to do

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dynamo37

to do

Příspěvek od dynamo37 »

Pouzivam aplikaci TO DO z AppStore, ale nejde mi ulozit k ukolu text, jenom nadpis. Ukladam to nejak spatne, nebo to dela vsem?

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: to do

Příspěvek od dodo_mt »

Ahoj mne to robi to iste... mam este nainstalovanu app EasyTask tak vyskusaj...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

dynamo37

Re: to do

Příspěvek od dynamo37 »

dodo_mt píše:Ahoj mne to robi to iste... mam este nainstalovanu app EasyTask tak vyskusaj...

dodo


Ale zase u toho TO DO se mi libi, ze hned v menu u ikony to zobrazuje, kolik mam ulozenych ukolu....

jabr

Re: to do

Příspěvek od jabr »

No tak mě to chodí korektně a text můžu bez problémů uložit.

ilijusin

Re: to do

Příspěvek od ilijusin »

Taky potvrzuji ze mi to jede normalne, az na jeden "detail" a to ze kdyz dam pridat novy ukol a chci zacit psat nadpis, tak presto ze tam ten kurzor je tak to psat nezacne, ale predtim se tam musi kliknout, je to detail ale nekdy me to dost vynervuje :)

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: to do

Příspěvek od dodo_mt »

dynamo37 píše:
dodo_mt píše:Ahoj mne to robi to iste... mam este nainstalovanu app EasyTask tak vyskusaj...

dodo


Ale zase u toho TO DO se mi libi, ze hned v menu u ikony to zobrazuje, kolik mam ulozenych ukolu....


Hej vyskusal som ich viac (zatail FREE) a ukazovala to iba tato... aj mne sa to paci... Vyskusam este reinstall ale neviem ci to nejako pomoze...

To: ilijusin: hej vzdy treba "tapnut" na textbox....

Edit: reinstall nepomohol. A app si uchovava nejake subory lebo ked som ju reinstaloval tak moje ulohy ostali v app.. skoda ze to nefunguje....

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: to do

Příspěvek od Moren »

Ja shanim nejaky To Do, kde by bylo mozne pridavat alarm. Proste spis takovy pripominak. Aby mi v nastaveny cas zazvonil a pripomenul ze mam neco udelat. A bylo to jako seznam To Do ukolu. Vim ze si to muzu dat do kalendare, ale to neni moc prehledne. ToDo s alarmem by byla skvela vec. Ale nic takoveho jsem pro iphone nenasel. :(
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

Odpovědět