Čím jezdíte ?

vše co vás napadne
Odpovědět
CiLA
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 178
Registrován: ned úno 27, 2011 2:15 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od CiLA »

foto smazane. Julek

Dnes som mal moznost stravit cely den s tymito skvostami a zazitok je velky. Kazde ma daco doseba. Brutalna sila a zvuk GT500 su extaza. Motor z Rovera v Cobre a pravostranne riadenie zase svoje caro -:)



Sent from CiLA iPhone

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Julek »

krasny auta, ale smazni tu fotku a dej sem malou, rozhazuje to layout

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od iphonik4 »

Já momentálně jezdím v Octavii RS combi v nejvyšší výbavě a s DSG převodovkou, nemohu si ji vynachválit (ťuk ťuk). Je to moje první auto, které vlastním. Koupil jsem ji novou před cca půl rokem a už mám najeto přes 27k km. Je překvapivé, že blbý dvoulitr ve spojení s dvojspojkovou převodovkou v téhle Oktávce stačí kdejaké třílitrové Audi S6. Ale na kolegy s americkými muscle cars nemám :) pěkné stroje chlapy :beer:
pics:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Marek »

s DSG foter najazdil 170 000 na A4, bomba prevodovka, oproti tomu čo máme teraz v i40 sa do nedá ani porovnať... Ale máš 6 stupňovú že? Tamto bola sedmička
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Unown »

iphonik4 píše:Já momentálně jezdím v Octavii RS combi v nejvyšší výbavě a s DSG převodovkou, nemohu si ji vynachválit (ťuk ťuk). Je to moje první auto, které vlastním. Koupil jsem ji novou před cca půl rokem a už mám najeto přes 27k km. Je překvapivé, že blbý dvoulitr ve spojení s dvojspojkovou převodovkou v téhle Oktávce stačí kdejaké třílitrové Audi S6. Ale na kolegy s americkými muscle cars nemám :) pěkné stroje chlapy :beer:
pics:
ObrázekObrázekObrázekObrázek


Jako nic proti,ale ty tvrdis,ze tvoje OII RS (125kW) staci kdejake S6 (250kW) ?? :D :D ty jsi dobrej strelec tedy :D nebo si ti s tou S6 s tebou jen hrajou a nebo nevis,co je za typ auta S6 :D :D

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od iphonik4 »

@Marek: jop :) tos mi udělal radost. Já právě myslel, že audi mají tiptronic. A ani, jedná se o šestikvalt. Jestli Tvůj táta najezdí 170.000 km (bez poruch?) s DSG 7, tak to je super, protože ta sedmistupňová je tzv suchá převodovka, tudíž 6 kvalt má ještě větší živostnost (je "v oleji"). A i u mého DSG se životnosti bojím, takže jsem rád za toto info.
@Unown: za prvé moje auto mělo z výroby 147 kw (příště se buď zeptej, zdali se jedná o nafťák, nebo lépe používej google). Za druhe mám chip na 180 kw. Za třetí mluvím o 3.0 TDI Audi, která nemá ani 170 kw. Má ji tata načipovanou na 200 kw, jenže ta neskutečná váha té Audi stejně Oktávce nestačí. Zloušeli jsme to s tátou asi 1000x. Jinak asi jsem se blbě vyjádřil. Jedná se o Audi A6 quattro TDI S-line. Každopadně větu "nevíš co Audi S6 je" nechápu. Ten motor, který Ty zmiňuješ má známý, neudtále v servisu a přesedlal do BMW M5 :) pááánečku, to je jiná jízda :) to potom muže kdejaká Oktávka RS, Audi, Mercedes,... Zůstat v pravém pruhu. Navíc narozdíl od Audi strávi na silnici délé času, než v servisu. Poslední povedené Audi je to, které zmiňoval kolega nad Tebou :)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od SteveJSF »

Nechci tu někoho urážet, ale pokud tady 18tiletý student vykládá o svém prvním autě O2 RS v max. výbavě, které koupil před půlrokem nové a teď na něm má hodně přes 20 tisíc km a už ho má i přečipované... Těžko se dá očekávat, že ho tu někdo bude brát jakkoliv vážně.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Marek »

Bola to A4 2.0 TDi Avan, S-Line s DSG. Kupovali sme ju 2.5 ročnú so 150 000km, rok výroby (1. registrácia) december 2005. Predávali sme ju pred skoro dvoma rokmi s 320 000km. Prevodovka úplne bez problémov. Vlastne skoro všetko. Mali sme ju 3 roky, 170 000km a jediné, čo sa pokazilo bolo pri cca. 170 000km vodná pumpa, a potom pri 310 000 turbo, čiže sme do servisu okrem bežných veci dali asi 1000€, bola to výborna kúpa


chalani neurážajte sa, bolo toho dosť. Ešte jedna urážka a budem rozdávať bany
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Unown »

iphonik4 píše:@Marek: jop :)
@Unown: za prvé moje auto mělo z výroby 147 kw (příště se buď zeptej, zdali se jedná o nafťák, nebo lépe používej google). Za druhe mám chip na 180 kw. Za třetí mluvím o 3.0 TDI Audi, která nemá ani 170 kw. Má ji tata načipovanou na 200 kw, jenže ta neskutečná váha té Audi stejně Oktávce nestačí. Zloušeli jsme to s tátou asi 1000x. Jinak asi jsem se blbě vyjádřil. Jedná se o Audi A6 quattro TDI S-line. Každopadně větu "nevíš co Audi S6 je" nechápu. Ten motor, který Ty zmiňuješ má známý, neudtále v servisu a přesedlal do BMW M5 :) pááánečku, to je jiná jízda :) to potom muže kdejaká Oktávka RS, Audi, Mercedes,... Zůstat v pravém pruhu. Navíc narozdíl od Audi strávi na silnici délé času, než v servisu. Poslední povedené Audi je to, které zmiňoval kolega nad Tebou :)


Za 3 jsi mluvil o Audi S6,přečti si to po sobě než se začneš hádat. Ano,asi nevis jaky je rozdíl mezi A6 a S6 ... Protože jinak by jsi nezamenoval tyhle názvy... S-line je označeni výbavy a sportovního paketu. Audi A6 ma nějakých cca 150kW,kdežto S6 ma to,co jsem psal výše. A tomu Okravka RS fakt stačit nebude :D

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od iphonik4 »

@steveJSF: a mohu vědět, co je nemožné? Mám poslat po PM fotku malého technického průkazu a zároveň fotky mojí občanky? K těm 20 tisícům Km... No nejsem povinen Ti tu psát kam a kdy jsem jezdil. Ale řeknu to takhle. Automobil si ode mě půjčil táta na služebku do Švédska. Když bylo nové byl jsem s ním ve Francii (Les 3 Valéés), v Chorvatsku a trajektem na Ibize. Nemluvím o každodenních cestách do Brna za mojí přítelkyní... Nejsem povinen nic vysvětlovat, ale když někdo ze mě dělá lháře. A upravuji info, automobil není starý půl roku, ale 8 měsíců.
EDIT: Se steveJSF jsme si vše vyríkali po PM a konečně se navzájem pochopili :)

@unown: Ano, tak jestli jsi četl to, co jsem napsal, tak jsem zmínil, že jsem se upsal z A6 S-line na S6. Opravdu se stalo tak moc? Jak jsem napsal s Audi S6 (o které jsi mluvil Ty) má zkušenosti můj známý (vlastně můj strejda) a né příliš kladné. To, že moje Octavia jí stačit nebude je jasné a v tom se s Tebou nehádám, je to taky vůz v jiné cenové relaci. Znovu se omlouvám za blbé/nepřesné vyjádření. Jinak Audi A6 S-line má kolem 180 kw (tátova po chipu kolem 200 kw).
@Marek: děkuji za info, to je super kára :) hlavně jsem rád za informaci o životnosti DSG. Na jiných fórech totiž podobní experti, jako někteří nejmenovaní tady totiž uráží majitele DSG, že si je koupí jen člověk, který má zřejmě hodně peněz, protože po 70.000 převodovka odejde a například setrvák do DSG stojí kolem 60,000 kč. Teď mám auto v záruce, ale děsím se co bude po. Jsem student a na opravu DSG mít asi už těžko budu... Takže tohle mi udělalo radost :)
Naposledy upravil(a) iphonik4 dne ned črc 07, 2013 4:22 pm, celkem upraveno 1 x.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od SteveJSF »

@iphonik4
@mods
Nemá smysl dále řešit, iphonik se trošku unáhlil a vyřešeno přes PM. Žádná osobní data a jiné doklady se tu nezveřejňují a poklidná diskuze může pokračovat v souladu s tématem.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Marek »

iphonik4: DSG je fakt bomba, proste dvojspojku nenahradí snáď nič. Hovorím, máme teraz i40 (papierovo približne rovnaký výkon) lenže prevodovka doslova zdržuje. Keď sme mali požičanú i40 s manuálom tak to bolo tak živé ako tá Audi. Lenže i40 je trošku inej cenovej kategórie, no predsa sme veľmi spokojný
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Nadzi »

Tak ja jezdim Mercedes W140 V12 objem 5,987
Ukazal bych ale nevim ako se vklada foto
Vice ako jezdi stoji v garage neni to auto na kazdodenni jezdeni
To pak vemu od otce Kia Rio 1,2 heh

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od iphonik4 »

Nadzi: Týýýjo mamutek. To je parádní klasika.. Otec měl ve firmě v Srbsku jeden po makedonském předsedovi vlády. Měl i neprůstřelná skla. Jenže už to byla stará herka ve velmi špatném stavu (nj vládní vozidlo). Jinak paráda. Tleskám!
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Nadzi »

jo jo mamut... sem kdysi chtel W126 to je o generaci nizsi vozidlo ale uz to neni takove zlozite ato semi natom nelibilo...

no jo obcas je to narocne na naklady ten mamut ale pro cloveka jako ja ktery najezdi mozna tak 30 km tydne ty naklady skoro nejde ani znat.

jo to je fakt je hodne mamutu hlavne unas na SK nebo i v CZ ale 95 procent sou to vraky ja ale vedel doceho jdu a ma to jasnou historii takze se moc nebojim...
no jo V12 je V12 heh

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Příspěvek od iphonik4 »

@Nadzi: Tak tady je ten makedonský vládní mamutek:) (S-klasse W140) je teda bez poznavaček a odhlášenej uložený v jedné hale tatové továrny v Srbsku. Fotil jsem jej včera. Jinak je to myslím "jen" V6. Je na prodej ;)

ObrázekObrázek
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

zigul2
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 15, 2013 11:49 am

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od zigul2 »

Seat ibiza 1995
lada 2101 obsah 1600 (zatím 120ps)

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Lubo1980 »

Moje pracovné vozítko.. :D (vpravo)
Viete si predstaviť ten rozdiel, keď na fajront preskočím do mojej 11 ročnej Astry.. :)
Obrázek

Zobrazit video na http://youtu.be/ZjTCO5_Lm18
Kód do fóra: [youtube]ZjTCO5_Lm18[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov (sorry za ten šum vo videu)

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Pr3dator »

Lubo: To je vás vodičov viac, alebo jazdíš vždy ty? Pretože po nábreží jazdím dosť a bez urážky, zdá sa mi, že v RR si vodič myslí, že mu patrí celá cesta (a ak by som sedel v Gčku, kľudne by som sa o ňu aj popretláčal :D)... A to, že sa zrazil s policajtmi tomu tiež nasvedčuje. :) Inak aký je zmysel toho auta? Vačšinou ho vidím prázdne sa promenádovať medzi Carltonom a Riverparkom, čiže pôsobí ako chodiaca reklama, je to naozaj jeho využitie?

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Lubo1980 »

Sme dvaja. Neviem komu patri cela cesta, ci mne, alebo kolegovi, ale ja si to o sebe nemyslim. Nemam na to dovod. :) To si mysleli ti policajti s ktorymi som sa zrazil. Sli na cervenu. Bez majakov. Vracal som sa vtedy z poslednej jazdy z mesta a keby mali majaky, tak ich vidim uz pri Machnaci. A auto nikdy nejazdi samo, aby robilo reklamu. Prazdni chodime vzdy spat z mesta, kde vykladame ubytovanych hosti. Vozia sa do 5tich destinacii, teda jednej z nich, vzdy raz za den. Maju to v ramci ubytovania. Sme taky hotelovy "presporacik".. :D

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Pr3dator »

No musí to byť zaujímavé :D. Na jeden deň by som si to rád skúsil, potom by ma to už asi nebavilo :D.

jennydrums
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: úte říj 27, 2009 12:33 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od jennydrums »

Julek píše:tak tady jsou moji milačci!

octavku fotit nebudu je hnusná :)

Obrázek


Trochu mimo téma. Jakou appkou je zpracována tahle fotka? :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Julek »

Je to app

My Sketch

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

patolog
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát čer 28, 2013 6:57 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od patolog »

Lubo1980 píše:Sme dvaja. Neviem komu patri cela cesta, ci mne, alebo kolegovi, ale ja si to o sebe nemyslim. Nemam na to dovod. :) To si mysleli ti policajti s ktorymi som sa zrazil. Sli na cervenu. Bez majakov. Vracal som sa vtedy z poslednej jazdy z mesta a keby mali majaky, tak ich vidim uz pri Machnaci. A auto nikdy nejazdi samo, aby robilo reklamu. Prazdni chodime vzdy spat z mesta, kde vykladame ubytovanych hosti. Vozia sa do 5tich destinacii, teda jednej z nich, vzdy raz za den. Maju to v ramci ubytovania. Sme taky hotelovy "presporacik".. :D

mohol by si nam prosimta priblizit ake je to jazdit v takom aute? ake to ma zrychlenie, ovladanie, pohodlie atd. dakujem.
"Think diferrent".. Stephe Jobs (1955-2011) RIP

Majky_
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 665
Registrován: pon črc 20, 2009 7:06 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Majky_ »

taky bych se rád zeptal, na pocity z toho auta
většina z nás se do něj v životě ani neposadí
určitě se rozepiš, rád si počtu :))

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Jadro »

Me by spis zajimalo jak clovek prijde k takovy "super" praci (pisu to v uvozovkach, protoze vim, ze kazda prace ma sve). Rekni, ze to byla protekce :-D

Lubo1980
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 66
Registrován: pon říj 07, 2013 12:01 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od Lubo1980 »

Tak pocity.. Je to ako soferovat mensiu lod.. :D Auto ma skoro 6metrov, 2,7tony, motor W12 s 6,75l objemom. Spotreba cca 25l/100km v meste. Takze vykonu je tam az az. Vela ludi si mysli ze je to velka leniva krava, no opak je pravdou! Ale kedze jazdime vacsinou po meste, tak to nieje ani kde "vyuzit". Vnutri nepocut skoro nic, len ventilatory z klimatizacie. :) Hostia sa vela krat pytaju ci to start/stop system. :) Horsie je to s autom v zime, kedze ma len zadny nahon a vsetka "tarcha" je situovana viac vpredu. Teda pokial nieje natankovana plna nadrz (100l) :)
K tejto praci som sa dostal tak, ze kolega, co na nom predtym jazdil, odisiel do USA, tak ako sluzobne najstarsi vo firme som si tento "flek" hned uchmatol.
Ako som vyssie pisal, jazdit s tymto autom je uzasne. No clovek nesmie zabudnut na to, ze ak rozgula takuto kopu "zeleza", treba ju aj ubrzdit. Ono brzdy ma fantasticke, no fyzika je fyzika.. :)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od mirmo80 »

Tak sa pridam aj ja. Aj ked, ako tak citam vase prispevky, moje priblizovadlo je hodne low low end voci vasim :)

Jazdim na firemnej fabke combi. Je to rocnik 2007 s motrom 1.9 TDi 74kW. Mam ju od nova a jazdim s nou len ja. Musim povedat, ze to auto ide super, este ani raz ma nesklamalo a ma vyborny odpich, ked sem tam predbieham. Samozrejme o komforte nemoze byt extra rec, no darovanemu konovi...
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

patolog
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát čer 28, 2013 6:57 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od patolog »

Lubo1980 píše:Tak pocity.. Je to ako soferovat mensiu lod.. :D Auto ma skoro 6metrov, 2,7tony, motor W12 s 6,75l objemom. Spotreba cca 25l/100km v meste. Takze vykonu je tam az az. Vela ludi si mysli ze je to velka leniva krava, no opak je pravdou! Ale kedze jazdime vacsinou po meste, tak to nieje ani kde "vyuzit". Vnutri nepocut skoro nic, len ventilatory z klimatizacie. :) Hostia sa vela krat pytaju ci to start/stop system. :) Horsie je to s autom v zime, kedze ma len zadny nahon a vsetka "tarcha" je situovana viac vpredu. Teda pokial nieje natankovana plna nadrz (100l) :)
K tejto praci som sa dostal tak, ze kolega, co na nom predtym jazdil, odisiel do USA, tak ako sluzobne najstarsi vo firme som si tento "flek" hned uchmatol.
Ako som vyssie pisal, jazdit s tymto autom je uzasne. No clovek nesmie zabudnut na to, ze ak rozgula takuto kopu "zeleza", treba ju aj ubrzdit. Ono brzdy ma fantasticke, no fyzika je fyzika.. :)


soferi musia mat na cestach pred tebou velky respekt, ze?
"Think diferrent".. Stephe Jobs (1955-2011) RIP

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od cicolably »

no patolog a čo potom šoferi Tatroviek ?
booože :D
ta VŠ na ktorú chodíš nie je náhodou MŠ ? zmena písmenka a si medzi svojimi
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

mabarcz
Host
Host
Příspěvky: 82
Registrován: stř úno 02, 2011 9:14 pm

Re: Čím jezdíte ?

Příspěvek od mabarcz »

Lubo1980 píše:Moje pracovné vozítko.. :D (vpravo)
Viete si predstaviť ten rozdiel, keď na fajront preskočím do mojej 11 ročnej Astry.. :)
Obrázek

Zobrazit video na http://youtu.be/ZjTCO5_Lm18
Kód do fóra: [youtube]ZjTCO5_Lm18[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov (sorry za ten šum vo videu)


Super auto. Taky jsem ho využil při pobytu v Kempinski. Možná jsi nás i vezl... bylo to v ten den, kdy tam byl ubytovanej Sting.

Odpovědět