zaruka při sw odemčení iPhone

vše co vás napadne
Odpovědět
tom.hasa

zaruka při sw odemčení iPhone

Příspěvek od tom.hasa »

//spachal: původní název 'zaruka'

jak je to se zarukou odemknuteho telefonu.softwarove samozrejme..

alexxx - přesunuto do sekce HW. Přeci jen mezi novinky to až tak nepatří.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Pokuď výrobce pozná, že je telefon odblokovaný, tak o záruku určitě přijdeš. Pokuď ale stihneš telefon zablokovat a dát vše do původního stavu, tak by snad neměl být problém. Jenom nevim jak by to bylo z posíláním do ameriky. Nejlepší by bylo mít tam známýho, který by telefon zkusil reklamovat.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

:arrow: 1. Jak jde uvést telefon do továrního nastavení? Sice jsem už někde o tom četl ale návod jsem nikde nenašel.

:arrow: 2. tak mě napadá když se mi povede telefon zamknout tak by to šlo reklamovat třeba i v německu ne? Od 9.liśtopadu ho tam budou prodávat tak by ho mohli vzít v servise ikdyž bude koupený v USA. No nebo při nejhorším alespoň opravit když asi pochybuju že by to u nás zatím někdo dělal

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Já jsem jenom někde četl, že se dá telefon zablokovat, ale moc jsem to neštudoval, protože jsem to nepotřeboval. A s tim servisem v německu to neni špatnej nápad, ale záleží jak se k tomu postaví, přeci jenom tě můžou pořád odkázat na servis do ameriky.

EDIT: Tak jsem na nějak návod natrefil

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

No já doufám že to uznají ale ikdyž ikdyby se to posílalo do ameriky tak přeci výrobce je povinný uhradit náklady spojené s reklamací. Tzn. že třeba když pojedu do servisu reklamovat a pojedu autobusem(třebaMHD) a předložim jim jízdenku tak jsou povinni mi jí proplatit (samozřejmě že nebudou platit letenku ale poštovný by měli správně proplatit - alespon podle českých zákonů nevím jak je to v USA). Jinak by mě teda vyšlo levněji zajet do německa protože bydlím u hranic a tam si ho nechat opravit na vlastní náklady než platit poštovný.

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

A ty máš iphone rozbyt, že se o to tak zajímáš? Já jenom že kdyby jsi to chtěl nechat spravit na vlastní náklady tak by ti to možná vzalo zastoupení apple v praze, a ty by to možná taky zvládli. Ale nevim jak by se na to tvářili 8)

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Zatím to funguje jak má a není rozbyt, ale člověk nikdy neví co když jsem třeba dostal nějaký z té serie co má problémy s displajem nebo se něco zničí případně si ho rozbiju vlastní vinnou tak abych věděl. Jinak nějak zvlášť jsem se o to ani nezajímal ale když už je tu jednou založený ten thread tak jsem řikal že se ted pokusím zjistit co a jak než pak horko-těžko když už bude rozbitý.
:arrow: Ale s tím applem v praze nevim no náhradní díly na skladě určitě nemájí to znamená že bych musel platit tak jakotak poštovný a myslím že ikdyby to vzali tak by to vyšlo hodně draho. Ale myslím si že by to nevzali protože na to nemají ani vyškolené techniky ani žádné manulály tak by si to nedovolily :lol:

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Příspěvek od Bodl99 »

Oni by telefon spravovat nemuseli stačilo by kdyby ho poslali do servisu, ketrý má vyškolené technyky na iphone.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

No kdyby tady měl Apple nějaký originální zastoupení tak bych tomu i věřil ale takhle asi těžko no uvídem co časem až budou nějaký praktický zkušenosti - až to nějakýho chudáka postihne. Ted asi nemá moc cenu o tom teorizovat

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Záruka

Příspěvek od Julek »

Já beru iPhone jako každou spotřební věc tak rok snad vydrží a apk se uvidí co kluci z jablka vymyslí.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Tak pokud můžu říct telefon je dobře zpracovaný tak snad by mohl něco vydržet

Odpovědět