Co vam tak vadi na iOS7?

vše co vás napadne
jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od jackherrer »

Napric foru se setkavam s posty, ze je iOS7 spatny, ze nekomu nevyhovuje atp. Neberu to nikomu, je to prece jen kazdeho vec, ale rad bych znal vase konkretni duvody a nazory. Predesilam, ze nechci, aby se z toho tady zvrhnul flamewar, pouze se slusne ptam: co vam na nem tak vadi? :)

Kdyz mi v bodech napisete co je na nem spatneho, budu rad. Zjistim nazory ostatnich a treba se z nich, nejen ja, ale i ostatni pouci. Je jasne, ze kazdy dela na iPhonu neco jineho proto nazor, ze je iOS 7 spatny/dobry je ciste subjektivni vec, takze zadny nazor neni spatny.

Me osobne se iOS7 libi, mam ho myslim ze od druhe bety a spis sem byl rad za ty zmeny, ktere probehly, tedy az na tu drastickou zmeni GUI, ale to sem si uz zvykl a ted to povazuju za vyhodu.

Diky za nazory.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od mirmo80 »

Nepaci sa mi, ze mi v podstate vobec nefunguje multitasting. Nechapem tu spravu RAM v iOS 7, ze zahdzuje prve aplikacie a nie posledne.
Inak je OK. Paci sa mi prostredie, dizajn, funkcie...
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Mi se líbí vzhledově, nelíbí se mi nedoladěnost. Jak byl iPad mini s iOS 6 svižný a odladěný, s iOS 7 je plný bugů, spotřebovává více paměti, takže neudrží běžet tolik aplikací najedou (někdy jen jednu), seká se to... Nejradši bych s ním někdy třískl. Na iPhonu 5 je to docela OK, ale není to pořád ono.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od seamaster »

Mne sa iOS7 paci, dokonca aj dizajn, musim povedat, ze tento dizajn pasuje ovela lepsie k dizajnu telefonov a k filozofii apple, cisty dizajn skratka milujem.

Neviem preco ti nefunguje multitasking, ja s nim nemam absolutne ziadny problem a vsetko funguje spolahlivo.

Ios7 potrebue este vyladit notifikacne centrum, celodenne udalosti, niekedy nie je mozne zmazat udalosti zo zalozky Missed, napriklad neprijate hovory, ale to snad napravi aktualizacia.

Inak spokojnost maximalna, ked sa pozriem na nejaky ios6, vyzera to fakt archaicky :-)

Ramirez
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 127
Registrován: stř úno 18, 2009 6:43 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Ramirez »

Tak mne sa pacia nove funkcie na ios7,ale odladenost systemu je naozaj trosku slabsia ako ma ios6. No a vzhladovo sa mi viac paci ios6. Povodny ios design som mal na kazdej generaci iP,tak ke to mozno len o zvyku.
Naposledy upravil(a) Ramirez dne stř úno 12, 2014 8:07 am, celkem upraveno 1 x.
iPhone 12 128gb / iPhone 5S 16gb / iPhone 6 16gb/64gb/128gb

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Manek49 »

Já jsem si například koupil iPhone až díky iOS 7, do šestky mi přišel vyloženě hnusnej. Nicméně ten multitasking funguje skutečně podivně, snad to 7.1 doladí.

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od marseli »

Me se dost casto stava, ze pada safari a cca ob den se restartuje cely pristroj.

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od wolf »

já si na něj už i zvykl, jediný co mě štve neskutečně je ten idiotsky překopanej kalendář, ve kterém není nic vidět a oznamovací centrum, který upozorňuje na jakousi událost, kterou si musí člověk dohledat. Tohle nepochopím, jak to vůbec mohli takto zprasit a poslat ven...jinak mi to přijde jako dobrý směr.
Naposledy upravil(a) wolf dne stř úno 12, 2014 10:03 am, celkem upraveno 1 x.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od mike-biker »

Je to novinka a na tu se holt chvíli zvyká. Jak psal wolf, až na ten zprasený kalendář OK. :)
Doufám, že to postupně doladí. Vadí mi bug, kdy se iPhone 5s občas sám restartuje. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od osoba »

Líbí se mi design, a všechno. Ale štvou mě bugy, jako třeba, že na lockscreeně se mi sekne ukazatel písničky, a pak při odemknutí to skočí klidně o celou písničku dozadu, na místo, kde se ukazatel sekl. A semtam restart. A nevím, jestli to nebylo už na ios6, ale že netoleruje neoriginílní Lightning :(
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Leonko »

Mne napríklad vadí na celom iOS všeobecne, že ikony sa radia za sebou a nedajú sa usporiadať tak ako chcem. Mám na mysli, že proste medzi nimi sa nedajú robiť medzery. Napr, že si dám 4 hore a 4 k dolnému docku.

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od misha »

vylozene se mi nelibi grafika. vypada to jak windows 8. v ruznych situacich telefon sviti jak lampicka a neda se na to poradne koukat.

nelibi se mi prekryvani videa bilym pruhem s rozmazanym pozadim nahore a dole a vylozene me se.e kdyz zmenim hlasitost, tak najednou vidim jen debilni informaci o zvuku a ne to na co se divam.

vylozene hnusne dementni je kalendar. na 6 a niz se dal pouzivat. tady je to spis za trest.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od rony »

Vadilo mi, ze je ziarivo biely, v reali je to trosku prijatelnejsie, moznosti je daleko viac ako predosle generacie.

Nedokazem sa vsak zmierit s tym, co porobili s hudobnym prehravacom. Aj to vylepsenie, co by som este ako tak uznal je pokazene detailami. Doslova je Music.app nepodarena prerabka hodne dobre navrhnutej verzie z iOS6, ktora mi denne komplikuje zivot.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od McJobs »

- strata originality dizajnu kvoli modernosti
- biele sterilne prostredie
- hnusné lacno vyzerajuce ikony
- dojebabrana music.app
- nenazranejsie na RAM
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od jackherrer »

Diky (temer) vsem za konkretne vypsane duvody. Souhlasim hlavne s tou nedoladenosti, mezerach ve sprave RAM a s notifikacnim centrem. Dalsi vec mi konkretne vadi je hlavne Safari, to ze mi neni schopno (v nekterych pripadech) udrzet jediny tab jen kdyz kliknu na HB a zase zapnu Safari to me dokaze dost vytocit kor kdyz sem na pomalejsim pripojeni.

Co myslite tim dojebana Music.app? Konkretne prosim, mne vyhovuje porad, proto se ptam.

Patrezko a Ballin evidentne vubec nepochopili o cem cele vlakno je, proto sem jejich prispevky vymazal. Az nam sem napisou konkretni duvody jako ostatni tak nebudu mit duvod jejich prispevky mazat.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od rony »

music.app:

1. dlhodoby problem, zrusene podcasty z music.app, to je doslova tragedia.

2. pridavanie domnoveho playlistu, zrusili moznost pridat vybrane skladby z inych playlistov

3. nemoznost pridat vsetky skladby z albumu, playlistu, nepochopitelne zrusene

4. zoznam umelcov neobsahuje albumy kompilacii

5. now playing je uz len na jednom mieste, to je zle

6. tupo ignoruju featuru z inych prehravacov a dokonca desktop itunes a to queue - aspon by som konecne nemusel robit playlist k pocuvaniu ako robievam doteraz

7. zlucenie albumov artistu do jednej snury za sebou a chaoticke zoradenie, zvacsenie plochy zaznamov, takze musis kupit 5s aby si niekedy vodel aj styri riadky :-))

8. zbytocne velke ikonky albumov

9. vadi mi aj to, ze nevidim pocty prehrati skladieb ale to nevedel ani ios6 ani datum posledneho prehratia

10. lista na rychlu navigaciu v zoznamoch obcas nefunguje

11. dlazdice pri horizontalnom zobrazeni su k hovnu, sorry za vyraz. coverflow daleko suverenne najlepsi system je prec

...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od SteveJSF »

Jo, cover flow bylo sveho casu bomba, Apple se tim chlubil jak v iOS, tak v Mac OS. Ted to v iOS neni a misto toho je tam neco absolutne k prdu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Jadro »

Hlavne byl uzasny na pohled. Clovek mel pocit, ze listuje ve svych deskach. A misto toho udelaji tohle :-(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od rony »

Kludne by som nejakemu vyvojarovi prispel na Kickstarteri na projekt Music.app "iOS6". A ked to hovorim, tak nemyslim tri eura. Do Lagu som uz investoval ale je to mrtvy kon.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od jackherrer »

Diky, ted kdyz si to takle vypsal tak vlastne se vsim souhlasim :D. Jinak me nejvic stve to kdyz si delam playlist v iphonu tak ze v podstate nemuzu vybrat pisnicku z jineho playlistu, to je fakt, to dojebali hodne.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

inaký
Suspect
Suspect
Příspěvky: 62
Registrován: pát lis 22, 2013 1:19 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od inaký »

jo tak mne nejvice ze vseh ovadi ta radikalni a nepochopitelna zmena dizajnu. Velice se mi libil skeumorfismus, ted jak to zmenili mi to hodne pripomina plochy dizajn Googlu, jako je napriklad v Google Mail, nebo Windows Phone ty dlazdice, zachvilu to vsechno bude plochy a bude to vypadat stejne. Takovy iOS 6 se skeumorfnim dizajnim byl velice hezky na pohled, poznamky na iPadu napriklad vypadali jako skutecnenj poznamkovej blok a to se mi opravdu libilo. Ted je ten dizajn takovy celkove plochy, fadni a nudny.
Dale, obcas mi nejde vytahnout ten spodni ovladaci panel. Dalej me nefunguje spravne pripominky, resp. nejdou zrusit. Co se rychlosti tyce tak se mi zda hodne rychly.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Ploché jsou ale jen textury. Ve skutečnosti je iOS 7 více vrstevnatý než předchozí verze. Ale jo, taky si někdy rád zavzpomínám na iOS 6, měl něco do sebe :)
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

inaký
Suspect
Suspect
Příspěvky: 62
Registrován: pát lis 22, 2013 1:19 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od inaký »

vzdyt prave o ty texturey se jedna. vzopem jsi jak byl voice recorder v iOS 6 a jaky je ted nudny v iOS7, proste predtym vypadal jako skutecnej rekorder. a co myslis tim ze je vice vrstevnaty? :-)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Celé UI se skládá z vrstev, které jsou trošku jinak udělané než na iOS 6, a taky jdou lépe vidět. Stiskni 2x homebutton a uvidíš "vrstvu pozadí" a "vrstvu aplikací". Nebo jdi do Safari načti stránku, klikni na nějaký odkaz a gestem se vrať zpět. To co uvidíš, jak se skutečně v reálném čase přesouváš z jedné vrstvy na druhou. V iOS 6 ses pouze přepnul z jedné obrazovky na druhou. iOS 7 je oproti předchůdcům více responzivní a lépe simuluje reálný svět. A teď myslím chováním, ne texturami.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od jackherrer »

prave to se mi na iOS7 libi nejvic.. da se rict ze az odladi zde uvedene bugy tak to bude hodne vymazleny system.. ovsem tem kterym se nelibi celkove UI maji bohuzel smulu a musi se spolehat na JB a na zmenu vzhledu, coz ale nedoporucuju z nekolika duvodu, ktere se tu resi napric forem..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Anndy »

Sem-tam sa mi dostane do ruk ip5 s ios6 a vzdy ma prekvapi sviznost a ladnost animacii a vobec odozva systemu. Cize na ios 7 mi vadi pomalost, vela bugov, zly kalendar, oznam centrum. Design sa da, dokonca je aj lepsi. I ked som si povodne myslel opak.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

PeterKiss

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od PeterKiss »

Čo mi vadi na ios 7

Že sa safari nedokaže udržat za den mi aspon dvakrat crashne. iPad Air
Na iPad new 6.1 sa mi to nestava vpodstate nikdy.

Uvazujem ze ci na ten 64-bit nieje 1gb ram malo.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od bedo. »

Dá sa povedať, že mne osobne iOS7 ušetril peniaze - doteraz som riešil otázku dobre vyzerajúci drahý systém alebo shitný lacný - teraz sú už shitné všetky, takže môžem kľudne vyberať podľa ceny. Nechce sa mi veriť, že ten hnus navrhoval/schvaľoval Jony Ive, vyzerá to skôr na nejaký outsourcing z Microsoftu. Veď popri iOS7 vyzerajú ešte aj Google aplikácie lepšie!

MozartTx
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 18, 2014 11:13 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od MozartTx »

Take patřím mezi nespokojené uživatele iOS 7 . Používám iPad2 a od té doby co to jede na 7 tak safari padá , seká se a je pomalé načítání stránek . Musel jsem povypínat všechny efekty atd... Aby to bylo trochu sviznejsi. U iPhone to samé. iOS 6 bylo odladene svižné a byla radost s nim pracovat. A u operačních systémů ? Mavericks plný bugů, nedodělávek...Dříve bylo slovo Apple symbolem pro stabilitu, funkcňost a vyladenost. Dnes nevim co bych řekl ...

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od elka »

Pominu vzhled, k tomu už se vyjádřili jiní. Například tohle je vrchol hnusu (přepnutí nastavení Obecné-Zpřístupnění-Tvary tlačítek):

Obrázek

Co mě ale neskutečně štve až se...e.(aktuálně porovnávám s Androidem), je nemožnost sdílení fotek pomocí Dropboxu. Přitom jiné aplikace umožňují při volbě SDÍLET odeslat do nainstalovaného Dropboxu, ale fotogalerie ne. To je prostě na zabití...

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Anndy »

Tvary tlacitok netreba pouzivat a vyzera to hned lepsie :D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od elka »

Zapnul jsem je právě proto, aby byly vidět. Bez toho člověk někdy neví, co je a co není tlačítko.

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Manek49 »

Já to vim i bez těch tvarů, zvláštní...

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Však ale to je ve zpřístupnění, tedy primárně pro lidi se zrakovou vadou, aby mohli tlačítka lépe vidět.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Manek49 »

To je mi jasný, ale předpokládám, že kolega nade mnou nemá zrakovou vadu, ale prostě chce mít zvýrazněný tlačítka :-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od rony »

vacsina ludi ma zrakovu vadu. alebo coskoro mat bude.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Sphyn0x »

Crashe v Safari, zdĺhave nastavenie wallpaperu, pomalé animácie (vyriešené cez JB), statusbar prekrývajúci sa s inými prvkami (napr. v Camera.app), appky v multitaskingu vydržia strašne krátko, takisto aj karty v Safari.
A ešte designová maličkosť, ale irituje ma to: bodky, ktoré označujú strany na homescreene, nie sú v strede.
///M

PeterKiss

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od PeterKiss »

Sphyn0x - to s tym statusbarom ma vraj na svedomy JB ale to ze karty v safari sa stale re-loaduju je problem ios.
Tiez mi to vadi.
Ked nieco robim vo viacerych kartach napr : kopirujem nejaky text alebo si robim zaznami o comkolvek tak sa preklikavam z jednej karty do druhej a zakazdym to nacitava odznova.

Potom ked sa pokusim otvorit tretiu kartu alebo novy odkaz tak crashne to ma fakt vytaca.

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Sphyn0x »

Aj celkovo mi iOS6 pripadal taky profesionálnejší, 7 už taký prefarbičkovaný.
///M

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od parmin »

Na iPadu 2 je iOS 7 pomalejší, v některých aplikacích dochází k zamrzání (sekání). Používám paralelně s iPhone 3GS s iOS 6.1.4 a ta šestka se mi zcela subjektivně jeví "praktičtější". Sedmička je taková "vyumělkovaná", "navoněná". Jako kdyby chtěla za každou cenu zaujmout na první dojem. Nevadí mi, ale radši mám šestku...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Odpovědět