo mnohem lepší, na 90% 6 vynechám a budu dost uvažovat o 5S
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Arcane »

Já měl přes 4 roky iPhone 3GS a řikal jsem si kdy bude nejlepší čas na přechod. Po to mco jsem viděl že se bude zvětšovat i6, tak jsem se rozhodl do 5sky :) Myslim že 64bit telefon zas nějakolik let vydrží :) Stejně budu keynote sledovat napjatě, i když si ho nebudu kupovat. Ale osobně bych cenu iPhonu nezvedal. 25k je moc. Okolo těch 16-17k mi přijde normální cena.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od cuting »

Pro spokojené uživatele je tato otázka myslím bezpředmětná :) Koupí jej většina a cena je to poslední, co je bude zajímat :)
Osobně, když jsem před sedmi lety kupoval první iPhone ve Francii, kde byl tenkrát , jako v jediné zemi odblokovaný, tak mne vyšel na 25.000,- a bylo mi to fuk. Stejně, jako všechny následující. A tenkrát těch 25.000 mělo výrazně vyší hodnotu, než dnes.
 Apple hračky 

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Kto bude iPhone chciet strasne, da zan aj 30 000 kč. A verim tomu, ze takych ludi bude dost.

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od TDa »

Když to tak čtu tak by mě celkem zajímalo co za milionáře sem chodí :D Měl jsem iPhone4 16GB dotovaný za 10 000. Mám iPhone 5 64GB za 22 500 a iPad Air 64GB kupovaný na "Black Friday" a myslím, že ceny zůstávaly skoro stejné, nebo ne?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od rony »

pravdepodobne ziadni milionari. ludia si dokazu svoje vydaje racionalizovat. necitim sa byt milionar, no taketo hracky si neupieram. avsak minanim penazi sa clovek milionarom nestal ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

Přesně jak píše Rony. Ovšem jsou extrémy, které ani já nechápu. Např koupit iPhone na splátky mi přijde blbé (pokud jej tak nekupuji, protože vyjde ve výsledku výhodněji). Další věcí je, že moc nerozumím, jak může dát někdo za telefon víc, než je schopen za měsíc reálně vydělat...kapitolou samou pro sebe jsou děti, kterým iPhone kupují rodiče a to opravdu rád nemám...Mě ho třeba kupuje babička, nechci rodiče zatěžovat, když je mi 27 :lol: (ne to opravdu ne!) :P
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Lipon »

Dat za sestku vic nez za soucasnou nijak nedotovanou verzi by se mi uprimne moc nechtelo. Radost z nove hracky by v tomhle pripade asi neprevazila. Ne ze bych po zbytek mesice musel veceret chleba s horcici, ale proste mi to neprijde adekvatni za telefon. A pres 20k uz vubec ... To si radsi necham stavajici a nekam se pojedu/poletim podivat.

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Kotelník: čo ti na tom vadí, že deťom kupujú iPhone rodičia? Aj mne ho kúpili rodičia. A deti, ktoré ho majú len na to, aby mohli urobiť fotku pred zrkadlom a dať na facebook, nepoznajú základné funkcie...neznášam...

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

kotelnik: Co je na splátkách blbého? Např. u T-Mobile je to bez nulového navýšení. Já to tak třeba udělám, protože i když bych neměl problém koupit iPhone najednou, raději dám na stůl peníze utržené za iPhone 5 a zbytek si rozložím na splátky třeba na půl roku – nikdy nevíš, co se ti vys*ere :-) Ale že bych si koupil iPhone na splátky od nuly třeba za 500 měsíčně, to ne, to už přijde uhozené i mně.

Jinak k otázce – chci 32GB variantu, za iPhone 5 16GB dostanu dejme tomu +/- 8000 Kč, takže jsem ochotny dát navrch 11000.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Johny004 »

Já ho možná budu kupovat po novém roce. Podle toho jak bude vypadat a tak dále. Ale ty 4,7 palce mi přijde fakt velký. To už by asi bylo moc velký pádlo
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od benitoSVK »

No ja som kúpil predvčerom nový 5S,od 6 ma odradila veľkosť.
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Co když náhodou přijde taky nový iPhone ve 4" verzi? Vždyť ještě nebylo vůbec nic představeno…
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Dave »

20-30 000 max. chci 64 nebo 128GB verzi
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

next751 píše:Kotelník: čo ti na tom vadí, že deťom kupujú iPhone rodičia? Aj mne ho kúpili rodičia. A deti, ktoré ho majú len na to, aby mohli urobiť fotku pred zrkadlom a dať na facebook, nepoznajú základné funkcie...neznášam...


Beru to jako nadstandard, na který si má každý vydělat sám. Dítěti je k ničemu, maximálně na hraní...Pokud rodiče vydělávají 100k, tak ok, pokud standardní průměrnou mzdu, je to uhozené...

Ano, co se týče splátek z důvodu pokrytí výpadku příjmu a není to ta úchylnost, že tento naleštěný telefon musím mít za každou cenu, chápu to. Ale zase, představit si, že ho nepotřebuju, mám starší kousek a na splátky kupuji proto, abych byl cool, tak to neeee
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Tebe mozno pride, ze dietatu je len na hranie, no ja sa hram venujem maximalne par minut, viac ako 30 to nie je (cakanie u lekarov vynimka). Kedze moja mama nema rada modernu elektrotechniku, tak v podstate skoro vsetky veci jej zariadujem na mobile ja (objednavky,emaily....). Podla mna je to ovela rychlejsie ako na androide. Aj ked otec nieco potrebuje a nema cas to vyhladavat v praci...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od rony »

vzdy platim iphone hotovostou, vzdy mam rezervu. ziadne splatky, ziadne dotovane mobily, kvoli ktorym musim mesiace platit stvornasobok toho, co skutocne nutne potrebujem. o to ide. poznam ludi, co mi tvrdia, ze musia dotovany mobil, lebo nemaju tolko prachov ako ja. ked im vypocitam, ze ja setrim mesiace dopredu a potom zaplatim aj s poplatkami operatorovi niekolko sto eur menej, tak obvykle to nechcu prijat a koncime tym, ze "ja ale nemam tolko penazi". ja este skusim "tak setri uz teraz na mobil, co si kupis o dva roky".

k veci: neplanujem 6ku. neviem co to bude. neviem ci predam 5s. setrim na ipad.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od cuting »

Opakuji - NO A CO ? Pro drtivou většinu SPOKOJENÝCH uživatelů, kteří vědí, co si kupují, je cena absolutně BEZPŘEDMĚTNÁ. :) Každý má volbu alternativy, nákup NIČEHO , tedy ani telefonů, není povinný.
 Apple hračky 

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Smrdaky »

Drtiva vetsina, aha, ted jsem se pobavil :-)

rony píše:vzdy platim iphone hotovostou, vzdy mam rezervu. ziadne splatky, ziadne dotovane mobily, kvoli ktorym musim mesiace platit stvornasobok toho, co skutocne nutne potrebujem. o to ide. poznam ludi, co mi tvrdia, ze musia dotovany mobil, lebo nemaju tolko prachov ako ja. ked im vypocitam, ze ja setrim mesiace dopredu a potom zaplatim aj s poplatkami operatorovi niekolko sto eur menej, tak obvykle to nechcu prijat a koncime tym, ze "ja ale nemam tolko penazi". ja este skusim "tak setri uz teraz na mobil, co si kupis o dva roky".


A skutecne NUTNE POTREBUJES iPhone?
Kdybys platil kreditkou, usetris treba 2% a mas splatnost odlozenou az o 55 dnu :-)

Jestli bude iphone stat 29000,- tak to me teda pos... To bude 128GB verze, ne? Ale i tak...

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Arcane »

djha53k: čtu, já ti jen řikám, že spousta lidí je ochotná dát víc peněz za nový iPhone, než si koupit levnější Android a řešit potom romky, bootloadery apod. To je jedinné o čem mluvím

rhinos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: sob pro 28, 2013 8:48 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od rhinos »

nechci zadnou flamewar....taky cekam netrpelive na zitrek a jsem zvedavej nejen na technicke reseni,design ale samozrejme i cenu.
Ale nesouhlasim s tebou ohledne nedoladenosti Androidu.To je proste fikce stejne jako ze s produkty od Applu nejsou zadne problemy.
Mam obe dve reseni a neresim zadne bootloadery a podobne nesmysly.Vetsinou tuhle vec propagujou lidi co jsou pernamentne nespokojeni.Koupi si zelezo za par supu a mysli si ze z toho dostanou vykonove superdelo,porovnavaj na internetu pofiderni testy v Antutu atd... :wink:

Nicmene pokud se skutecne potvrdi ze novy SGN4 bude stat 800E a Ip6 bude v podobne cenove relaci tak mi to prijde jako nesmysl...

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Arcane »

Ale já se nesnažím flameovat. Já osobně nesnášim tenhle fanboyism a masturbace ega o tom kdo lépe koupil. Já neřikám, že jsou Android mobily špatný nebo nedoladěný. Jedinný co jsem řekl jako argument na djha je ten, že lidi si klidně i za iPhone připlatí, aby nemuseli poté řešit romky. To je vše co jsem na to řekl. To vy mi vkládáte slova do úst. Ani nic neporovnávám. Djha řekl, že nechce dávat 20k za uzavřený mobil až stačí levnější a pohledat romky. Na TO jsem reagoval.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od jackherrer »

Promazano od OT, slova jako jsou android, romka, ... sem nepatri. Kdyz se chcete bavit o romkach tak si zalozte tema v sekci Vse ostatni.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od mike-biker »

Pokud APPLE uvede 128GB verzi, jeho nedotovaná cena bude určitě okolo baťovských 999 USD, čili u nás ca 24.000 Kč.
Jinak u 64GB verze u iPhone 6 bych čekal podobnou cenu jako loni, u větší verze asi o 1-2 tisíce větší.
Více jak 25.000 za 128GB u 5,5" tedy asi ne. Jestli APPLE vůbec 5,5" verzi uvede?!
Nejlevnější verze budou určitě pod 20.000.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od cuting »

Mám podobný názor, jak mike-biker. Ceny iPhonu se příliš neliší od prvního modelu celých 7 let, zatím jsem ani jeden typ nevynechal. A vždy se pohybovali mezi 15-20 tisíci, podle výbavy. A myslím si, že tomu nebude jinak ani letos.
 Apple hračky 

ondrakomous
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 21, 2014 4:59 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od ondrakomous »

Sem optimista 4,7 17390 mensi verze. 5,5 palce vetsi verze 22380. Obe 64 gb.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

mike-biker 999usd je přepočet na 24k pěkný. Ovšem jsme v eurozóně, Apple přepočet dolaru a eura je 1:1 a euro 27kč, tedy 27 000, ne 24 000,-
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Ja trosku nechapem, ten ich prepocet na eura... Potom je jasne, preco ho v USA maju skoro vsetci.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Protože ho mají za pár šupů k tarifu, stejně jako v Rakousku, Německu, Rakousku a snad skoro všude, kromě ČR…

Troufnu si říct, že 32GB varianta se vleze pod 20k na Apple Storu. Nevím, jak je na tom koruna oproti loňsku.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od BaX »

16000 bez DPH za "větší" iPhone
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

Lincoln Six Echo píše:Protože ho mají za pár šupů k tarifu, stejně jako v Rakousku, Německu, Rakousku a snad skoro všude, kromě ČR…

Troufnu si říct, že 32GB varianta se vleze pod 20k na Apple Storu. Nevím, jak je na tom koruna oproti loňsku.


Vzhledem k intervencim CNB uplne jinde!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od Smrdaky »

To "uplne jinde" znamena k 9.9. drazsi o cca 1,80 Kč?

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Lincoln Six Echo píše:Protože ho mají za pár šupů k tarifu, stejně jako v Rakousku, Německu, Rakousku a snad skoro všude, kromě ČR…

Troufnu si říct, že 32GB varianta se vleze pod 20k na Apple Storu. Nevím, jak je na tom koruna oproti loňsku.


Bude to aj tym, ze napr. 900 dolarov = 900 eur.... Preco nie... Keby maju normalny kurz tak si myslim, ze by si iPhone kupilo viac ludi.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od ls8 »

V USA stojí iPhone 5S s rozumným úvazkem (dva roky, neomezené volání a SMS, 2GB dat) $200, u nás se stejným (dva roky a flat tarif, 1.5GB dat) přijde základní model třeba u O2 na 17.000Kč. To je trochu rozdíl, a rozhodně to není vina Applu, ale našich operátorů.

Osobně je mi to ale fuk a nový iPhone si koupím bez ohledu na cenu. Potřebuju si jen naživo osahat 4.7 a 5.5 verzi, abych se rozhodl, který mi bude víc vyhovovat.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od next751 »

Cca 4000 kc a 17 000 kc je trosku rozdiel velky.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od cuting »

No, není to tak dávno, kdy mi Vodafone dal za prodloužení smlouvy o další dva roky iPhone za jednu korunu. To nedávali ani v USA. Smlouvy, kterou bych prodloužil tak jako tak, protože nemám důvod měnit operátora, jsem spokojený. Nyní to již možné není, al má pro mne také dobré zprávy . Mám tam u něj momentálně naspořených na nečerpaných odměnách 8.600,- na nákup čehokoliv, když k nim přičtu 4000, které jsem dostal za starý iPhone4 , tak mne nový iPhone6 draho opravdu nevyjde. Ale koupil bych ho bez ohledu na cenu i za plné. Cena je opravdu číslo, které mne příliš nezajímá.
 Apple hračky 

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od kotelník »

@smrdaky: spis 2kc a ano, je rozdil 20 000 a 21 600 ;)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

PeterKiss

Re: Kolik jste ochotni dát za nový iPhone6

Příspěvek od PeterKiss »

Chcem new iPad :-)

Ale nie je pravda ze som uz dlhšiu dobu bez akého kolvek mob.tel.
Dôvod začalo mi to celé nejak prerastat cez hlavu ale ak iPhone 6 bude naozaj revolučne zariadenie ako bol iPhone 1G tak ma to možno znova stiahne do týmu a kúpim si ho nech stojí co stojí.

Inak ostávam na iPade a iPode.

Odpovědět