Co vam tak vadi na iOS7?

vše co vás napadne
jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od jackherrer »

ot: ja uz po tom pul roce zapomnel jaka sestka vlastne byla :D
I will maintain an attitude of open-mindedness.

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od wolf »

Neni to konkretne o ios7,ale ted mi vadi na ios obecne a hlavne to,ze si clovek nemuze proste dat jakoukoliv mp3 jako vyzvaneni...

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Aparat »

Jakoukoliv mp3 si muzes dat jako vyzvaneni.. (po prevodu do m4r).

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od wolf »

To samozrejme vim a mam ji tam,pote co ji projedu pres program a ma max 30 nebo 40 sekund...u potrouble nokie jen zkopirujes song a je to.ani mi nevadi konvertovani pres programy,stve ne omezeni na delku...

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od mirmo80 »

No a zvoni ti niekedy mobil dlhsie ako pol minuty? Ani volajuci asi nebude tak dlho cakat.
Skor ako dlzka mi vadilo, ze vobec nieco trebalo robit, aby to mohol byt vyzvanaci ton. Ale uz davno to neriesim. Mam jeden na manzelku a to mi staci.


Ale to sme uz hodne OT.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Aparat
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 256
Registrován: stř srp 19, 2009 2:32 pm

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Aparat »

Kdy naposled ti zvonil mobil dele nez 30s ?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od rony »

wolf píše:To samozrejme vim a mam ji tam,pote co ji projedu pres program a ma max 30 nebo 40 sekund...u potrouble nokie jen zkopirujes song a je to.ani mi nevadi konvertovani pres programy,stve ne omezeni na delku...


mas pravdu, ze to s temou moc nesuvisi a mas pravdu, ze by technicky nebolo problem, aby si si pri vybere zvoneni mohol tuknut na hocktoru skladbu v iPhone a on by si to uz zariadil, aby sa dostala medzi zvonenia. Sam ale urcite dobre vies, v COM je problem. Nie je to v tom, ze by to bolo tazke urobit ale prave v tom, ze si to nezelaju vlastnici prav na skladby. Ano, prerabanie pesniciek na zvonenia je proti ich zaujmom a myslim si, ze je to sucast toho, aby vobec dovolili aby Apple mal obchod s hudbou a aby sa prilis nevrtali vo fakte, ze tie skladby do neho vobec mozes nejako dostat (lebo by kludne mohli povedat, ze =len= kupovane). takze ak toto vsetko chapes, tak nejaky prevod do m4r ta bude trapit menej resp. o tolko menej, ze v takomto vlakne neoznamis notoricky znamu zalezitost :) ano, viem, je to len tvoj nazor :) ano, vela z nas ho tiez ma :) a teraz si honem co najviac z vas vylozte to, co som napisal uplne inak ako som to napisal :)

K topicu:

iOS7 naozaj objektivne obcas posobi ako menej vyladeny (obcas cosi padne a zda sa mi, ze castejsie) ale zrejme je to prst ukazujuci na malu operacnu pamat. Presne toto robil prvy iPad po upgrade na dve ci tri generacie iOS a urcite o tom vedia aj ludia s iPhonmi. Avsak robi to aj aktualna generacia hardwaru, co je novinka.

Paci sa mi ako vyvojari adoptovali iOS7 - akoby sa im zo vsetkych ludi zapacil uplne najviac. Ono je to konecne vlastne jednoduchsie malovat grafiku aplikacii. Urobit skvele textury je makacka.

Nepaci sa mi este prilis notifikacne centrum = ta jeho trojakost. Mal som radsej jednu roletu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Co vam tak vadi na iOS7?

Příspěvek od Sphyn0x »

No , a ešte asi 1-2x do týždňa sa mi restoruju fotky (ot: prečo?). A niekedy to vie fakt naštvať.
///M

Odpovědět