Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
tom99
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 06, 2017 12:41 pm

Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od tom99 »

Přibližně od vydání nového iOS 11 se stále dokola nabízí k aktualizaci aplikace Google Drive na mém Iphone 5 s iOS 10.3.3. Po odklepnutí se aktualizace jakoby provede, verze GD se ale nezvýší a za nějaký čas je v nabídce opět aktualizace Google Drive.
Co jsem našel na fórech, je to chybou v app Google Drive od Google. Je to tak ? :)

Sajfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 03, 2012 5:38 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od Sajfi »

A zkusil jsi to smazat a znovu nainstalovat? To mi jednou u nějaké appky pomohlo...
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K

tom99
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 06, 2017 12:41 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od tom99 »

Díky za reakci. To jsem zkoušel jako první a pak i: odinstalovat - restart mobilu - nainstalovat. Ale počítám že to je chyba app, jak jsem našel na fórech a dělá to všem majitelům iPhone 5 s iOS 10.3.3 a touto aplikací.
Ten iPhone 5 jsem měl na testování iOSu. Protože ten už neumí iOS 11, vyřešil jsem to tak, že jsem koupil iPAD 2 mini - abych mohl testovat... :)
A I5 půjde...

Sajfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 03, 2012 5:38 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od Sajfi »

Tak abys nebyl zklamanej ... Na iPadu mini II je iOS 11 dost tristní ... :-) Takže jestli na něm ještě je 10.3.3, rozhodně bych to tam nechal ...
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K

tom99
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 06, 2017 12:41 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od tom99 »

V jakém směru tristní ? Tvůj příspěvek čtu až nyní, před asi hodinou mi doběhla na iPad 2 mini Wifi aktualizace z 10.3.3 na iOS 11.0.3. Zatím je to nabíječce, ale co jsem testoval jelo normálně. Nový dock je moc hezký...

Sajfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 03, 2012 5:38 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od Sajfi »

Třeba jsem na to citlivější, ale oproti iOS 10 jede iPad na 11 výrazně pomaleji ... Nastavení, Mail, Safari ... lagování při psaní textu apod. A to mi krásnej dock nenahradí ... :-) Ale jestli jsi spokojenej, tak to je hlavní .. :-)
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K

tom99
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 06, 2017 12:41 pm

Re: Google Drive se stále dokola aktualizuje - iOS 10.3.3

Příspěvek od tom99 »

Tak musím bohužel potvrdit, to co jsi napsal. Jede to o dost pomaleji než s iOS 10.3.3. i s tím lagováním při psaní... :(
Je to ale celé takové veselejší a barevnější, nezbývá než doufat, že další aktualizace to zrychlí... :)

Odpovědět