Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

vše co vás napadne
hellokitty83

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od hellokitty83 »

Také jsem již vše nahlásila na kriminální policii.

FELINY
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 595
Registrován: pát pro 25, 2009 11:16 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od FELINY »

cuting píše:Překvapuje mne, že je tolik podvedených , ale žádný z nich netrvá důsledně na tom, aby je policajti chytli za ruku. Zase až tak těžké to pro ně určitě není, lokalizovat telefon a nebo počítač dnes není nic složitého a sledovat účet také ne.


Ale policie nevyhledá telefon pokud nejde o život. Vlastně neudělají vůbec nic. To by asi musela být známost. Na druhou stranu kdyby měli řešit každý takový čin a hledat telefony tak by nic jiného nedělali. Ale to jsme trochu víc OT protože jaký telefon lokalizovat? tu jde o to že telefon nedorazil a ne že byl odcizen :D
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od rony »

cuting píše:Překvapuje mne, že je tolik podvedených , ale žádný z nich netrvá důsledně na tom, aby je policajti chytli za ruku. Zase až tak těžké to pro ně určitě není, lokalizovat telefon a nebo počítač dnes není nic složitého a sledovat účet také ne.


otazka je, co chces od policajtov. ak vratenie penazi, to neriesia. ak si ochotny spolupracovat pri patrani po podvodnikoch, to uz ano, no musi sa aj podat trestne oznamenie, najlepsie aj viaceri podvedeni.

ved nie je to prvy pripad, ja som v teme s radami ako kupovat z bazarov, pisal pripad konkretneho podvodnika.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

markpetrov
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 19, 2014 7:23 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od markpetrov »

Cau vsichni,
nedavno jsem dal inzerat na bazos.cz, ze vymenim Galaxy Ace GT-s5830i a jeden chlap z chebu mi zavolal ze na vymenu nabidne iPhone 5 klidne i zlate barvy. Rekl, ze mi ho prej jen tak posle postou a ze pokud se mi bude libit, tak provedu vymenu, pokud ne, tak poslu zpet. Rekl mi, ze jich ma 19 a ze mu je jedno, ze mi jeden z nich vymeni.
Myslite ze to je podvodnik?

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Smrdaky »

:-) tak si ho nech poslat a uvidis

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Freaders »

neni to fake, ale sarkasmus
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

pablo666
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 668
Registrován: pon pro 28, 2009 1:32 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od pablo666 »

Navyše iPhone 5 ani v zlatej nepredávaju :Bravo: A ak ti aj niečo pošle tak najskôr to bude fejk ale nepošle nič,len chce získat tvoju dôveru :good:
iPhone 11 pro 256gb space grey
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com

Janotapeppe10
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 30, 2014 1:56 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Janotapeppe10 »

hledam další podvedene kteří posílali peníze na ucet Lucie šestákové do mostu do banky ge money a to na číslo 214104702/0600 je to podvodníce která nabízí iPhone 5S gold pokud se nás sejde více tak se stím dá něco dělat ,používala email Pavlavinglova@seznam.cz diky Josef Janota Praha prosím v případě zajmu mne kontaktujte na 774005505 jj10@erba.cz

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od cuting »

Zapomeň na peníze i na to, že někoho chytí. A i když ho chytí, tak se nic dít nebude, vezmi si chlup na dlani.....Dostane v nejhorším nějakou podmínku a je vymalováno. Zkrátka jsi doplatil na SVOU BLBOST , jediné, co tě může trochu potěšit, že nejsi jediný. Ale nepříšel jsi zase o tolik peněz, jiní lidé přicházejí díky své blbosti i o baráky. I podvodníci musí z něčeho žít a dokud budou blbci, kteří jim sami budou dávat své peníze, budou se mít dobře. Příště to už určitě neuděláš a dáš si větší pozor.
I taková zkušenost je někdy k nezaplacení :) I když někteří jsou nepoučitelní celý život...
 Apple hračky 

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Arcane »

Ano, ještě čtyřikrát sem napiš to samé cutingu. Kdyby to každý měl nechat plavat, tak se už vůbec nic nevyřeší...Kolik takovýchle případů jsem vyřešil, protože jsem se nenechal odbýt.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od cuting »

:D A co a jak jsi vyřešil ? Pochlub se :D Ale chápu, že nazývat realitu o lidské blbosti reálně se mnoha lidem nelíbí.
 Apple hračky 

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Arcane »

Nenazýváš realitu reálné, ale vyzýváš lidi, aby nic nedělali, že je to zbytečné a že nikdy své věci neuvidí. Nemám zkušenosti s bazarovkama apod., ale mám zkušenosti s reálnými krádežemi (kolo, mobil apod.). Nikdy jsem se nenechal odbýt, věci jsem řešil, vyník byl vždy dopaden a to vždy jen díky tomu, že se našlo dost lidí, kteří byli ochotni pomoci nebo že jsem si neřekl "to už nikdy neuvidim". A to jsem už dokonce přišel na policii s konkrétní adresou a identitou zloděje a odpálkovali mě. Nenechal jsem se a díky tomu se to vyřešilo ;)

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od airmt »

Arcane: Můžeš napsat něco víc o tom, proč tě odpálkovali, když jsi přišel s identitou zloděje? Malá škoda?

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Arcane »

Oznamoval jsem krádež na městské policii, škoda byla v hodnotě nového kola za 12 000 Kč jedním velice známým romem a když jsem jim to řekl, bylo mi řečeno "Nooo, nám už bude končit dnes služba, navíc by z toho byla určitě potyčka, takže tam nepojedem." a odvezli mě na kriminálku. ;)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od rony »

mestska policia nie su patraci, to slovo policia v ich nazve je loz. :-) nemaju pravomoc vypatrat zlodeja :-) na to je statna policia.

Preto ak uz nadavate na policiu prudko rozlisujte, lebo mozno je chyba aj vo vas, ze idete s niecim na tu "nespravnu" policiu ;-)

Mestapo vam vlastne s nicim realne potrebnym nepomoze, u nas je zriadovane v podstate len na odtahovanie aut.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Arcane »

Stejně tak se ale nechtělo kriminalistům. Oni jen seděli v autě a objížděli město, zda-li ho nenajdou. Naštěstí našli, ale nikomu se nechtělo jít na adresu zloděje, protože se jich báli. Kdyby mi řekli, na to nemáme pravomoce, tak to pochopim, ale oni mi řekli "bude nám končit směna a mohla by tam být potyčka". Tak co si z toho máš potom odnést? Zvláštní tedy s těmi pravomocemi je, že zas u jiného případu nebyl vůbec problém zloděje chytit podle identifikace a dál to řešit. Asi proto, že se vědělo že je to arab a že je sám, tedy nikdo mu nepomůže = snadný cíl.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od Julek »

Odnést si z toho máš to že policie obecně (neberu speciální složky) jsou líná hovada bez výcviku, jsou to lidi kteří by na trhu práce zemřeli hlady. Najdou se světlé vyjímky kdy to ti kluci dělají z přesvědčení a díky bohu za ně. Zbytek jsou lidi kterým se nechce dělat, takže odpověď MP mě vůbec nepřekvapuje a věřím ti to.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Podvodnici s iPhonmi z Chebu - bazos a pod.

Příspěvek od mike-biker »

No já pár kluků znám a věř mi, že když nemají motivaci, tak se špatně dělá. Někoho chytí, dají si s tím práci a on za pár dní běhá zase venku, protože je mladý a udělal to teprve popáté. :D
Když děláš práci, co je naprd, tak tě to přestane bavit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět