Aplikacia zdravie

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Aplikacia zdravie

Příspěvek od reon »

Dobry den
Mozem radu ohladom aplikacie zdravie.Neviem preco ,alebo co mam zle nastavene ale pocita mi iba kroky a beh.Ked som na bike tak mi to vobec nepocita ani netrasuje.Predtym som na inej platforme pouzival v Z3C aplikciu lifelog ktore pocitala vsetko aj jazdu autom a krasne zobrazila aj polohy na mapach ,aj casovy priebeh ,orientacne vzdialenosti a to iste som si dokazal najst aj v google mapach v hostorii polohy a tu su tie google mape tiez nejake ocesane a tu sa k tomu nemozem a neviem nijak dopracovat aby to fungovalo tak ako som bol nauceny.Dakujem

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od sharkee »

Musíš zapnout aktivitu Kolo, samo od sebe to nepozná.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od rony »

alebo pouzivaj nejaku appku podobnu tej co si mal predtym. pre vacsiu vyhodu hladaj taku co spolupracuje s Zdravi.

zdravi nie je appka na aktivity, je to defakto centrala na zobrazovanie zozbieranych dat ci uz z inych app alebo pripojenych zariadeni a pod.

kroky vidis preto ze iphone ma krokomer v sebe a netreba ho pripajat
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od reon »

No ved som hladal ale ten osvedceny lifelog od sony v appstore nieje a nerad by som experimentoval a skusal a preto som chcel radu ak mate niekto nieco osvedcene a vyskusane s minimalnymi narokmi na spotrebu energie tak aby to bezalo aktivne na pozadi de facto stale.Dik

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od sharkee »

Strava a povolit migraci dat
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od reon »

Ahoj.
Dakujem za tip.pozeral som to ale to nie je to co hladam.Toto je nieco ako klasicky spotracker a asi s nejakymi funkciami naviac.Aplikacia sa musi spustit,musi sa zvolit typ aktivity a bezi na pozadi a velmi mina bateriu kedze pouziva GPS.To co som mal a stale mam v Z3C mi bezalo stale na pozadi,malo to minimalne naroky na energiu,bezalo to nonstop,bolo to vcelku presne a zazbierane data,udaje som si vlastne mohol pozriet az ked som pustil mobilne data.Inak ak neboli pustene tak v prehladoch a v statistikach nebolo nic ale ked som prisiel domov tak sa to automaticky pripojilo na net a vsetky udaje za cely den som si uz pozrel vratane trasy na mape kade som chodil,jazdil a ostatnych statistik ako cas,km atd.A mozem si to datumovo pozriet spetne od vtedy ako som si Z3C kupil.Nieco podobne a tak genialne som uz kedysi davno mal v Lumii 630,tam to bolo tiez perfektne prepracovane a dotiahnute k dokonalosti a tam to bola tiez vstavana aplikacia ako aj tento lifelog.
Vobec neviemu odkial to zbiera udaje a ako to trackuje a jasne ze nie je to take presne ako klasicky sportracker ktory bezi s GPS na pozadi ale je to fajnova vec.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od rony »

a skusal si tu appku s nastavenim v telefone pre nu, aby mala zakazana prave tato appka mobilne data? chcel si cykloappku a pochopitelne jeden z udajov je pre nu aj GPS.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od sharkee »

Tak iOS umí jen kroky, neumí jiné aktivity bez nutnosti spuštění nějakého trackeru. Ještě je pak možnost AW a tam pustit aktivity jako běh, kolo apod, ale to pak žere jak baterii v AW, tak v iPhonu.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od reon »

joooj,to je skoda...
A bol som v tom ze to nemoze byt problem,najst nieco aj tu.A smiem otazku?co je to AW?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od Metalgirl »

Apple watch.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Aplikacia zdravie

Příspěvek od reon »

Aha,ok.Dik.
Prezijem aj bez AW aj bez aplikacie zdravie.Dakujem za rady a prispevky.

Odpovědět