TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar rony | stř pro 20, 2017 3:17 pm

Re: TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

v homekit ide ovladat aj po skupinach aj po jednej...

mam luster s tromi ziarovkami, tam sa mi hodi aby sa rozsvietili naraz a dokazem ich ovladat jednotlivo

ale uznavam, ze bez appky to nedam ale mam nakomfigurovane ovladace na najoblubenejsie zostavy osvetlenia
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS

mirmo80 | stř pro 20, 2017 3:20 pm

SilverSurfer píše:Tak uz som asi na to prisiel, je to tak, ze potrebujem vytvorit skupinu v miestnosti, a potom viem ovladat vsetky naraz ale uz nie po jednej?
Naraz viac súčasne nastavuješ ako scénu. Po jednej klikáš na príslušenstvo.
iPhone 8, iPhone SE, iPhone 5C, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2
iPhoneHolik
iPhoneHolik

SilverSurfer | čtv pro 21, 2017 10:07 am

Super, tak uz som to asi vyriesil. Problem vsak este stale mam s pridanim jedneho clena do domacnosti. Neviem preco dva apple id funguju, a tretie nie. Stale mi to vypisuje, ze to nie je mozne, pretoze taketo apple id nie je registrovane. Cital som o tom na nete, ze sa nasiel nejaky bug, a ze kym to nefixnu tak to blokli, kazdopadne po 11.2.1, by to uz malo fungovat. Vsetky zariadenia maju najnovsi iOS, no aj napriek tomu to nefunguje. Nemate niekto nejake napady, ako to fixnut? Skusal som vselico mozne, a nic nepomohlo.

Edit: tak ak by mal niekto rovnaky problem, vytvoril som na problemovom telefone novu domacnost, a poslal som si pozvanku. Nasledne mi uz spatne islo pozvat aj do mojej domacnosti problemove apple id.

Edit2: Konecne som nasiel aj skvele vyuzite pre raspberry pi. Nahodil som na to homebridge, a vsetky led pasiky uz ovladam cez homekit, momentalne zazivam ten vau efekt, kedy som z toho uplne namakko, ako si cez siri vsetko zapinam, vypinam, menim farby :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Vše ostatní