I media share jak funguje přes televizi?

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Atp28
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned črc 10, 2016 1:39 pm

I media share jak funguje přes televizi?

Příspěvek od Atp28 »

čaute


Chcem sa spýtať či sa dá preniesť film z iphone na tv bezdrátovo?nainštaloval som si appku i media share mám ju aj na androide a funguje bez problémov. Filmy v iphone mám cez Vlc čiže mi ich zobrazuje len Vlc akonáhle si dám i media share žiadne filmy tam nie sú ako je to možné? do adroidu uložím film a v imedia share to hned vidím. Je nejaká podobná aplikácia? :shock:

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: I media share jak funguje přes televizi?

Příspěvek od Dynamix »

Niesom si istý kedže to nevlastním ale myslím, že nato slúži krabička apple tv. Tam by sa malo dať prenášať obraz do tv. Tiež som niečo také riešil ale premňa by bolo apple tv zbytočné vyhodenie vela penazí ked si pozriem film z mobilu na tv raz za uherský rok. Prípadne keď chcem rodine ukázať fotky na velkej obrazovke tak ja som to vyriešil týmto maličkým, pichneš do tv a zrkadlíš čo chceš aj obrazovku čo práve vidíš takže aj na hranie hier to je dobré no ja hry nehrávam.
http://www.ebay.com/itm/361356569840?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: I media share jak funguje přes televizi?

Příspěvek od Clon »

Pokud jsi film do telefonu dostal pres vlc, uvidis jej jen pres vlc. Neni to jak na androidu - kazda aplikace ma pristup jen a pouze ke svym datum (+ k tem, co primo do ni dostanes). Takze zadna jina app ten film neuvidi.
Mozna kdybys ventiloval duvody nebo potreby, proc chces film prehravat zrovna z telefonu (jako ze to chces pustit na navsteve u kamosa, nebo chces spis resit situaci doma) - snad bychom nasli nejaky nejlepsi zpusob.
Pokud chces resit situaci doma - napis strucne co mas doma za hracky.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Atp28
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: ned črc 10, 2016 1:39 pm

Re: I media share jak funguje přes televizi?

Příspěvek od Atp28 »

diky za odpoveď. No takto veľa krát si sťahujem filmy do telefonu a potom ich prehrávam cez imedia share. Je mi to pohodlnejšie a samozrejme dá sa prehrať potom film hocikde aj u známych na tv. Skúšal. Mám Iphone SE 64 GB a Samsung galaxy s 6. Som zatial spokojný s oboma, nakoľko ich neporovnávam pretože každí je v niečom vynimočný.TV mám od Samsunngu UE6740.Chcel som nahrať filmy cez iTunes resp cez aplikáciu iMediashare ale ani sa mi nezobrazi v aplikáciach

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: I media share jak funguje přes televizi?

Příspěvek od Clon »

Tak konkretne s timto tvym pripadem ti zrovna ja teda neporadim. Misto v telefonu se mi zda prilis male na to, abych se timto zpusobem vubec zabyval. Na navstevach delame vsechno jine nez ze bychom pousteli filmy z tel.
Snad poradi nekdo jiny.
Melo by to jit pres nejake zarizeni (treba receiver), ktery podporuje AirPlay. Nebo treba AppleTV, nebo pres nejake multimedialni centrum, ktere umi AirPlay. Jine cesty (appky) jsem kdysi zkousel jen tak ze zajmu, ale myslim se mi to nepodarilo. A co treba VLC? Nejsem sice jeho priznivcem, ale je na kde jakou platformu ...
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět