zkušební verze MAC OS?

vše co vás napadne
fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

watterman: a mas to overene? ja proste potrebuji hotovku. :-) nemam cas experimentovat a podelat si visty. :-) uvidim.. nejspis to nebude tak jednoduche s multiboot bude podle mne problem. ja zkusim asi toto http://inihilist.wordpress.com/2008/04/ ... ool-proof/

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

@ fajnman - to si piš :) Dříve jsem se v tomhle trochu vrtal...

Vím jak to chodí u Windows a Mac OS X, když jsou pospolu, taky jsem na tom tak byl. A popravdě, rád bych do toho šel znovu. Bohužel další hrůza je stahovat ten OS na torrentech ;)

Ještě bych radil, aby jsi si stáhl nějaké Live CD Linuxu, kdyby se náhodou něco pokazilo, tak aby jsi mohl jít do Livka a podívat se na net, když momentálně nemáš iPhone ;)¨¨

Co se týče toho tvého návodu: připadá mi to jako moc zdlouhavé, mě stačilo stáhnout ditrbuci Leo4All, připravit oddíl, nabbotovat a nainstalovat. Ale vůbec mi to nerozopoznalo HW, takže jsem to měl tak maximálně na Pwnage Tool ;)

Ale te´d jdu do toho znovu, takže jdu vybírat distribuci, stejně nemám nic moc co dělat zrovna...

fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

Dekuji, tedy staci nenaformatovany oddil a tot vse? zadne prepisovani win souboru? Jestli je to tak, tak dikas moc!! Jsi borec. Ale je to docasne reseni, fakt zacnu setrit na Mac, protoze uz me win desne stvou..

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

@ fajnman - abych to ještě rozvedl:

musíš mít:

instalační médium hacklého Mac OS X, s pachem pro tvůj procesor.

Volný oddíl ve formátu FAT32, který počas instalace převedeš na Mac OS X Journaled jak je napsáno v tom návodě..

Pokud instalace proběhne ok, pak nastává další u mnohých problém. A to při bootování. Možná bude potřeba nějaké nastavování a vrtání se v bashi Leoparda, aby si tam něco zařídil (u mě nebylo potřeba, ale někde to potřeba je). Takže to uvidíš. Pokud systém nabootuje a dostaneš se do normální pracovní plochy je to v klídku :)

Potom jenom restartneš a budeš mít na výběr bootování z každého oddílu na tvém HDD. Ale to už předbíhám. raději si opravdu poři´d to LiveCD Linuxu, kdyby náhodou, aby si nemusel reinstaloval Windows ;)


kdyžtak tady je instalační proces distra co jsem instaloval před nedávnem já, tak to můžeš podle toho zkusit ;)

http://osx86leo4all.wikidot.com/installation-support

fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

Ty a nevis jak prelevat misto na disku a vytvorit oddil ve vistach, ja je mam asi 2. mesic a jaksi muj oblibeny Norton Partition Magic, nepodporuji..

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

Já na to používám "Acronis Disk Director"

A ke vší spokojenosti ;) Bohužel je to shareware, takže buď si to nějak sehnat, nebo třeba i linuxový GParted to zvládá :)

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Jirka Al »

Chvíli jsem tu nebyl a už jste to mezitím probrali. Zkoušel jsem různý verze Mac osx a nakonec jsem rozchodil iAtkos. Je to asi dost chytrý, protože to má skoro všechny ovladače pro můj notebook. Jediný co mi nechodí je wifi což je blbý, ale už jsem zjistil že ovladač je před dokončením. (mám kartu intel 3945)
Instalace je fakt jednoduchá. Nejdříve Visty. Pak iAtkos a pak to začne. Je potřeba krok za krokem přesně postupovat (makal jsem na tom 3 týdny) Po nainstalování OSX přestanou chodit Visty. To ale nevadí. Strčí se do mechaniky instalační CD Vista a nabootuje z něj. Opravíte Visty (bez ztrát dat nebo nastavení) a restartujete. Pak zase nejde osx. Dáte instalační DVD iAtkos po startu F8 pak -s . Po nabootování :
fdisk -e /dev/rdisk0
flag 2
update
write
quit
reboot
Vyndáte DVD a už nabootuje normálně OSX ale zase by nešly Visty.

Jdete do terminálu v OSX a zadáte:
sudo fdisk -e /dev/rdisk0
flag 1
quit
reboot

Strčíte tam instalační DVD Vist a znovu opravíte Visty

Zase restartujete a znofu tam frknete DVD iAtkos
pak F8
-s
fdisk -e /dev/rdisk0
flag 2
quit
reboot

Od této chvíle po zapnutí můžete vybrat který OS chcete nabootovat

Je to dost složitý. Existuje mnoho návodů jak to udělat snadněji, ale ani jeden nefungoval.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

Zajímavý, já mám tady ještě XP a předtím jsem měl DualBoot s macem (Leopard) a Darwin mi nabízel bootování pro všechny oddíly co mám na HDD, takžejsem nic podobného nemusel řešit :)

za 3 hodiny mám stáhlou jednu distribuci Leoparda, tak dám vědětr jak jsem dopadl.. ;)
Konkrétně Kalyway 10.5.2 intel, AMD

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Jirka Al »

S Kelyway mi to moc nešlo. Kelyway 10.5.2 mi nešlo vůbec nainstalovat. 10.5.1 šlo nainstalovat, ale umí míň ovladačů nežli iAtkos.
Jinak s XP jde to bootování nastavit snadněji.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

To mě zase iAtkos 1.0i co jsem zkoušel tak nejelo. Vůbec to nenabootovalo když jsem to chtěl nainstalovat... :)

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Jirka Al »

To asi záleží na konfiguraci počítače. Důležitý je aby se to nakonec povedlo. Mě to běhá bezvadně a jsem z toho systému nadšenej. Mít prachy tak si hned koupím Macbook air

Teď jsem si vzpoměl na velmi důležitou věc. Neudělejte chybu jako já. Když už se vám to podaří rozchodit, a dostanete se na internet, tak vám to nabídne aktualizaci všeho možnýho a taky aktualizaci OSX na 5.1.2 nebo vyšší (pokud jsou nebo budou). Všechno si klidně zaktualizujte až na ten OSX. Tím se to všechno poondí a můžete začít znovu. Na aktualizace OSX je potřeba použít k tomu specielně připravený balíčky, ale nikdy to co nabídne originál.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

Je hotovo, systém se nainstaloval v klidu, vše běží tak jak má. Ovšem zase mně nejde internet a rozlišení zkejslo na 1024*768... Jelikož pro můj HW nejsou ovladače, nu co... Počkám na Pwn, Pwnu, nahraju firmware a odendám :)

fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

to watterman: jiz 2 dny stahuju, vselijake Kelyway a nic. moc jsi mne nepotesil a jeste s tim, ze mas xp, to jsem nemusel ani zkouset. :-)

to jirka al: iAtkos stahuju, celkem by mne zajimalo jaky mas notas. :-) ti wifi mam taky, visty mam take, tak doufam, ze uz to konecne pojede. kdyby ted vysel odblok, tak me to nasere. :-)

lerchz
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 17, 2008 3:20 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od lerchz »

Pokud nekdo chcete OS X mam instalacni CD, koupil jsem pred 14 dny iMaca. Takze je to originál. Pokud jste z Prahy neni problem se pristi tyden dohodnout. :mrgreen:

fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

no jestli ti to nedoslo- my potrebujeme spis hackintosh, tedy mac upraveny pro pc. :-)

watterman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od watterman »

@ fajnman - No nevim, pochybuju že je rozdíl jestli máš Visty nebo XP. Leopard si stejně zavede svůj boot manager pomocí kterého alespoň mě jde Windowsi nabootovat. Když počas "bootování" stlačíš jakoukoliv klávesu, dostanmeš se do nabídky, kde mlůžeš nabotovat z jakéhokoliv oddílu co máš na HDD... ;)

EDIT: No dobře, když to tak je.. :)
Naposledy upravil(a) watterman dne pát črc 18, 2008 4:42 pm, celkem upraveno 1 x.

fajnman

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od fajnman »

Tak dual boot nevytvorim. Mam iAtkos v4, zkousel jsem to co rikal jirka al, ale hned na druhem kroku se mi mac nespusti, tak ho nabootuju z dvd, ale kdyz zadavam prikazy do terminalu, tak nemam povoleny pristup k souborum..

Zedjunior

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Zedjunior »

Tak se mi povedlo před pár dny si rozjet na notebooku Mac OS X Tiger :wink:

Obrázek

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od xslide »

Zdar lidi, tak co, máte už někdo nějakej vyzkoušenej, jednoduchej návod jak na MAC OS? Chtěl bych na tom rozjet SDK, ale to je asi na NTB nereálný kvůli nekompatibilitě hardware co?

Díky
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od dodo_mt »

Vsetko je mozne... poradit ti vsak nemozem pretoze to pravidla tohoto fora zakazaju. Vsetko ohladom instalacie OSX na "klasicke" Pc je tabu. Moja rada pre teba vyskusaj pohladat na warez forach...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Yreg

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Yreg »

PC s OS X sa obecne nazývajú "hackintosh", preto pod týmto slovom nájdeš veľa informácií. Najlepšie je fórum hackint0sh.org je tam vyše stotisícová komunita a odpovedajú ti pomerne rýchlo - to fórum nie je na ten systém ako napríklad toto, že musíš hľadať a čítať (a prekladať) milión príspevkov, ale keďže je tam dosť ľudí, môžu si dovoliť odpovedať ľuďom na ich otázky stále dookola. Čiže by si nemal mať problém s angličtinou.

Mimochodom budeš musieť ukradnúť OS X, a krádež operačného systému je podľa mňa o dosť závažnejšia ako krádež aplikácie za 99 centov, takže si myslím, že táto téma teoreticky porušuje pravidlá.

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od xslide »

Pravidla neporušuje, protože tu není ani link na návod ani odkaz na stažení.

Ještě bych měl otázkou.Mám tu na PC VMware, nevíte jak na něm nainstalovat OS X?Vždy mi to při bootování napíše chybu že mám restartovat PC(VMware) a furt dokola.

Kdyžtak někdo napiště PM kdo máte skušenosti, budu Vám moc vděčný.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Julek »

kup Mac a budeš mít klid :)

Teď vážně taky jsem se pokoušel na PC nainstalovat OS, nechá se to najít bez problémů. Bohužel nemám na to v Pc správné železo, chtěl jsem to vyzkoušet něž koupím MB abych nešlápl vedle, přeci jenom není to levné. Rád si věci vyzkouším než se rozhodnu. Bohužel jsem lama a nepodařilo se mi rozchodit, tak jsem "šlápl do prázdna" na MB koupil aniž bych si to vyzkoušel... nebyla to chyba :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

Já to rozchodil a měl jsem asi štěstí, páč všechen HW mi funguje. Sice jsem musel velice dlouho hledat ovladače, ale nakonec jsem všechno našel. Už na něm jedu cca 3-4 měsíce a nemohu si ho vynachválit. Ale přesto už šetřím na orig. Maca. Lze to i spustit ve virtuální mašině s tím, že všechny postupy jsou na webu. Stačí jen hedat a hledat a hledat...

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od xslide »

Ted tu mám: iDeneb_v1.3_10.5.5, vůbec nevím co to je ale někde jsem to našel.
Když to hodim do VMware, tak se to nabootuje, naskočí jabko, a po chvíli mi to napíše at restartuji pc a skusim to znova.

Kdyby měl někdo něco funkčního tak prosím o link do PM:)
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od haasteren »

Co takhle google "instalace mac osx na pc" hned prvnich pet. Na vmware jede uplne v pohode s malou upravou. Jinak na pc je dulezite jakej mas hw. Stale jsem to resil sice vse jelo nakonec jsem prodal pc i notebook a poridil radeji imac a mac book pro a mam klid.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od dodo_mt »

Upozornujem: Vsetky posty ohladom instalacie OSX na "obycajne" PC budu mazane!

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

haasteren
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 472
Registrován: čtv lis 29, 2007 11:02 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od haasteren »

Driv sem na toto forum chodil rad, ale co se zde posledni dobou deje uz je k smichu. Co to tlachas za ........, ze uz to reknu tak neslusne. Nelegalni by byl odkaz atd, ale ten tu neni. Musim se uz vazne zacit tomuto foru zacit pomalu smat. Za chvili uz zde bude tak maximalne verejne info o tom jak se ma co zmacknout ;) JB je legalni, Cydia .... Tak se zamysli nad tim co vlastne vubec chcete ...


Edit: ten vyraz si si mohol odpustit. skus sa chovať normálne alebo máš na výber. Almi

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od xslide »

Bohužel mám stejný pocit, že už je to trochu přehnaný.

Pochopím když tu nechcete přímé linky na download nebo tak, ale snad se můžem bavit o skušenostech jak nainstalovat OS X na VMware, kdyby to šlo legálně, tak to udělám, ale Apple nenabízí legální možnost jak si vyzkoušet OS X.Nechci vyhodit 30 000 za systém který mě pak nebude vyhovovat.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od dodo_mt »

haasteren: to bolo len upozornenie pred tym ako by ste sa tu zacali bavit o instalacii OSX na PC co je porusenie licencnych podmienok Apple a je to warez! OSX sa nesmie instalovat na ine PC ako je PC od Applu. Bodka

xslide: Apple ponuka legalnu moznost ako nainstalovat OSX - kup si ich produkt - bohuzial.
Ak chces poradit ako nainstalovat OSX na PC navstiv Warez forum ktore sa tomuto venuje ci uz zahranicne alebo Ceske odpoved najdes sam som ju tam nasiel ;)

Dalsie pripomienky smerujte do casti O fore.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od xslide »

Přece si nebudu kupovat produkt za 30 000 když nevím do čeho jdu.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od dodo_mt »

Ano viem ;) len ti vravim to ze instalacia OSX je tu na fore brana ako warez ktory sa tu podla pravidiel nesmie riesit.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Paly »

xsilide ak nechces produkt za 30 000 tak nechci ani Mac OS X. Preco? Ja som chcel tak som si to kupil. Ziadna skusobna verzia OS X neexistuje, legalne to urcite nie je.

