Wifi On/Off + iné užitočné appky

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
phill011
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2017 6:57 pm

Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od phill011 »

Zdravim. Mam prvykrat v zivote iPhone (6). Vobec netusim, ako sa da na telefone zapnut wifi alebo data bez toho, aby som siel do nastaveni. Pri Windows mobile a tiez pri androide som to jednoducho mal na lište. Iphone nic take nema, resp. vobec netusim kde... ak chcem zapnut data alebo wifi, vzdy musim vojst do nastaveni. Dalsia vec, ktoru by som poprosil poradit - aky je najlepsi (resp. je ich vobec viac?) program na prenos dat medzi telefonom a pocitacom (s Win7)? Mam aktualne iTunes 11, ale ten program je strasne skaredy a neintuitivny - nechapem, co to ma znamenat, ved ten program vyzera ako spred 15-tich rokov, co do dizajnu. A este posledna vec - aky je najlepsi mailovy klient? Ten, ktory tam mam "vstavany" (vola sa iba jednoducho "mail" - vobec nefunguje tak ako by mal - neupozornuje ma na nove spravy pri ich prichode. Jedine, co viem nastavit, ze sa ma obnovovat kazdych 15 minut. To mi ale pride neskoro - chcel by som mat nove spravy okamzite, ako mi budu dorucene. Vdaka!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od rony »

vykasli sa na prepinanie :-) nechaj zapnute :-) nic sa nestane :-) toto je iphone nie android :-) naco stracat zivot prepinacmi :)

musis si pouzit mailbox servera ktory umoznuje push, prejdi napriklad na originalny mailbox od apple. mas ho automaticky po zalozeni apple id v icloud, takze nemusis uz nic zvlast vymyslat.

ak mas mailbox cez pop3 tak jasne ze nebude vcas upozornovat to je dane tym mailboxom
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od sharkee »

Zapnout/vypnout wifi jde vytazenim roletky ze spodu displaye. Mobilní data rychle jen na 6S/7 s touchforce a rychlým pristupen do nastaveni, jinak to nejde.

Jaka data hodlas prenaset? IPhone neumi prenos dat do adresářů ala Android nebo Windows PC. Takže ideálně třeba pres Dropbox apod.

Jaký email tam ppuzivas? Pokud exchange, doprocuji Outlook od Microsoftu, pokud Gmail, pak aapku Gmail od Goohlu. Ty ostatní je jen otazkou nastavení v appce.

V každém propade, na tyto otazky jsou zde odpovedi, staci jen pouzit tlacitko hledat, vcetne úvodního a zakladnihl co umi a neumi iOS.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od mike-biker »

Dole je lišta, která po vysunutí umožňuje zapnout či vypnout WiFi, Bluetooth a další.
Přenos dat je prostřednictvím iTunes, lze použít i další aplikace třetích stran.
ITunes je o zvyku, spousta lidí na něj nadává, ale dá se to. U iPhone není klasický přenos jako kdyby se jednalo o další disk možný. S tím je nutno se smířit.
Mailový vestavěný klient je více než dobrý, upozorňuje na nové zprávy ihned, jen se to musí nsastavit. Trochu holt musíš zabádat, chvilku to trvá, než vše budeš ovládat.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

phill011
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2017 6:57 pm

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od phill011 »

Aha, dakujem... rolovanie lišty zospodu by ma nebolo nikdy napadlo... ostatne idem vyskusat, vdaka. A ten "klasicky prenos" ma tiez sokoval... no co uz. Ale telefon bol dar, takze musim byt spokojny :))) Vdaka.

Koks
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: ned pro 25, 2016 12:11 pm

Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od Koks »

Ohledem nativního Apple mailu - push umí vedle apple iCloud ještě Hotmail - o dalších poskytovatelích nevím...

Ví prosím někdo o dalších poskytovatelích podporujících PUSH PRO NATIVNÍ IOS APPLE MAIL? Díky....

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od bedo. »

Yahoo

Tomina87
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 30, 2017 3:30 pm

Re: Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od Tomina87 »

Já na iPhone 7 přešel z Galaxy S7 a také je to pro mě naprosto nová záležitost. Na něco jsem si zvykl hned, něco mi však trvá a něco jde naprosto proti logice. Možná je to paradoxní, ale Android mi u S7 připadal rychlejší. Pozoruji totiž občasné lagy a trhání obrazu při přechodu mezi plochami a to by mobil za 21 tisíc dělat neměl :-)

Jinak, na maily používám appku BlueMail, kterou znám z Droida. Umí prakticky všechny různé mailové schránky a je krásně jednoduchá. Co se týká přepínačů, ty nevypínám. Data i WiFi mám zaplé furt.

iTunes. Ano, naprosto šílený program a nic horšího jsem v životě viděl. Mám jej v PC prozatím jen jako sumář mého iPhonu. Přetahovat hudbu jsem ještě nezkoušel. Na fotky mám OneDrive, kde mám asi 130GB prostoru, takže jsem vypnul FotoStream a také upload na iCloud, kde je směšných 5GB :-)

Koks
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 407
Registrován: ned pro 25, 2016 12:11 pm

Wifi On/Off + iné užitočné appky

Příspěvek od Koks »

Yahoo mail zkusím...

Nevíte kamarádi jak funguji apky typu Spark? To jako moje heslo k mailu se podle na spark server nebo co?

mike-biker píše:Dole je lišta, která po vysunutí umožňuje zapnout či vypnout WiFi, Bluetooth a další.
Přenos dat je prostřednictvím iTunes, lze použít i další aplikace třetích stran.


Nechápu proč v v té dolní listě nefunguje 3D Touch na otevření okolních Wifin např ...

Když na spodní 4 tlačítka 3D dotyk funguje...

Odpovědět