Presouvani fotek

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
honyslunce
Host
Host
Příspěvky: 92
Registrován: ned bře 30, 2014 10:10 am

Presouvani fotek

Příspěvek od honyslunce »

Dobry den, mam dotaz. Neporadi nekdo nejakou aplikaci nebo wteak na presouvani fotek z alba do alba na iphonu?

Jde mi o to,ze treba vyfotim nejakou fotku,a tu bych si pak chtel presunout z alba fotoaparat do meho alba.

Na androidu jsem pouzival Quickpic a tam to bylo jednoduche. Danou fotku jsem oznacil, vlezl do daneho alba a dal vlozit a bylo to. Tohle mi hodne schazi. Nebo jsem na to neprisel. Mam ip 7 ios 10.3.2,s ios se teprve ucim ;-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Presouvani fotek

Příspěvek od rony »

Otvorím appku Photos.

Prepnem sa vpravo dole na Albumy. Prejdem na Fotoaparat.

Vpravo hore je Vybrat. Tukam na nahlady fotiek. Ked dovyberam, v strede dole je Pridat do. Bud das Novy album alebo vyberies existujuci. Ak su niektore nasivo, znamena to, ze to su len syncovane z pocitaca, nejdu pridavat. Co nevadi.

Ak miesto Pridat do das sharovacie tlacitko vlavo dole, mozes zdielat ale najma ak chces pouzivat Shared album.

Shared album je vychytavka, ak nechces ludom posielat mailom fotky, tak spravis internetovy fotoalbum a im staci na pozeranie prehliadac. Resp. ludia, co maju iOS mozu shared album zdielat navzajoom = kazdy moze aj pridavat, komentovat, lajkovat.

Staci takto?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

honyslunce
Host
Host
Příspěvky: 92
Registrován: ned bře 30, 2014 10:10 am

Re: Presouvani fotek

Příspěvek od honyslunce »

Ja to chtel prave presouvat do tech alb,co mam synchronizovane z pc. A to prave nejde no.

Odpovědět