poznámky v mapě

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

poznámky v mapě

Příspěvek od polom »

Dobrý den, hledám aplikaci ve které se dají do mapy "aktuální poloha" vložit poznámka. Jde mi o to že si chci ukládat wifi sítě co spravuji něco jako Wifič ale soukromě ne sdílet to se všema. Nevím jestli by to nešlo třeba u poznámek uložit polohu ??? Díky za rady.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: poznámky v mapě

Příspěvek od rony »

Maps, share tlacitko, Add to Notes?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

polom
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: stř dub 02, 2008 6:13 pm

Re: poznámky v mapě

Příspěvek od polom »

Poznámku uložím s místem ale když se vrátím do mapy a kliknu na "špendlík" tak už nevidím text té poznámky. Jde mi o to abych se podíval do mapy a viděl kterou mám uloženou a kterou ne a potom když je to potřeba rychle našel v mapě nebo podle adresy...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: poznámky v mapě

Příspěvek od rony »

a preco si na tom mieste neurobis fotku s poziciou? potom uvidis mapu s rozmiestnenymi fotkami (vo Photos)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět