sms & call Backup

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
mysteriouslukas
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 28, 2017 5:37 pm

sms & call Backup

Příspěvek od mysteriouslukas »

Ahojte,
právě jsem si pořídil svůj první iPhone (iPhone SE). Na Androidu jsem měl aplikaci, která mi zálohovala sms a hovory rovnou do e-mailu (smsBackup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync&hl=cs )

Našla by se podobná aplikace pro iPhone taky? (je mi jedno zda se mi to bude posílat do mailu na google nebo apple)

Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: sms & call Backup

Příspěvek od rony »

a naci? iphone si mozes zalohovat cely. bud pripojenim k itunes na pocitaci je to primitivne jednoduche, nic nenastavujes len to naprvykrat len prepojis a potom staci len obcas telefon pripojit k itunes a chvilu pockat

alebo zapnes zalohu do icloud a opat je to len ze ju naorvyraz zapnes.

potom zalou kompletny uplny naozaj vsetko stav telefonu.

pri strate telefonu staci len novy pristroj aktivoapvat alebo len pripojit k itunes na pocitaci a on sa sam spyta ci nechces do neho obnovit svoj predosly iphone.

lahke jednoduche

naviac ludia co maju rozum maju kontakty synchronizovane a tym padom tie v telefone nemusia zvlast chranit (mozes stratit telefon a o kontakty neprides)

historia hovorov sa tiez prenasa cloudom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: sms & call Backup

Příspěvek od sharkee »

Nejde to. Když jsem odcházel od Androidu, řešil jsem to stejné. Staré SMSky tak uvidíš v Gmailu a nové v iPhonu. Zálohovat je u iOS nemusíš, to dělá systém sám.


Sharkee
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mysteriouslukas
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 28, 2017 5:37 pm

Re: sms & call Backup

Příspěvek od mysteriouslukas »

Perfekt. Dík za srozumitelné vysvětlení.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: sms & call Backup

Příspěvek od sharkee »

NZ. Rádo se stalo.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Odpovědět