lurk - seznamte se

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

lurk - seznamte se

Příspěvek od funn3r »

Ahoj,
jmenuji se Adam a chtěl bych Vám představit svou novou aplikaci.

Už jste se někdy setkali s problémem, že jste se styděli někoho kdo se Vám líbí oslovit (i já mám ten problém)? Nyní
již "snad" s mou aplikací nebudete muset :).

Má aplikace nepoužívá jako ostatní seznamovací aplikace GPS, které lze falšovat a navíc seznámení s člověkem
který je ve vzdálenosti 100km není moc ideální. Proto jsem se rozhodl svou aplikaci spíše směřovat na lidi ve Vašem nejbližší okolí.

Proto aplikace využívá právě technologii Bluetooth. Ta zobrazí všechny uživatele s nainstalovanou aplikací do 100m. Tím je
zaručena opravdová "blízkost" uživatele. Aplikace také funguje na pozadí. V praxi to znamená, že pokud máte celý den telefon v
kapse, po příchodu domů můžete zobrazit historii uživatelů, které jste za celý den potkal. A pokud se Vám někdo zalíbí můžete
využít náš chat přímo v aplikaci pro kontaktování uživatele.

V aplikaci můžete také nastavit pohlaví, které chcete vyhledávat. Dále je zde i možnost neviditelného módu, který Vám zaručí, že ostatní
uživatele uvidíte, ale oni Vás ne.

Aplikace je můj vlastní prázdninový projekt a jelikož jsem student a nemohu si dovolit reklamu budu rád o každou propagaci mé aplikace.

Odkaz na web mé aplikace https://lurk-app.com
Odkaz do iTunes https://itunes.apple.com/us/app/lurk-me ... 06738?mt=8
Macbook Air 13" 2012

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od misha »

neviditelny mod zpusobi jedine, ze si ho nastavi vsichni ti, kteri maji alespon trosku znalosti. a po par prochazkach, kdy bude 0 uzivatelu za cely den (lhostejno z jakehokoliv duvodu, asak s vedomim toho, ze si vsichni mohou nastavit neviditelnost), aplikaci smazou.

funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od funn3r »

Nevím zda jste aplikaci zkoušel, ale tzv. neviditelný mód je dostupný pouze po in-app nákupu.
Což jak víme moc lidí u nás nekupuje. Takže šance, že potkáte u nás někoho se zaplým módem je nepravděpodobná.
Macbook Air 13" 2012

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od TDa »

Pár poznámek:

1. Reklama a propagace je u těchto aplikací to úplně nejdůležitější, co musíš mít. Musí se o ní mluvit, psat články, ideálně zobrazovat reklamu na Facebooku,..

2. Nabízí se tady dva extrémy, jeden počítá s úspěšností, druhý s neúspěšností, ale výsledky nejsou zrovna nejlepší ani v jednom případě: Buď tuto appku používáš v malém městě o 5 000 obyvatelých, kde ta appka nenajde nikoho, protože ji nikdo nepoužívá. A druhý extrém je, že budeš mít každý den opravdu stovky nálezů kvůli dvouzastávkové jízdě metrem.

3. Chtěl jsem se podívat kolik mi to najde lidí za jeden den v Brně a jak se to bude chovat při jízdě autem, ale zastavilo mě přihlášení přes Facebook - to by podle mě měla být jen alternativa pro ty, pro koho je to pohodlnější než registrace.

Neber to jako kritiku, ale když jsem se do aplikace ani nedostal, tak o ní nic dobrého říct momentálně nemůžu :-)

funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od funn3r »

Děkuji za připomínky,
aplikaci beru spíše jako osobní experiment a také jako referenci na vlastní osobu.
Co se týče reklamy mám nějaké nápady, ale finance jsou dosti omezené :D.

Vím, že někteří lidé se brání užívání Facebooku jako čert kříže, ale když vezmu v potaz na jakou cílovou skupinu aplikace míří, tak u ní je Facebook naprostou nutností. Ale ještě zvážím přidání přihlášení přes Google.
Macbook Air 13" 2012

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od cuting »

Osobně FB ani jiné sociální sítě nemám a vyhýbám se jim, ale myslím, že ani není potřeba mít FB účet pro poměrně účinnou reklamu. Stačí, když do informací o app dáš slušnou prosbu, aby uživatelé v případě, že se jim app líbí sdíleli odkaz na ní přes svůj FB. Ale možná jsem naivní a nefunguje to tak. Nevím, oblast tzv. sociálních sítí je mi vzdálená.:)
 Apple hračky 

funn3r
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: úte lis 02, 2010 10:41 am

Re: lurk - seznam te se

Příspěvek od funn3r »

Integrace Facebooku pro přihlášení, není důvod k zobrazování reklamy atd. Aplikace pouze získává přístup k veřejnému profilu uživatele a je tak schopna si zjistit informace o uživateli jako je věk, fotka, jméno atd. Níc dalšího poté aplikace s profilem uživatele nedělá a ani k tomu nemá oprávnění.

V praxi to slouží k tomu aby si uživatel nemusel pamatovat 1000 kombinací emailu a hesel, ale místo toho použije svůj Facebook účet.
Macbook Air 13" 2012

Odpovědět