Hledám aplikaci pro auto

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od Vitezslav2 »

Je nějaká aplikace pro auto, kam se dají zaznamenávat servisní úkony (výměny filtrů, oleje atd.) . Našel jsem jen ,,moje garáž" ale tam jsem tuhle možnost nenašel.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od ls8 »

Ahoj. Vyzkoušel jsem jich mnoho.

Spritmonitor
Umí všechno, spotřebu, servis, příslušenství, financování, má webové rozhraní, takže můžeš střídavě zadávat z telefonu i z počítače. Nemá bůhvíjak vymazlený design, ale funguje dobře.

FuelBuddy
Taky umí v podstatě všechno, mí i webové rozhraní, ale trochu méně přehledné. Aplikace nepodporuje nativní rozhraní iPhone 6 a novějších.

Jerrycan
Pouze evidence spotřeby, moc pěkné grafické rozhraní, při zadávání takování automaticky pozná nejbližší čerpací stanici.

Drivvo
Moc hezká aplikace, elegantní design, nemá webové rozhraní. Roční poplatek 149Kč. Asi nejlepší volba pokud chceš něco full-featured a aby to i hezky vypadalo.

MyCar
Aktuálně zdarma, dobrá, zajímavé grafy, ale nepodařilo se mi tam nastavit automaticky opakované platby, jako např. splátky leasingu.

Fuelly
Roční předplatné asi 139Kč, pěkná, hodně nastavení, přišla mi taková trochu zmatená, méně přehledná.

FuelTracker
Velmi jednoduchá, ale přehledná. Pouze spotřeba, bez nákladů na servis.

Nakonec jsem zůstal u Spritmonitor, ze zvyku.
Naposledy upravil(a) ls8 dne pon dub 23, 2018 12:16 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od Vitezslav2 »

Paráda začnu zkoušet. Děkuji
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od casesik »

Zkusil bych taky aplikaci road trip - sám jí používám je přehledná bohužel v angličtině ale dá se to.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od mirmo80 »

Svojho casu som pouzival Spotreba.sk/Consumption
https://itunes.apple.com/sk/app/spotreb ... ?l=sk&mt=8
Fajn bolo aj to, ze udaje sa dali doplnat aj cez web.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od casesik »

Také jsem používal spotřeba.sk ale autor začal být tak trošku nenažraný.

mookie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 379
Registrován: stř zář 02, 2009 3:18 pm

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od mookie »

Vitezslav2 píše:Je nějaká aplikace pro auto, kam se dají zaznamenávat servisní úkony (výměny filtrů, oleje atd.) . Našel jsem jen ,,moje garáž" ale tam jsem tuhle možnost nenašel.



v detailu vozidla je položka Servisní knížka, tam si můžeš zadávat servisní úkony

honyslunce
Host
Host
Příspěvky: 92
Registrován: ned bře 30, 2014 10:10 am

Re: Hledám aplikaci pro auto

Příspěvek od honyslunce »

Ja pouzivam na androidu Fuelio. Je v cz,mnoho zaznamu,pocita spotrebu,naklady,grafy. Bohuzel neni na ios. Vyvojar slibil,ze casem bude, ale buh vi,za jak dlouho.

Pak jsem nasel Drivvo. Pod jednim uctem jak na android tak na ios. Synchronizuje se i mezi sebou. Pro me dulezita automaticka zaloha. Pocita spotrebu,muzes zadavat faktury atd. Vyzkouset a uvidis.

Ale Fuelio mi to nenahradi :-(

Odpovědět