Aplikace na blokování příchozích hovorů

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

Je nějaká aplikace, kde bych si mohl zablokovat příchozí hovory, nebo zablokovat hovory z čísel, které nemám uloženy v kontaktech?

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od iTukan »

Ano, jmenuje se iOS. :)
Pokud chceš blokovat neuložené číslo, které Ti volalo nebo kterému jsi volal, uděláš to v aplikaci Telefon.
Zobrazíš si historii hovorů a vedle čísla které chceš blokovat klikneš na “i” a dáš dole “Zablokovat volajícího”. Easy... ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

Zase takovy blbec nejsem. Tak jeste jednou. Chci blokovat vsechny prichozi hovory krome tech co mam v kontaktech a nebo treba vsechny

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od mike-biker »

Klid. 8)
Jde to udělat pomocí vestavěné aplikace "Do not disturb", (nerušit).
Tam si nastavíš, že se ti dovolají jen kontakty. Případně si můžeš vytvořit skupinu.
Já to mám osobně nastavené tak, že večer a v noci se mi dovolají jen oblíbení. Ostatní ne. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

Ale to jen ztlumi zvuk ne? Potrebuji aby to volajicimu zahlasilo ze hovor neprimam. Jako bych ho odmitl

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od iTukan »

xmarian píše:Zase takovy blbec nejsem. Tak jeste jednou. Chci blokovat vsechny prichozi hovory krome tech co mam v kontaktech a nebo treba vsechny

Kdybys napoprve presne napsal co chces, nemusis to psat jeste jednou.
Poradi ti dalsi a zase upresnis pozadavek...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

No tak si precti ten prvni dotaz jeste jednou a poradne:-) Bud porad nejakou aplikaci, nebo se zbytecne nevyjadruj a neukazuj na to, jak si myslis, ze jsi chytrejsi:-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od rony »

Nie je jednoduche riesenie, a objektivne, tvoj prvy prispevok moze odpovede smerovat od "vypni telefon" cez desiatku roznych rieseni az po "daj telefon sekretarke".

Takze:

1. vstavane riesenie cez Nevyrusovat je plosne najlepsie pouzitelne (ano, sklonis hlavu a prijmes, co funguje)
2. pouzijes skutocny blokator, ktory je ale skor urceny na trvale zablokovanie NEZELANYCH cisiel. Nie je to system urceny na prechodne "vypnutie" hovorov ked nemam naladu. Zastupcom je aplikacia Zvednout to / Zdvihnut to. Asi najlepsi filter obtazujucich volani. Pre teba: mozes ho vyuzit na blokovanie cisiel ale rozhodne si treba dat pozor a neposielat ich na server :-) lebo toto nie je osobny asisten priichodzich hovorov :-)

Ako vzdy, pouzijes nejake ako tak pouzitelne riesenie. Podla toho, co citam, je to bod 1. a prijmes fakt, ze volajuceho nebudes v danom case "pocut". Ale ak chces aby dostali "nedostupne", tak je tu este trik - Airplane mode ;-) ale uplne vazne tvoj favorit je Nevyrusovat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od Lipon »

První dotaz je pořád obecný, i po opakovaném čtení.
Jenom ostatní jsou blbci, kteří si neumí pořádně naleštit křišťálovou kouli ohledně tvých přesných požadavků, co?

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od TheSalko »

xmarian píše:Ale to jen ztlumi zvuk ne? Potrebuji aby to volajicimu zahlasilo ze hovor neprimam. Jako bych ho odmitl

Keď zavolas niekomu, kto má aktívny mód DnD, tak budeš počuť, ako by ta hneď zrušil. Žiadne dlhé vyzvananie.

xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

Tak se pokusim to jeste vice vysvetlit. Presel jsem z Androidu....Mam taxisluzbu a dve cisla....Kdyz se mnou jezdi ridicka, tak jsem si na Androidu nastavil presmerovani hovoru, kdyz jsem obsazeny na ni. V aplokaci na blokovani hovoru jsem si nastavil blokovat vsechny prichozi hovory, krome kontaktu. Takze vsechno co mam uloueno v kontaktech zvonilo me a to ostatni se presmerovavalo na ridicku.....Pak jsem mel aplikaci na automaticke odesilani sms.....Takze kdyz jsem sel spat, nastavil jsem aplikaci tak aby mi odeslilala smsky s omluvou a scislem na jinou taxisluzbu a v blokovani hovoru jsem si nastavil zase vse mimo kontakty. Takze kontakty se mi dovolali a ostatni ne, aplikace jejich hovor polozila jakoby cervenym tlacitkem, coz zahlasi ze uzivatel hovor neprima a telefon se zachova jako obsazeny a na tyto cisla sla smska. iOS je super, ale ty aplikace ma podle me strasne, vcetne presmerovani hovoru, kde jde jen vse na jedno cislo. Jsem z toho zklamany pokud mi teda nekdo neporadi reseni, budu muset prejit zpet na Android

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od mike-biker »

Pokusím se také vysvětlit:
Služba DND (Do not disturb, neboli nerušit) funguje tak, že pokud si jí aktivuješ - ručně či automaticky, pak se dotyčný nedovolá, bude mít tuším obsazovací tón a tobě se objeví v nepřijatých hovorech.
Přesměrování nepoužívám, jsou s tím jenom problémy.
Hovor lze rovněž odmítnout, zvolit jde i odeslání omluvné SMS.
Bohužel řešení samozřejmě nevyhovuje nikdy všem beze zbytku, takový systém by se ani nevyplatilo vytvořit.
Prostě holt to 1% zákazníků s extrémně specifickými požadavky nebude uspokojeno.
Pokud toto Android uměl, vrať se na něj, zejména pokud je to pro tebe naprosto klíčová funkce, bez které se nemůžeš obejít a ničí ti to život.
Pro mě je důležité, aby byl IOS stabilní, nežral baterku a hlavně fungoval.
Na IOS je jailbreak, ale už na nové verze nefunguje a pár "výhod" převáží pytel nevýhod.
Obávám se, že ani aplikace na automatické odesílání SMS není.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

xmarian
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 27, 2018 3:50 pm

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od xmarian »

mike-biker super, moc ti dekuju:-) Vyzkousel jsem si to a presmerovani nastavil pomoci gsm kodu a tim je prvni problem vyreseny:-) Ted by to jeste chtelo kdyz teda DND telefon polozi, aby se automaticky odeslal sms:-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace na blokování příchozích hovorů

Příspěvek od rony »

automaticky sms nie, nepojde to. hotovo vymalovano, nemusis cakat, ze to pojde. musis ju na zmeskany hovor poslat ty sam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět