Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od Lukáš Petr »

Zdravím,
jsem nezávislý iOS vývojář a rád bych vám představil mojí novou aplikaci Timelines. Jedná se o nástroj pro měření a vizualizaci času. Hodí se to zejména pro zjištění kam ten čas neustále mizí, a co by se dalo ve správě času zlepšit. V čem je unikátní? Má interaktivní osu v které se dá scrollovat a zoomovat. Také má režim statistik díky kterému snadno zjistíte čemu a kolik věnujete času. Lepší na vysvětlení než text je ale toto krátké video:


Zobrazit video na http://youtu.be/fYhHlhrklJk
Kód do fóra: [youtube]fYhHlhrklJk[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Více viz: http://timelinesapp.io
Na App Store zde: https://itunes.apple.com/cz/app/timelines-time-tracking/id1112433234?mt=8
Pro krátká videa, více screenshotů a popis jednotlivých funkcí mrkněte na Press Kit.

Obrázek

Ještě bych se rád pochlubil: Aplikace byla promovaná přímo App Store Editorial týmem na hlavní stránce Amerického App Store, v sekci New Apps We Love. A nyní má velký baner v kategorii Productivity (také na US App Store) 8) :D

Obrázek

Za veškeré komentáře/otázky/postřehy budu rád, a pokusím se co nejdřív odpovědět. :)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od mirmo80 »

Vyzera to velmi pekne. Ja co vsak nemam rad na vseobecne tomto type aplikacii je moje manualne zadavanie start/stop konkretnej aktivite.
Blahozelam k uspechu v appstore a prajem ti ho.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od Lukáš Petr »

Děkuju moc :). Na App Storu už se pohybuju přes 6 let, je super že to teď začíná fungovat.
K tomu manuálnímu zadávání - ano, to je nevýhoda. Do budoucna plánuju "chytré osy" - které budou brát data od jinud a automaticky je zobrazovat, právě bez nutnosti 'inputu' od uživatele. Pokud máš nějaký nápad co tam (automaticky) zobrazovat tak si o něm rád poslechnu :)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od Jadro »

Ahoj, taky gratuluju. Hezky uspech.
Hned me napadaji data ze Smart Watch. At uz Apple, nebo jine. Aktivity jako beh, plavani, kolo, atd. Pripadne spanek u tech, ktere to umi

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od cuting »

Fandím mladým a šikovným lidem a i když pro sebe nevidím s touto aplikací reálné využití, velké PLUS a hodně štěstí. :)
 Apple hračky 

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od Lukáš Petr »

Jadro píše:Ahoj, taky gratuluju. Hezky uspech.
Hned me napadaji data ze Smart Watch. At uz Apple, nebo jine. Aktivity jako beh, plavani, kolo, atd. Pripadne spanek u tech, ktere to umi


Díky za gratulaci a za ty nápady :) Já jsem plánoval zobrazovat ty aktivity pomocí Health, kde ty data jsou uložená. Také myslim že se to dá nějak vytáhnout z toho motion coprocessoru. Co se týče spánku - opět by to mělo jít pomocí Health aplikace.

cutting: Díky moc! :)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od ls8 »

Hm, to je pěkná aplikace. Naprosto netuším, jaké funkce a přístup k jakým údajům iOS aplikacím umožňuje, ale předpokládám, že by mělo jít použít minimálně GPS lokaci, podle které by mělo jít poznat, kdy jsem v práci, kdy doma. Dále jakmile sednu do auta, iPhone mi automaticky nabízí navigaci (ráno do práce, odpoledne domů, v pátek na chalupu), takže asi umí poznat, že je přes BT spojený se systémem v autě, pokud by aplikace měla přístup k této informaci, mohla by automaticky počítat čas, který trávím v autě.

Aktivitu - kroky, běh, kolo, plavání, spánek aktuálně synchronizuju z hodinek Garmin do aplikace Garmin a následně do Health, takže i odtud by snad mělo být možné se k těm datům dostat...
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od Lukáš Petr »

Is8: iOS toho v poslední době umožňuje víc, a to hlavně díky Health, kam ostatní aplikace mohou data ukládat a jiné aplikace odtamtud zase ty data mohou číst. S tím posazením se do auta - to si nejsem úplně jistý jestli by šlo, resp. jestli je k tomu přístup. Spíš ne.

S tím plaváním je to super nápad! Běh a kolo jsou jasná věc. Kroky - tam si nejsem jistý jestli opravdu ke každé krátké session kde člověk ušel pár set metrů se ukládá čas začátku a konce. Zkusim to zjistit.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Timelines - nová app pro měření a vizualizaci času

Příspěvek od rony »

Lukáš Petr píše:Děkuju moc :). Na App Storu už se pohybuju přes 6 let, je super že to teď začíná fungovat.
K tomu manuálnímu zadávání - ano, to je nevýhoda. Do budoucna plánuju "chytré osy" - které budou brát data od jinud a automaticky je zobrazovat, právě bez nutnosti 'inputu' od uživatele. Pokud máš nějaký nápad co tam (automaticky) zobrazovat tak si o něm rád poslechnu :)


samozrejme ako prve z kalendara. potom z reminders (ked splnim ulohu, urobi znacku a v appke doplnim cas?)
dalsie je schopnost nacitavat z roznych cidiel - pocnuc desktop appkou na odklikavanie (ktora by mohla sledovat co mam spustene a ja by som si priradil appkam a dokumentom aktivity v tvojej appke). samozrejme schopnost napr podla lokacie a casu sledovat kde som a podla toho odhadovat co robim.

no a potom samozrejme tyzdnovy, mesacny reporting pripadne reporting k cinnostiam (projekty) a moznost robit reporting od viacerych uzivatelov. a posoajat si straveny cas od viac ludi k jednej veci.

o nieco tazsie je riesit viazane aktivity - na niecom robim chvilu ja a potom to posuniem dalsiemu ale to je uz nad ramec "zadania"
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět