iPhone a baterka

vše co vás napadne
Odpovědět
:.Dragunov.:

iPhone a baterka

Příspěvek od :.Dragunov.: »

Ahoj v utery nebo ve stredu me prijde iPhone...Vydrazil jsem ho na aukru a prijde me od jednoho prodejce z USA...Budu mit uplne novy kus, pouze me ho odblokoval pomoci wifi...
A chci se zeptat...Obcas u nejakej elektroniky (mobily atd...) se v manualech doporucuje napr. mobil nejdrive uplne na maximum nabit a pote uplne vybit (az se sam vypne).Tim prej pote bude baterka o hodne vydrznejsi...
Jak je to u iPhonu?Nekde jsem cetl ze baterky do ipodu a dalsich veci od Applu nabijeji jiz pri vyrobe...Tudiz se muze ihned po rozbaleni pouzivat a nema to pozdejsi vliv na vydrz baterie...
No nevim jestli jsem to srozumitelne popsal ale kdyby jste nekdo chapali o co me jde zkuste me odpovedet :D Diky

erda

Příspěvek od erda »

Je úplně fuk, co máš za telefon, jestli to je N95, nebo iphone. Důležité je, jaký typ baterky tam je. V tvém případě to je lithium iontová. Tzn. žádné ,,rituály" okolo nabíjení nejsou zapotřebí.
Naposledy upravil(a) erda dne stř lis 14, 2007 3:15 pm, celkem upraveno 1 x.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Baterie

Příspěvek od Julek »

Mno já jsem asi trochu pověrčivý iPhone jsem úplně vybil ( stejně tě nenechá úplně vymlátit baterku asi při 5% se ti vypne ) a potom nechal nabíjet přez noc. Od té doby ho nabíjím stabilně. Stejně než ti odejde baterie tak si koupíš nový tel. Nebo výměna baterie stojí pár korun, je to celkem fuk :)

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Tak nesouhlasím že výměna baterky bude u iPhonu stát pár korun už jen proto že to nejde udělat doma. Někdem jsem čelt že si servis za to účtuje okolo 60 dolarů. Ale ano většinou spíš vyměním celý telefon než jen baterku

:.Dragunov.:

Příspěvek od :.Dragunov.: »

Jeste se zeptam na jednu vec...Nebudu delat novej topic...
Kdyz jsem s iPhonem na netu (treba pres wifi) muzu si stranky ulozit do oblibecnych a pote si je precist treba v saline v offlinu?Diky

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

:.Dragunov.: píše:Jeste se zeptam na jednu vec...Nebudu delat novej topic...
Kdyz jsem s iPhonem na netu (treba pres wifi) muzu si stranky ulozit do oblibecnych a pote si je precist treba v saline v offlinu?Diky


Jen tu jednu stránku která ti zůstane otevřená, otevřených jich můžeš mít max 8 myslím. To víš amíci tohle neřeší, ale myslím že už i u nás to je tak daleko že bych se tím 2x nezatěžoval.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Baterie

Příspěvek od Julek »

alexxx píše:Tak nesouhlasím že výměna baterky bude u iPhonu stát pár korun už jen proto že to nejde udělat doma. Někdem jsem čelt že si servis za to účtuje okolo 60 dolarů. Ale ano většinou spíš vyměním celý telefon než jen baterku


Vždyť říkám že je to pár korun :)

:.Dragunov.:

Re: iPhone

Příspěvek od :.Dragunov.: »

Julek píše:
:.Dragunov.: píše:Jeste se zeptam na jednu vec...Nebudu delat novej topic...
Kdyz jsem s iPhonem na netu (treba pres wifi) muzu si stranky ulozit do oblibecnych a pote si je precist treba v saline v offlinu?Diky


Jen tu jednu stránku která ti zůstane otevřená, otevřených jich můžeš mít max 8 myslím. To víš amíci tohle neřeší, ale myslím že už i u nás to je tak daleko že bych se tím 2x nezatěžoval.

Jako jo...Ale tak v Americe je wifi asi i v tech poustich...
Ale bylo by to dobry si otevrit nekolik clanku, recenzi atd. ulozit si je a pak si je prohlizet :)

Odpovědět