HTC One M8 - Ako od Apple?

vše co vás napadne
Odpovědět
macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od macodk3 »

Keď som prvý krát zbadal minuloročné HTC One, hneď mi na ňom bolo niečo povedomé a to niečo sa mi páčilo. Bolo to hliníkové spracovanie ktoré je charakteristickým znakom Apple výrobkov a práve to je na nich podľa mňa jeden z najpríťažlivejších elementov. Už prvý One mi teda padol do oka ale vtedy som mal s androidom len slabé a nie úplne pozitívne skúsenosti (Galaxy S3). Odvtedy sa toho však veľa zmenilo, používal som čistý android ktorý ma prekvapil stabilitou a funkčnosťou a tak som usúdil že už môj milovaný iOS má rovnocenného a v niektorých stránkach dokonca lepšieho konkurenta. Keď vyššiel nový ONE M8, nepotreboval som veľa času aby som sa doň "zamiloval" a to doslova na prvý pohľad ;) To sa nikdy so žiadnym samsungom ani LG ani ničím podobným nestalo.. vždy len Apple s ich iPhonom no zrazu aj firme HTC sa podarilo vytvoriť niečo na čo človeka teší sa pozerať aj keď je to len telefón. Môj iPhone 5S som včera predal a čakám na utorok kedy sa má predaj HTC spustiť. Neľutujem že som zatúžil po zmene a viem že nie všetko mi bude vyhovovať a nie vo všetkom som tým spravil krok vpred pre svoj život ale viem že máme moc málo času na to aby sme nevyskúšali nič nové :) Čo si o novom HTC myslíte vy? Pridám pár fotiek pre inšpiráciu..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od benitoSVK »

Tak nech si s ním spokojný a nech ti dobre slúži.
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od Leonko »

Nový M8 sa mi nepáči,... ale starý One v čiernej farbe je asi najkrajšie zariadenie po iPhone.

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od DeMaio »

HTC boli niekedy ovela kvalitnejšie mobily ako sú teraz. Neviem, ale moju dôveru stratili. Mal som hddvojku do ktorej som úspešne implementoval android. Potom som ešte mal pár tých menších kúskov väčšinou firemných a tie boli v jednom kuse v servise.
Neviem aké problémy si mal s S-trojkou ale to je asi kus od kusu. To isté platí určite aj u HTCéčka.
Ja fičím pol roka na S3ke a dokonca som taký chrapúň že som si dokúpil aj geary 2 a som spokojný
Samozrejme keď odporúčam kolegom a kolegyniam tak začnem s jablkom potom win a nakoniec android. To aké zariadenie si nakoniec kúpia je čisto na nich.
Dúfam že natrafíš na ten z tých dobrých kusov a budeš spokojný. Máš pravdu.. Toho času je v dnešnej uponáhlenej dobe dosť málo na to aby sme sa motkali jednom mieste.
U mňa bol ten istý impulz pri kúpe gearov.
Čaf a pá
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od McJobs »

HTC One som pokladal tiez za jeden z najkrajsich dizajnov na trhu az kym som neuvidel fotky otvoreneho telefonu.Tak hnusnu fušersku robotu mozu urobit len Taiwanci.

Obrázek

Tak ako hovorieval Steve Jobs

Aj keď ste stolár, ktorý vytvára prekrásne komody, nebudete využívať kus preglejky na zadnej strane, aj keď ju nikto nikdy neuvidí. Viete, že sa tam nachádza, a že zadnú stranu vyrobíte z prekrásneho kusu dreva. Aby ste mohli v noci spať sladko, musíte sa hrať s kvalitou a estetikou po celú dobu.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Uživatelský avatar
Fifik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 310
Registrován: ned čer 07, 2009 4:16 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od Fifik »

Tak ta fotka je vazne hnus!! ;)
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od Tony1 »

Co se divíte tak to vypadá skoro ve všech Samsungoch HTC Hauwei a prostě všech Android zařízení nevím proč ale je to tak, skoro stejný tvar desky a všudepřítomná měděná folie na stínění a to buď na desce nebo na LCD :-)). Jedině Nokie se teda trošičku drží :-)))).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od Leonko »

Tony ty by si sa mal osprchovať so studenou vodou a pozrieť si pár videí rozobratých telefónov.

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: HTC One M8 - Ako od Apple?

Příspěvek od macodk3 »

Len tak pre zaujímavosť, po mesiaci používania HTC M8 mi vyhorel nabíjací konektor, keďže som mal ROOT (stráta záruky) a telefón sa nedal pripojiť k ničomu, tým pádom ani nabiť a ani som nemohol odstrániť root tak som ho odniesol do nemenovaného servisu ktorý si robí reklamu tým ako danú závadu opravia na počkanie behom 2 hodín. Keď som tam prišiel tak mi oznámili že nemajú konektor na sklade a musia ho objednať čo bude trvať týždeň. Nakoniec sa to natiahlo na neuveriteľné 2 mesiace (leto). Počas nich som si ako náhradu kúpil LG G3, spokojnosť, žiadny problém ale.. plast, škaredá nadstavba.. hm, nebolo to ono. V tom z čista jasna prišiel na svet 5,5 palcový iPhone a bolo rozhodnuté :) Keďže som milovních veľkých displejov a poučená apple ovca z vlastných chýb, už mi leží na stole a už takú chybu že ho vymením za nejaký android nespravím.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Odpovědět