iphonu

vše co vás napadne
Odpovědět

Iphone koupit:

v ČR
5
28%
v USA
13
72%
 
Celkem hlasů: 18

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

iphonu

Příspěvek od pe.kova »

chci se zeptat jestli je lepší si nechat dovézt iphona z usa a odblokovat si ho nebo si ho raději koupit u nás mezi lednem a únorem u o2(bude prodejcem)a které funkce bude mít u nás navíc???

ionas

Příspěvek od ionas »

A kde jste prisla na to, ze O2 bude u nas dealovat iPhone mezi lednem a unorem?

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Ptal jsem se

Příspěvek od pe.kova »

ionas píše:A kde jste prisla na to, ze O2 bude u nas dealovat iPhone mezi lednem a unorem?
ptal jsem se u nás v apple store
Naposledy upravil(a) pe.kova dne ned lis 25, 2007 4:12 pm, celkem upraveno 1 x.

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Dost pravdepodobne kecaji... Prodej iPhonu je podmineny lokalizaci a iTunes storem v CR - a nic takoveho zatim neexistuje.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Vzhledem k tomu, ze v tomto pripade se bude u nas asi prodavat iphone bez kontraktu, nebude se cena moc lisit od neblokovaneho iphone od T-Mobile DE. A jestli Ti to za ty penize stoji, klidne to kup ;) ..
Jinak pokud nekdo neprodava ze zasob, pak ani v US se uz neda koupit novy iphone s nizsi verzi firmware nez 1.1.2 (a bootloaderu 4.06), prozatim nacerno neodblokovatelneho. Ale hadam ze prelomem ledna a unora bude situce uuuple jina :) ..

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Příspěvek od pe.kova »

spachal píše:Vzhledem k tomu, ze v tomto pripade se bude u nas asi prodavat iphone bez kontraktu, nebude se cena moc lisit od neblokovaneho iphone od T-Mobile DE. A jestli Ti to za ty penize stoji, klidne to kup ;) ..
Jinak pokud nekdo neprodava ze zasob, pak ani v US se uz neda koupit novy iphone s nizsi verzi firmware nez 1.1.2 (a bootloaderu 4.06), prozatim nacerno neodblokovatelneho. Ale hadam ze prelomem ledna a unora bude situce uuuple jina :) ..
Mimochodem, pán, co prodával v apple store, mi k tomu řekl, že by se cena iphonu měla pohybovat v rozmezí 10.000,- - 15.000,-Kč, pokud by měl pravdu, měli by zákazníci O2, mobil k závazku o něco málo levnější než v USA. Avšak pravdou je, že se všechno může ještě obrátit. :D

mylan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 05, 2007 11:16 am

Příspěvek od mylan »

Podobnú informáciu, že iPhone príde začiatkom roka oficiálne aj do ČR som začul už taktiež od rôznych ľudí. Takže možno na tom niečo pravdy aj bude :)

maybe

Příspěvek od maybe »

To ze iPhone prijde zacatkem pristiho roku tvrdej i v apple storu na Andelu...

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

pe.kova píše:
spachal píše:Vzhledem k tomu, ze v tomto pripade se bude u nas asi prodavat iphone bez kontraktu, nebude se cena moc lisit od neblokovaneho iphone od T-Mobile DE. A jestli Ti to za ty penize stoji, klidne to kup ;) ..
Jinak pokud nekdo neprodava ze zasob, pak ani v US se uz neda koupit novy iphone s nizsi verzi firmware nez 1.1.2 (a bootloaderu 4.06), prozatim nacerno neodblokovatelneho. Ale hadam ze prelomem ledna a unora bude situce uuuple jina :) ..
Mimochodem, pán, co prodával v apple store, mi k tomu řekl, že by se cena iphonu měla pohybovat v rozmezí 10.000,- - 15.000,-Kč, pokud by měl pravdu, měli by zákazníci O2, mobil k závazku o něco málo levnější než v USA. Avšak pravdou je, že se všechno může ještě obrátit. :D


v usa stoji 399 dolaru to je 6 800kc...

Cajkowski
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 26, 2007 2:11 pm

;o)

Příspěvek od Cajkowski »

zeby co prodejce to jina info? byl jsem na Andelu minuly tyden si pohrat s iphonem abych vedel do ceho jdu a pan mi rekl ze nejdriv druha polovina 2008. ze nejdriv to bude spanelsko, italie, francie, ... tak vam nevim kdyz ze se bude dat u nas koupit. leden a unor se mi zda nejak brzo. uvidime. 8)

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

To je pekne, ale mezi nami a USA je sest az deset casovych pasem, trocha vody, potreba platby US bankovni kartou, jedna spedice a par celniku ;) .. A od 45. tydne novy bootloader! :P

sasaj píše:v usa stoji 399 dolaru to je 6 800kc...

Odpovědět