App Store "placení" aplikací ZDARMA

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

App Store "placení" aplikací ZDARMA

Příspěvek od Jirka01 »

Dobrý den, z ničeho nic mi nejdou stahovat ani aplikace které jsou zdarma... objeví se mi hláška že je nutné ověřit mé platební údaje (ikdyž stahuji aplikaci která je zdarma) To je jeden problém... a druhý je, že ikdyž už se tedy snažím ověřit mé platební údaje, tak mi to tu kartu stejně nechce vzít... to mi to zase napíše, že moje platební metoda je odmítnuta ať zadám jinou platební metodu a tím se dostávám do slepé uličky... Poradí mi někdo?

Děkuji.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: App Store "placení" aplikací ZDARMA

Příspěvek od rony »

zadaj tu na webe do vyhladavania vpravo hore Payment method a najdes podobne pripady a aj sposoby vyriesenia.

Tvoj problem moze byt ale aj v tom, ze si predtym pri plateni aplikacie nemal dost penazi na karte a Apple ti tu kartu u seba blokol.
netreba moc experimentovat s limitmi, zostatkami a pod. Moze to mat potom takuto historiu :)

ale jednoduchsi dovod moze byt len v tom, ze nemas na karte zostatok, takze overenie karty neprejde.
alebo zle zadavas udaje (naozaj moze byt drobny problem vo formatoch udajov).

V kazdom pripade si over: zostatok na ucte, nastavene limity a pod. vsetko u svojej banky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: App Store "placení" aplikací ZDARMA

Příspěvek od Lipon »

taky se občas stává, že banka přidá nějakou ochranu na platby přes internet a pokud to nemáš např. přes web nastavené (obvykle první nákup přes počítač), tak nezaplatíš - stalo se mi to kdysi u Raify

Jirka01
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob dub 25, 2015 9:05 am

Re: App Store "placení" aplikací ZDARMA

Příspěvek od Jirka01 »

Na kartě je peněz dost... Nikdy jsem žádnou aplikaci nekupoval... jedná se o moje první "přihlášení" karty.
Karta je odblokována pro platby přes internet do zahraničí, takže nevim kde je chyba...


Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: App Store "placení" aplikací ZDARMA

Příspěvek od Lipon »

Kdo tu kartu vydal? Která banka? VISA, MC?

Odpovědět