IOS vývojář hledá sponzora

vše co vás napadne
Odpovědět
funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od funn3r »

Dobrý den,
už jsem možná psal podobný příspěvek, ale bouhžel mě nikdo nikdy nevyslyšel. A proto zkouším štěstí znovu.

Kdo jsem ?
Jmenuji se Adam Zikmund a bydlím v Ostravě, momentálně studuji 2 ročník VŠB-FEI. Velice rád se věnuji programování a produktům od Applu, nejsem žádný slepý fanda, ale líbí se mi hlavně politika vývoje aplikací pro jejich zařízení. Proto jsem se také před rokem a půl začal sám od sebe učit Objective-C, nativní jazyk potřebný pro vývoj aplikací právě pro tuto platformu.

Co jsem už udělal ?
Má první aplikace byla opravu jen čistě testovací, abych si osahal jak funguje schvalovací proces do Appstoru, také jak funguje update, lokalizace aplikace a tak dále.
K mému údivu se ale týden držela jako nejprodávanější aplikace v českém Appstoru, mohu dokázat snímkem z obrazovky. Bohužel i když byla na prvním místě sotva mi vydělala to co jsem zaplatil vůbec za roční předplatné developer accountu (2000 kč).
Druhou aplikaci, kterou jsem dokončil nedávno je peněženka, jde opravu jen o jednoduchou aplikaci u které jsem si právě kladl za cíl jednoduchost a lehkou ovladatelnost.
Tato aplikace má již také pár stažení.

Odkazy
1 aplikace (Vzorečky) - http://1url.cz/mEof
2 aplikace (Peněženka) - http://1url.cz/Uw3K


Co vlastně chci ?
Jelikož jsem student, tak nemám moc příjmu, dělal jsem i birgády, ale bohužel časově jsem to moc nestíhal se školou a do toho ještě programovat v jiném jazyce než nás učí.
Už tak jsem do toho vrazil dost svých peněz, nemálo mě stál macbook, nutný pro vývoj v Xcodu, pro testovaní iPod Touch 4 generace a roční předplatné developer účtu, které trochu vynegoval onen příjem z první aplikace. Bohužel po příchodu iOS7 přestala platit podpora iOS pro iPod Touch 4 generace a momentálně nemám na čem pořádně testovat své aplikace. A proto bych potřeboval nějaké zařízení které podporuje právě iOS7(nejlépe iPad/mini).Chtěl bych tedy tímto požádat někoho kdo vkláda důvěru mladým lidem a chce je nějak podpořit. Vím, že to asi opět dopadne stejně jako minule, a nikdo se neozve. Ale proč to nezkusit, když si chci splnit svůj sen a živit se tím co mě opravdu baví. Pokud jste to přečetli až sem, tak děkuji za Váš čas.

S pozdravem Adam Zikmund.
www.adamzikmund.cz
Macbook Air 13" 2012

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od kotelník »

jsi schopen naprogramovat databázi klientů jako app, kde si budu moci zadávat vše co potřebuji a budu moci exportovat do něčeho, kupř do numbers v macu?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od funn3r »

Ano
Macbook Air 13" 2012

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od kotelník »

to je super, jaká je časová náročnost takové aplikace a hlavně finančně by sis za to řekl kolik? Nemám absolutně představu jak se toto pohybuje.
I toto si myslím, že může být cesta (zakázky...)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od funn3r »

Ano i tohle je cesta, podle toho kolik informací o klientovi by bylo třeba uchovávat a co dál by měla aplikace umět. Podle toho by se potom odvíjel čas, ale déle jak na 2 víkendy to nebude.
Macbook Air 13" 2012

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od kotelník »

no řekněme textové údaje typu adresa, jméno, rodné číslo... potom jednotlivé segmenty které si potřebuji zapsat (toto bych samozřejmě upřesnil), kontaktní údaje, možná i foto.
Bylo by fajn, kdyby to mohlo nějak tahat data z kalendáře (kdy proběhla schůzka), to je ale v iOS hádám nemožné a hádám taky, že není jednoduché do aplikace samotné přidat synchronizaci s exchange kalendářem a s kontaktama?

Jak by bylo možné textové údaje exportovat do pc? Případně šlo by to oboustraně?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od Julek »

hele vy dva, vyreste si to po emailu :) diky

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od mike-biker »

Ale určitě bychom mohli vývojáře podpořit. Právě tato forma vývinu nějaké aplikace, která by se hodila více uživatelům na fóru - na toto bych já také rád přispěl.
Jediný problém vidím na dohodě. :sorry:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: IOS vývojář hledá sponzora

Příspěvek od kotelník »

Taky si myslim, ze by takova aplikace, pokud by byla upravutelna pro vice oboru byla fajn pro vice lidi...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět