Dotaz na aplikaci typu kalendář.

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Rendy93
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: sob říj 19, 2013 10:53 pm

Dotaz na aplikaci typu kalendář.

Příspěvek od Rendy93 »

Zdravím, hledám specifickou funkci aplikace, něco jako tištění denní diař/kalendář.

Moje požadavky, nebo co s tím budu dělat.
Zapíši si Místo, co jsem dělal, čas strávený na místě a čas strávený na cestě a k tomu přidám vyfocený/naskenovaný dokument, zatím používám klasická fyzický diař a aplikaci Scanner Mini, ale chtěl bych to vše zkloubit do jedné aplikace na telefonu.

Měl bych napsané tímto způsobem.
Něco jako událost v kalendáři a tam by byla tabulka.
|Místo konání|Úkol|čas na cestě+km|čas na místě|
a k tomu bych potom přidal nejaký dokument, nejlépe naskenovánou A4 a nejlépe abych poznal kde už je naskenovaný dok. A4 vložen a kde ne.

Nezná někdo nějakou appku pro iOS která je funkční a aspoň funkčně podobná, za tipy budu rád i když nevím jestli něco takového existuje. Už jsem zkusil pár kalendářu z AppStore a nevyhovují mi, buď nejde vložit scan nebo nejde vložit hodiny+km apod., vždy sem tam našel něco.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Dotaz na aplikaci typu kalendář.

Příspěvek od jumbo78 »

Používám google kalendář.
Do názvu události zadávám místo a km nebo stav tachometru. Datum a doba trvání jde nastavit a přílohu taky přidám...

Tvé požadavky jsou ale více specifické.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Dotaz na aplikaci typu kalendář.

Příspěvek od Lipon »

A co třeba spíš něco jako deník a ne kalendář?
Splňovala by to třeba aplikace DayOne - k záznamu do deníku se přiřadí automaticky datum, čas a poloha, lze přiložit jak už vyfocený obrázek, tak i lze přímo z aplikace obrázek vyfotit.
Zapsat lze jakýkoliv text.
Datum a čas jdou měnit.
Lze přiřazovat tagy.

V přehledu pak máš položky chronologicky seřazené s náhledem textu deníku. Zobrazovat lze jak časovou osu - chronologicky seřazený seznam, tak jako měsíční kalendář se zvýrazněnými dny s událostmi.

EDIT:
a tady je přehled dalších deníkových aplikací

Max87
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 398
Registrován: stř črc 14, 2010 12:05 am

Re: Dotaz na aplikaci typu kalendář.

Příspěvek od Max87 »

Rendy93 píše:Zdravím, hledám specifickou funkci aplikace, něco jako tištění denní diař/kalendář.

Moje požadavky, nebo co s tím budu dělat.
Zapíši si Místo, co jsem dělal, čas strávený na místě a čas strávený na cestě a k tomu přidám vyfocený/naskenovaný dokument, zatím používám klasická fyzický diař a aplikaci Scanner Mini, ale chtěl bych to vše zkloubit do jedné aplikace na telefonu.

Měl bych napsané tímto způsobem.
Něco jako událost v kalendáři a tam by byla tabulka.
|Místo konání|Úkol|čas na cestě+km|čas na místě|
a k tomu bych potom přidal nejaký dokument, nejlépe naskenovánou A4 a nejlépe abych poznal kde už je naskenovaný dok. A4 vložen a kde ne.

Nezná někdo nějakou appku pro iOS která je funkční a aspoň funkčně podobná, za tipy budu rád i když nevím jestli něco takového existuje. Už jsem zkusil pár kalendářu z AppStore a nevyhovují mi, buď nejde vložit scan nebo nejde vložit hodiny+km apod., vždy sem tam našel něco.


Ak este hladas a nenasiel si, viem ti taku appku nakodit... Ked tak, napis mi PM a dohodneme podrobnosti...
- iPhone X 256GB, iOS 11.1.2
- iPhone 6S 64GB iOS 11.1.2(dev)
- iPhone 5 32GB, iOS 10.3.3(dev)
- MacBook Pro 13,3", late 2011, macOS Sierra 10.12.6

Odpovědět