Jak seřadit fotky podle datumu pořizení po přenosu Airdropem

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Jak seřadit fotky podle datumu pořizení po přenosu Airdropem

Příspěvek od zit »

Čau tak jsem přecházel z SE na iPhona 7. SE se nechtel spojit iTunes abych ho zalohoval a pak přehral zalohu na novou 7. Tak jsem si na iCloud zalohoval zakladni nastaveni (app, kontakty sms, atd.) na fotky nezbylo misto. Tak jsem je pak přesunul z telefonu na tefon přes Airdrop, ale fotky nejsou seřazene podle datumu pořizeni v albech. JAK TED FOTKY V NOVÉM TELEFONU SEŘADÍM PODLE DATUMU POŘÍZENI POSTUPNĚ kdyzse mi to přes ten Airdrop zpřehazelo . Dik za rady 8)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Jak seřadit fotky podle datumu pořizení po přenosu Airdr

Příspěvek od Clon »

Vřele bych doporucil aplikaci PhotoSync - transfer photos - ma tu i sve vlakno.
Posli si fotky na novy telefon znovu.
EDIT: ted si nejsem jisty, jestli bude vysledek lepsi. Aplikace prenasi i EXIF data - tak to SNAD vyjde. Chtelo by to vyzkouset.
EDIT 2: neco jsem ted zkousel a melo by to klapnout :good:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

zit
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 26, 2016 6:16 pm

Re: Jak seřadit fotky podle datumu pořizení po přenosu Airdr

Příspěvek od zit »

Dik ale starej jsem smazal a pujčil tak ze uz na novy neposlu vsem uz mam v novém telefonu ale v albech - fotoaparatu to je zprehazeny, jeste me napadlo jestli nezkusit zalohu noveho telefonu do pc tel. smazat a nahrat zalohu jestli by se to nesrovnalo ???

Odpovědět