Aplikace pro záznam hovorů

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
dvoracekp

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dvoracekp »

Dobrý den,,
chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nevíte o aplikaci, která by umožňovala zaznamenávat telefonní hovory ( ideální ve formátu WAV nebo MP3 ).

Také by bylo ideální, kdyby to disponovalo funkcí "automatického spouštění záznamu hovoru" - prostě zvednu telefon a už se to nahrává.

Děkuji za info,,
a přeji hezký večer :-)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Paly »

Nie taka aplikacia nie je.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

dvoracekp

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dvoracekp »

Hm, tak to nejsem potěšen :(

Tak to nám asi nezbude nic jiného, než na nějakou podobnou aplikaci počkat.

.....anebo doufat, že se ozve někdo, kdo něco podobného už někde viděl :-)

MUF

rowan
Host
Host
Příspěvky: 98
Registrován: úte zář 16, 2008 7:09 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rowan »

Ještě stále není nějaká aplikace pro záznam?

dvoracekp

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dvoracekp »

Chtel jsem si ji napsat, ale licencni podminky a SDK Apple to neumoznuji :-(

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Apache23 »

Tak ju napíš a daj do cydie.....tam sa ta SDK netýka. :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Vitezslav2 »

Taky se připojuji.Na Cydii nějaká aplikace na záznam hovoru není?Nevíte někdo.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

čiko

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od čiko »

Bohužel nic takového neexistuje:(

tiepek

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od tiepek »

tak to se docela divím iPhonu(4) něco chybí ?
na appstoru je přes 200 000 aplikací a není tam něco na záznam hovorů ? :(

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dwick »

Ne, neni.
Life sucks. And then you die.

pc_master

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od pc_master »

Stále o ničem nevíte? Docela by se mi hodila...Proč můžou tyhle věci být na telefonech za 2000Kč (Sony, LG...) a na telefonu za 18 000Kč prostě chybí :-( :-(

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od ls8 »

Tak technicky by to samozrejme problem nebyl, ale ono to ma take etickou a pravni stranku. A prave z techto duvodu Apple takovou funkci nepovoluje.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od makovice »

Ja myslel, ze staci souhlas jednoho ze zucastnenych.... koneckoncu operator nahrava vse ;) ale jinak chapu ze to v AppStoru nikdy nebude ;)
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

pc_master

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od pc_master »

Etická a právní stránka? To je nesmysl... Ostatní telefony to mají... V tomhle problém není.

dvoracekp

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dvoracekp »

S právní a etickou stránkou svým způsobem i souhlasím, ale věřte nebo ne, v hodně vysokém businessu ve kterém se pohybuji je tato funkce opravdu potřebná. Co třeba Cydia ? I ta stále nic nenabízí ? Já teda JB iPhone nemám, ale kdyby tato aplikace existovala, tak by mě to k JB určitě přesvědčilo. Jinak si veškeré aplikace z iTunes kupuju. No a pro zatím používám stařičkou Nokii N70 pro business, který disponuje veškerýma funkcema - od Exchange po nahrávání hovorů.

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od makovice »

Idealni by bylo, kdyby se po kazdem hovoru zeptal, jestli ulozit nebo ne .... malokdy clovek vi jestli ukladat predem. Nebo nastavit kontakty, ktery nahravat ;)
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

dvoracekp

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od dvoracekp »

To už chceš "feature".

Nejdřív pojďme řešit, co je a co není v tuto chvíli dostupné.

Obávám se, že tak či onak budeme stále na mrtvém bodě.

Zatím to umím řešit přes vlastní VoIP bránu, ale to je závislé na konektivitě a přes GPRS je to použitelné z 50 procent.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

NEEXISTUJE. od roku 2007 zjavne nikomu nestalo za to ju naprogramovat. Alebo sa to nikomu nepodarilo. A nevyzera, ze by sa to v buducnosti zmenilo. Ako ostatne vidis z data vzniku tohto vlakna. Since 29 zář 2008 (a pan, co to vtedy pisal, nebol prvy)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

bluetake

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od bluetake »

A co tohle?
http://itunes.apple.com/us/app/recorder ... 28991?mt=8
I kdyz ted koukam, ze je to pouzitelne jen pro odchozi hovory.... Ale pro nekoho alespon neco. Me osobne to nastesti netrapi....

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

Tie appky z AppStore su hluposti, neoplati sa nimi zaoberat ani sekundu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Jirkus
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 611
Registrován: pát říj 29, 2010 9:42 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Jirkus »

Na nahrávání hovorů není nic špatného. Používá se to všude možně, včetně výběrových řízení na různé pracovní pozice, kdy Vám v prvním kole výběrového řízení personalisté zavolají a pak se podle té nahrávky rozhodují jestli si vás pozvou do firmy na další kolo pohovoru.

Většina telefonů (s OS Symbian nebo Android) nahrávat hovory umožňuje, ale Apple ne.

Kdyby byla nějaká možnost, věřím, že už by se dávno někdo našel, kdo by iphoňáckou aplikaci pro nahrávání hovoru vytvořil.

Ale třeba se stane zázrak a Apple třeba v nějaké nové verzi iOS svoje omezení nepodporující nahrávání hovorů zmírní ... :P

bluetake

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od bluetake »

Na to zapomen. Technologicky to neni vubec nic sloziteho,uz by to tam davno bylo, ale Apple to proste ze znamych duvodu nepovoli ani ted a ani v budoucnu, stejne, jako "plnohodnotny" BT . Proste se s tim budes muset smirit ....

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Apache23 »

Ale aky je dvovod aby sa to neobjavilo na cydii?????? :?:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

bluetake

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od bluetake »

Treba obava, aby po nich nekdo nevybehl. Ve statech (a nejenom tam) je nahravani telefonnich hovoru nezakonne a proste si zrejme nikdo nechce zbytecne komplikovat zivot.... Stazene pulky dokazi divy..... :mrgreen:

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Apache23 »

No ked nemaju "stazene pulky" pri vytvarani JB tools ci prelomeni ochran ako napr. PS3 (viď. Geohot) tak z takehoto niečoho si s prepadčením ani neuprdnu ci cesky myslim neupšouknou. :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Jirkus
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 611
Registrován: pát říj 29, 2010 9:42 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Jirkus »

Podle mne to Apple blokuje tak, že ani nezávislí programátoři nemaj šanci.

Jinak by se v Cydii už něco objevilo ...

Naštěstí v Applu dost často měněj názory, takže se může stát, že změní názor i na tohle ... :mrgreen:

pc_master

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od pc_master »

Nic není nemožné.! Jasně Apple to blokuje tak, že nezávislí programátoři nemají šanci... :-) Tak kdyby to Apple byl schopen až tak moc blokovat nešel by např. na iPhone udělat JB :-) Měli tedy soustředit svou energii raději do "anti JB opatření" a ne do ptákovin typu "nahrávání hovorů". Navíc jsme v Evropě a tady se to smí.

Opět opakuji, že bych to využil...Kolikrát jednám s klientem a na něčem se dohodneme. No a po čase mi klient tvrdí, že to takhle nebylo apod. Vhodné při realizaci zakázky...

Tyhle věci mě prostě u iPhone dokážou vytočit. Stejně jako nefunkční Bluetooth a "nedoručenky"... Ví někdo z jakého důvodu jsou nám upírány tyto základní věci?

Honza

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

Apache23 píše:Ale aky je dvovod aby sa to neobjavilo na cydii?????? :?:
nefantazirujte

Stav je ze za tri roky ani tuk

App v cydia sa programuju identicky ako tie v appstore.

Myslim ze hlavny problem je v tom ze nikto nevie ako to urobit. Trebars preto ze os nevie vobec "snimat" hovor, lebo nie su na to ziadne nastroje. Programatori si to asi vedia predstavit. Myslim ze tato cast telefonu je pre appky nedostupna a je to pre ne blackbox.

Neverim ze sa o to nikto nepokusal a hlavne keby to mozne bolo uz to existuje.

Ja si to predstavujem tak ze iphone ma vyclenenu gsm cast ktora je autonomna a s os komunikuje len vyhradenymi prikazmi, co zrejme uplne likviduje akekolvek moznosti zaznamu.

Al po tom tuzite skuste si problematiku guglit a zistit ci to niekto odborne nerozobera. Laicke kecy neprogramatorov su pekne ale bolo by fajn konkretne potvrdit napr moje odhady a dohady.

Je uveritelne moje tipovanie preco to iphone nema?

Nemyslim ze by apple bol neschopny alebo zamerne to umelo blokoval skor si myslim ze umyselne telefon vybavil autonomnou gsm castou ktora nezere procesor. Cim ziskal telefon na stabilite. Pamatam si fony s wm kde mi zahlteny os ovplyvnoval aj telefonovanie, co nebolo nic prijemne
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

7luke.com

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od 7luke.com »

pc_master píše:Stejně jako nefunkční Bluetooth a "nedoručenky"... Ví někdo z jakého důvodu jsou nám upírány tyto základní věci?

doručenky umí a luxusní ? http://www.7luke.com/iphone4
na Bluetooth se (prý) chystá Celeste

Obrázek
OFFTOPIC, NEREAGOVAT

pc_master

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od pc_master »

Jakože umí doručenky, ale ne bez JB...Nebo se pletu? Jinak znám výhody iP 4 (jsem čerstvý majitel), ale některé věci mě na něm se*ou...a to jsem jeho velký zastánce před kamarády i zakazníky...

Obrázek
OFFTOPIC, NEREAGOVAT

advantika

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od advantika »

No nevím s tím nikdy a nejde to 8) . Určitě jich existuje několik :oops: . Jako FlexiSpy :twisted: . Jenže tohle už je na opravdovou špionáž. Čtení sms, kontaktů, kontrola hovorů, odposlech cizích hovorů, GPS tracker a spousta dalších věcí. Soft sotjí 350 dollarů :shock: a samozřejmě nikdy se na appstoru neobjeví :wink: . Proto jedině na iphonu s Jail. Myslím, ž eje někde ke stažení Trial. Jde to nainstalovat do všech smartphonů. Radím ostatním. Dejte si pozor na telefony. Pár vteřin a májí vás pod monitorem zaměstnavatelé, žárlivé ženské nebo chlapy a nebo jenom prostě nějaký typ co z vás chce dostat informace. Tady je odkaz http://www.spyphoneguy.com/2010/02/26/i ... -spy-apps/ ...můžete počíst. Na youtubu je taky pár videií.

def
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 05, 2009 2:48 pm

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od def »

Stále ticho po pěšině?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

a co cakas?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

def
Host
Host
Příspěvky: 63
Registrován: ned dub 05, 2009 2:48 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od def »

Čekám, že se v čase ukáže aplikace, která to bude umět.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od rony »

to sa nacakas. ak za niekolko rpkov nic, tak co myslis, ze sa zmeni za par tyzdnov?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Painman

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Painman »

hmm, to jsem docela festovne zklamany. Zaznam hovoru pouzivam 20 x denne, nebot mi spousta zakazniku vola objednavky. Na vsech predchozich telefonech jsem byl zvykly zmacknout 2 tlacitka a hovor se nahral. By mne ani ve snu nenapadlo, ze kdyz si poridim "lepsi" přístroj, tak ze příjdu o tuto pro mne základní funkci - vypada to ze ten "zazrak" muzu splachnout do ha**lu.

Kdyby nahodou nekdo zjistil jak se da zaznamenat především prichozi hovor - ma u mne lahev whisky.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Vitezslav2 »

Hlasitej odposlech a diktafon.Diky za Whisky.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od ls8 »

Painman píše:...ten "zazrak" muzu splachnout do ha**lu...


Počkej, ty nám tady fakt tvrdíš, je jsi takový ******, který vyhodí 15.000 za telefon, o kterém si dopředu nezjistil, jestli umí (v tomto případě ani ne tak umí jako povoluje) to, co od něj chce? :%)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Painman

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Painman »

No kdyby to bylo tak jednoduche - bylo by to krasné. Pokud si tedy myslel využiti diktafonu na iphonu. Tam to samozřejme nepracuje ("zaznamy nepovoleny * chcete-li zaznamenat hlasovou poznamku, ukončete hovor").

Pokud máš na mysli, že mám při telefonování držet ještě další přístroj a na něj to zaznamenávat, tak to dělám už asi týden (btw. používam k tomu předchozi mobil - nokie 6303). To ale moc elegantni řešení není, abvzvalst když jedu autem ...

Painman

Re: Aplikace pro záznam hovorů

Příspěvek od Painman »

ls8: Je to skoro tak jak to píšeš. Nezjistil jsem si zda to povoluje. Stejně jako když kupuju auto, tak nezjistuju zda má či nemá brzdy a světla... zda je fotbalovy míč kulaty a zda se zvykačka může žvykat.

Prostě to pro mně byla standadní svym způsobem předpotopní, ale velice užitečná součast telefonu. Za posledních 6 let jsem vystřídal cca 5 přístroju a všechny to měly - proč bych předpokladal, že to nebude na tomto ?

Odpovědět