Prehliadac s moznostou zadat vlastnu VPN

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
sobrudolph
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: pát zář 20, 2013 10:54 pm

Prehliadac s moznostou zadat vlastnu VPN

Příspěvek od sobrudolph »

Cauko,
potreboval by som poradit ohladom prehliadaca. Mam zakupene VPN, ale ked ho zadam do iPhonu, vsetko funguje ako ma az do tej doby, dokial neprejde iPhone do uspateho modu, alebo ako mam nazvat, ked nic nerobim a iPhone sa zamkne. Nasledne po odomknuti je VPN vypnuta a nenabehne, musim ju nastavit manualne. Testovane na iPhone 8+ ios 11.2 a ipad air 1 ios 10.3
Pri pocitaci mi funguje vsetko ako ma nemam ziadny problem s padanim VPN. Nainstaloval som OpenVPN, ktora pri prebudeni telefonu aktivuje nabehnutie VPN, ale mam problem s niktorymi vecami, ked som prihlaseny na domacej sieti. Nechodia mi emaily v iphone pokial nevypnem VPN. Preto by som potreboval daky internetovy browser pre iPhone, ktory umoznuje manualne nakonfigurovat VPN.
Viete prosim poradit?

DAKUJEM

teekex
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: sob pro 26, 2015 5:13 am

Re: Prehliadac s moznostou zadat vlastnu VPN

Příspěvek od teekex »

Prohlizec neznam, ale zaujalo me proc nezadate VPN primo do iOS a pouzivate OpenVPN? https://goo.gl/Pkv4su

sobrudolph
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: pát zář 20, 2013 10:54 pm

Re: Prehliadac s moznostou zadat vlastnu VPN

Příspěvek od sobrudolph »

Prave kvoli tomu co popisujem vyssie.
Ked ho zadam, funguje mi to, ale akonahle zhasne obrazovka (telefon sa uspi), a nasledne ho zase zapnem, tak je odpojena VPN a musim ju manualne zapinat, co je moc otravne, lebo neexistuje ani tlacitko VPN v ovladacom centre. Skusal som to na ios11 aj ios10, na iphone 8+ aj ipad air 1 a robi mi to na vsetkych zariadeniach od apple co mam doma. Bud je tam daky bug, alebo je to naschval, kvoli setreniu baterky, no netusim. Vyuzivam VPN len pri surfovani, preto hladam prehliadac kde si viem zadat manualne VPN. Mam pureVPN a ani cez ich aplikaciu to nefunguje a odpaja to, pisal som si mozno tyzden s ich supportom, skusali sme vsetko mozne, ale problem je v samotnom iOS. Jedina moznost je OpenVPN ale ani tam to nejde tak ako by som si to predstavoval, takze hladam alternativne riesenie a tym je prehliadac :)

Odpovědět