GoodNotes - změna e-mailu

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

GoodNotes - změna e-mailu

Příspěvek od atyp »

Zdravím, potřeboval bych radu - používám aplikaci GoodNotes a to na kreslení, kótování nafocených interiérů u zákazníka a pod. Mimochodem super appka!!
https://www.goodnotes.com/

Mám jeden problém - pokud vyexportuju hotový soubor a chtěl bych to poslat zákazníkovi, tak mi to pošle z mejlu atyp364@icloud.com, ale chci, aby mi to posílali z hlavního mejlu atyp@stolarstvi.info
Přitom na iPadPro ze kterého to posílám, je přihlášeno na ID atyp@stolarstvi.info!!
Kde se tam vzalo to iCloud.com? Vím, je to můj mejl pro komunikaci z Apple, ale ten nepoužívám, takže když mě chce zákazník odpovědět, odpoví na iCloud..... a tam se nedivam.
Procházel jsem nastavení, ale nikde změna není možná.

Druhy dotaz - jako odesílatel u zákazníka se objevuje místo jména nebo e-mailu spleť písmen, znaků a pod napřed.: 3zgč%_ATYP_stola%85E............, pokud na to klikne jako odpovědět, tak už je tam normální email atyp364@icloud.com

Dovede mě někdo pomoci? Teď to dělám tak, ze si to musím poslat na svůj mejl atyp@stolarstvi.info, uložit vyexportovaný soubor .pdf a pak z něho poslat zákazníkovi.

Moc děkuji za rady. Atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: GoodNotes - změna e-mailu

Příspěvek od Tony1 »

Pokud tvrdíš že v aplikaci nelze nastavit mejl, tak myslím si že bude třeba
-odstranit všechny mejlové účty
-smazat aplikaci
-hard reset iP
-vytvoření nových mejlových účtů pak nastavit v Nastavení-Pošta-Výchozí účet stolářství.
- nainstalovat aplikaci
- odzkoušet
Pokud nepomůže tak restore a vše znovu nastavit.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět