zkušební verze MAC OS?

vše co vás napadne
beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

Jo přečetl jsem si to... Díky

Stejně mě zajímá, jak může být povolený OpenSource na NonOpenSource zařízení, ale to je asi pro jiné hlavy!!!

Jinak je to podobné i s OSX na NonHWApple, abych se vrátil k tématu tohoto vlákna, je to přece podobná úprava jejich (patentovaného?) kódu.

Nikomu nebudu veřejně pomáhat s instalací OSX na obyč. PC, to je jasné!!!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Julek »

v tomto případě bych také zvolnil, neradíme tu jak něco ukrást, všichni dobře víme kde se to dá najít a i já jsem to zkoušel abych nešel do něčeho tak drahého jen tak..
jen díky mé nešikovnosti se mi to nepovedlo :)

nelinkujte warez, nelinkujte návody, nedávejte návody ale diskutovat o tom můžeme s tím nemám problém .. a myslím že ani moderátoři ho mít nebudou..

edit : beky na srazu si budeš moci Mac osahat, nebo se domluvíme jsme od sebe pár kilometrů, přijeď na kafe až budu přestěhovaný, uložím tě někam do kouta a půjčím MB na hraní :) ..

btw: terry myslím MB prodává, ten co mam já ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od beky02 »

Souhlas...

Edit To J.: Ale já nepotřebuji si s ním hrát, OSX je na všech comp. stejný a dokonce si myslím, že ten můj HW je i výkonejší :), ale jde mi jen o to propagovat více OSX, když to samotný Apple nedělá!!! Stejně si ho každý v budoucnu koupí - to je ta správná cesta, ale člověk musí nějak začít, ne?

V práci dělám a bohužel musím na Win, takže pendluji mezi WIN a OSX a není to někdy žádná sranda... :)

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Zemlicka »

Musim sa priznat ze chvilku pokukujem po dalsom produkte od apple a tym by mal byt Mac.
Je tu ale velke ALE.Neviem ci mi bude os vyhovovat, cena naozaj nieje zanedbatelna.
Tak som skusil hackintosh nastastie mam hw kompatibilny s mac osx mavericks len mi nesiel hned net a audio.Trochu sa v tom clovek pohra nieco sa nauci.Takze teraz ho skusim vyuzivat ako hlavny system a uvidime.
Mam ho len na test.

Vacsina ludi co ma hackintosh si aj tak neskor kupy normalny plnohodnotny Mac.
Su stym celkom problemy, kto skusil vie o com hovorim.
Nefunkny icloud aj ked vsetko funguje ako ma atd..a to nehovorim o pripadnom update OS ked sa clovek vsetko po...e a moze sa v tom hrabat zase.Nieje to vobec plnohodnotny a bezproblemovy zazitok.


Hackintosh robi Applu sluzbu.Tych par ludi co ostane na hackintoshi vynahradi ludi co prejdu natrvalo do Apple :)
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

Mekli
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř črc 09, 2014 2:58 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Mekli »

Je tu ale taky moznost si jakykoli Apple produkt vyzkouset u Reselleru nebo primo v Apple Store (pokud je v dane zemi). Ja, abych byl uprimny, tak jsem si s Macem hral v iStyle asi 20 minut a nyni jsem stastnym majitelem MBPr :) Popr. hackintosh, a to, co nejede, vyzkouset na prodejne, protoze tam ten zazitek neni takovy... Ale zase treba vim, ze v Olympii, se te jen zeptaji, jestli chces s necim poradit nebo jen zkousis, a pak te nechaji treba hodinu si hrat... kazdopadne, smysl tohoto prispevku je v tom, ze neni treba instalovat hackintosh, ale muzes si Maca vyzkouset legalne.

korwin
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: sob dub 03, 2010 6:04 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od korwin »

Maca ano, ale ne aplikace, ktere pouzivam pro praci. Rovněž tak prace s vlastnimi daty, vcetne otestovani kompatibility zpet na win a pod. To jsou veci casove narocne a na to ti ani pul dne u Apple nestaci.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od Zemlicka »

ine je skusanie v predajni a inac skusas doma, kopirujes, stahujes, pracujes naozaj stym systemom.V predajni to nevyskusas a mozes tam byt aj cely den
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

inaký
Suspect
Suspect
Příspěvky: 62
Registrován: pát lis 22, 2013 1:19 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Příspěvek od inaký »

Cydia “Reloading Data” Shirt

eRiper píše:OS X lze virtualizovat pouze na OS X. Vše ostatní je v rozporu s licenčním ujednáním Applu, což zde neřešíme. Vyplývá z toho jediná věc – chceš-li používat OS X, musíš si kupit Mac.

Zamykám.
Obrázek

Odpovědět