Ak chcete riesit warez, tak tu nie.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

Je pravda, že tu návod jak stáhnout a nainstalovat neofiko OSX nenajdeš, ale když už se tu bavíte o warezu, tak by se na tomto fóru nesměl řešit ani Jailbreak iP a už vůbec ne nová beta fw 3.0. Ale, ne každý má na to si koupit produkt od Apple, když vlastně stojí skoro 3x víc než klasické PC s Win.

Myslím si, že podporovat Warez zde nemůžeme, ale podporovat rozšiřování OSX mezi další uživatele i cestou instalace na obyč PC by snad nemělo vadit. Není to sice úplně ofiko, ale přece nemůžeme za to, že Apple je konzervativní a více méně dlabe na ostatní a někdy se chová, že je pupkem světa a nedovolí prodej svého systému i pro normální smrtelníky bez HW Apple. Ale instalace Win na jejich HW jim teda vůbec nevadí. Stejně si ve výsledku každý takovýto uživatel HW Apple koupí. Někdo dřív, někdo později.

Sám mám na PC OSX (a šetřím na ofiko Apple) a pomůžu každému z jeho instalací.

A teďka mě můžete ukamenovat!!!

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od dodo_mt »

Apple je konzervativny preto lebo svoj OS ma urceny priamo pre ich PC a aby sa vyhol tomu ze ho budu ludia "otravovat" s tym ze im nefunguje tamto a toto... dufam ze si ma pochopil :D

Kludne pomahaj ale jedine cez PM alebo ICQ nie tu na fore. ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Paly »

beky02: ohladom jailbreaku su tu ine temy, prestuduj si a zistis, ze ci to je alebo nie je warez! OS 3.0 sa tu neriesi, sme to zakazali, trocha neskor, ale predsa! Sirit sa to nebude ani cez nase forum.

K tej cene: Kupil som si Apple MacBook hlavne koli tomu, ze cena boa najnizsia. Takze teraz mi vysvetli odkial Ty beres, ze je 3x drahsi? Su to len vymysli, ked chces Apple produkt tak si cestu najdes. Je pekne, ze si skusate OS X na PC, ale nerieste to tu, ze odkial co kde ako stiahnut a preco to niede. OK?
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

To DODO: Já tomu rozumím jak to myslíš! Vždyť je jejich HW i na PC na kterém běží Win a velice spolehlivě. Jenže toho jiného HW už je opravdu hodně, tak by přece jenom mohli uvolnit, třeba že i očesanou verzi pro normální smrtelníky, aby se mohli s tímto systémem více seznámit a popřípadě přejít na jejich HW. Není to nic proti ničemu, ale protože jsou v Apple, takový jací jsou, tak jsou tam kde jsou... Doufám, že zase ty víš o čem píšu. Vždyť kdysi tu bylo PowerPC a bylo to i ofiko...

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Almi »

ak môžem za seba, tak odporúčam prechod na OSX.
som len čerstvým userom MacBooku (asi pol roka) ale k win sa u nevrátim. v praci si ho aj tak dosť užijem.
všetky app ktoré som používal na win, našiel som na ne ekvivalent aj pre OSX.
ano, upgrade trochu viac zaťaží penaženku, ale za na druhej strane zíkate kvalitný hardware aj software. od kedy mám OSX, nemusel som riešiť nič ako je na win alt-ctrl-del 8)
osobne nepoznám nikoho, kto by na OSX nadával. ale výnimky sa určite nájdu.

záver: áno 30tis. ale stojí to za to 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

To P: Kdo vlastně rozhodl že Jailbreak není Warez? Nechci hledat konkrétní odpověď někde tady na fóru. Vždyť těch textů jsou tady tuny!!!

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Paly »

OT:
beky
viewtopic.php?f=7&t=7010&hilit=jailbreak+nelegaln%2A

A Apple o tom vyhlasil, ze je nelegalny, aaale mu to este sud neschvalil a ani neschvali pretoze to je postavene na Open source. Je to vseobecne zname, ze JB nie je warez. Nemuseli sme o tom velmi diskutovat. (na zaciatku som si myslel, ze je nelegalne, ale uz si to nemyslim)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Odpovědět