Pri instalaci apps problem

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
sdinod

Pri instalaci apps problem

Příspěvek od sdinod »

Cauves, mel bych tu problemek...

Stahnul jsem na compu naky free apps a kdyz je chci synchronizovat do iP tak mi to syncuje contacty, calendar, bla bla a pak az prijde rada na aplikace, tak mi to iphonea vyhodi z iTunes jako by tam nebyl... na iP porad je Syncing - slide to cancel

Nevite co s tim?

VYRESENO ale dalsi problem:

Uz jsem to teda nahazel do iP, ale kdyz to chci spustit, tak se to spusti na par vterin a pak to spadne zpet do menu :(
Naposledy upravil(a) sdinod dne stř srp 27, 2008 6:14 pm, celkem upraveno 1 x.

sdinod

Re: Pri instalaci apps problem

Příspěvek od sdinod »

Btw mam 2.0.2. a pri zapojeni do usb se mi iphone nacte jako fotak... tak nevim jestli to muze byt tim...

pacholek

Re: Pri instalaci apps problem

Příspěvek od pacholek »

taaakze fotak to nacte proto abys z "tento pocitac" mohl do kompu stahnout nafocene fotky a s tvym problemem to nesouvisi

v itunes si muzes vybrat ktere app chces synchronizovat do iphona tak vyber jen nejake a zkousej...

sdinod

Re: Pri instalaci apps problem

Příspěvek od sdinod »

ajaj... takze neco proste nefunguje jo? Tkaze kdyz si neco koupim a pak to nepujde syncnout, tak se muzu jit klouzat? :D

Jdu zkouset :D

sdinod

Re: Pri instalaci apps problem

Příspěvek od sdinod »

uz jsem to vyresil....

bylo potreba vymenit z kolybky to obyc cableu a do zadniho usbcka v casu

Odpovědět