půjčení USB DVD mechaniky

vše co vás napadne
Odpovědět
leon46
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: čtv zář 30, 2010 1:59 pm

půjčení USB DVD mechaniky

Příspěvek od leon46 »

zdravím,

sháním někoho ze Zlína kdo má usb dvd mechaniku. Potřebuji načíst přes bootcamp win7.. Díky

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: půjčení USB DVD mechaniky

Příspěvek od pckiller »

Ahoj, neskúsiš si radšej urobiť bootovacie usb, bootcamp ti ho vytvorí z image win7 iso. Image by sa mal dať ofiko stiahnuť priamo z microsoftu.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

leon46
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: čtv zář 30, 2010 1:59 pm

Re: půjčení USB DVD mechaniky

Příspěvek od leon46 »

dělám všechno podle tohoto návodu : http://www.ksptechnology.com/blog/macbook-install-windows-7-with-boot-camp-without-an-external-dvd-drive/

až když nabootuju z restartu flešku, tak mi to napíše, že na ní nic není, takže asi bude potřeba udělat bootovací win na flešce jinak.. ale jak :/

Mám doma na pc win7 s 32bit. Který bootcamp mám nainstalovat? Vůbec nevím jak to vytvořit :/

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: půjčení USB DVD mechaniky

Příspěvek od pckiller »

To je postup na naištalovanie windows 7 na macbook cez bootcamp bez dvd-rom, ale mac OS X je už naištalovaný. A ty utilitu bootcamp /sprievodca boot camp/ spúšťaš práve z macbook-u, resp. z OS X /konkrétne ten návod je na OS X Snow Leopard/, ten OS X je tam ale už nainštalovaný. V návode vlastne riešia iba to, ako obísť bootovanie bez dvd-rom. Staršie verzie EFI zrejme nedovolovali bootovanie z usb. A návod je o tom, ako toto obísť. Ale jednoducho nainštaluješ OS X, a až potom inštaluješ windows.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

Odpovědět