Problém s bluetooth, synchronizace s iTunes

vše co vás napadne
Zamčeno
Rizek
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 21, 2007 7:54 am

Problém s bluetooth, synchronizace s iTunes

Příspěvek od Rizek »

//spachal: původní název 'iPhone dotaz nenašel jsem nikde odpověď'

Tak jsem si včera konečně opatřil iPhone, verze 1.0.2. Přesně splnil co jsem očekával, možná i trochu víc :D . Ale nemůžu přijít na pár věcí.
a) nefunguje mi bluetooth, nenajde mi žádné zařízení
b) když ho připojím k PC, tak se připojí jako foťák, to je asi OK. Mám iTunes 7.5 které ho bez problémů vidí. Bohužel se mi nedaří nastavit s čím ho chci synchronizovat, ty políčka jsou jakoby zamčená. Dále se mi nedaří do něj dostat žádné písničky. Když se snažím v iTunesech dát do iPhone nějaké písničky, tak to nejde. Tváří se jako kdyby byl read only. :(
systém mám XP profesional

Nevíte čím to může být?

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

a) nelze, bylo to zde řešeno (resp. bylo zde řešemno připojení bt sluchátek), je to i v manuálu, hledejte

b) co přesně nemůžete synchronizovat? (jinak na to, aby jste syncnul třeba mail potřebujete např. plnohodnotný outlook, etc.). Písničky se nahrávají tak, že se v nabídce iphonu vyberou playlisty a/nebo nahrávání jen zaškrtnutých skladeb.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iTunes

Příspěvek od Julek »

Můžete také přidávat písničky podle alb, tzn. přidat celí adresář nebo jen určité soubory. Pak teprve v nastavení po přípojení k iPhonu vyberete co přesně chcete mít v iPhonu a co ne.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Rizek
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 21, 2007 7:54 am

Příspěvek od Rizek »

tak už se mi podařilo spárovat dva telefony, ale pouze na pár vteřin, pak spojení samovolně spadne.

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Mám takový pocit, že to (tj. úspešné spárování a následné přerušení) je výsledek všech pokusů o komunikaci bt zařízení a iPhonu (vyjma přesně stanoveného postupu jak rozchodit bt sluchátka).

Smiřte se s tím, že bt = sluchátka a hadsfree dokud se někomu nepodaří vyvinout sw a hack pro jiný druh komunikace (e.g. posílání fotek, etc.)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

BT

Příspěvek od Julek »

Musím říct, že jak často někomu tu fotku do mobilu potřebujete poslat. Přežiji to bez této funkce a třeba se časem podaří vyvinout sofistikovanější aplikace které toho umožní.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Rizek
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 21, 2007 7:54 am

Příspěvek od Rizek »

souhlasím, ale zkouším všechno. co jde a co ne
synchronizace je nyní již úplně OK
:P



alexxx - zamykám, problém jste vyřešil, příště prosím piště výstižnější názvy témat. A kdybyste pořádně hledal tak zjistíte že BT lze jen využít v profilu HF - tudíž nejde spojit s žádným jiným zařízením

Zamčeno