H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Michal22
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 29, 2016 8:54 am

H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od Michal22 »

Mám dotaz,který se už zřejmě v minulosti řešil.
Chci si na IPhone 6s,s IOS 9, nastavit takovou funkci,aby mi z několika zvolených kontaktů (pouze z nich) nechodili viditelně sms a příchozí hovory.
Ideálně aby mi jejich notifikaci jiná App ukázala a v ní si mohl tyto sms přečíst.
Používáme s manželkou vše od Applu pohromadě a mám pár kamarádek,které mi občas napíšou sms,které bych fakt nerad,aby se jí rozsvítili na displeji IPhone,který mám na stole.
Podotýkám,že jsem si všiml,že už se to řešilo,a snad už se s novými verzemi IOS něco pohlo..
Pár kontaktů a u nich nastavit skrytou notifikaci sms...to musí jít 8)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od mirmo80 »

Pri spravach vies pre konkretneho odosielatela nastavit "nerusit". Tato sprava ti pride ale nic sa neukaze. Hovory neviem. Je sice moznost blokovat konkretne cislo, ale vtedy tento hovor rovno zrusi a ty sa to ani nedozvies.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Michal22
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 29, 2016 8:54 am

Re: H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od Michal22 »

Kde se to nastavuje a jak to přesně funguje?

pckiller
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 132
Registrován: stř čer 03, 2009 6:51 pm

Re: H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od pckiller »

Ahoj, to čo chceš jedine s jailbreakom. Aplikácia sa volá iBlacklist, a plní presne to o čom píšeš, resp. vie toho oveľa viac.
iPad 4 3G 16 GB White FW 10.3.3 Telekom SK
iPhone XS Max 64 GB Silver FW 13.3 JB Orange SK
iPhone 6S plus 128 GB Space gray FW 12.4 JB Orange SK
ATV 2 FW 5.0 (5.1.1) JB
MacBook Pro 15" Unibody Mid 2012

Michal22
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 29, 2016 8:54 am

Re: H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od Michal22 »

Jasně,ale bez jailbreaku. Považuji za nemožné,že by to nějak nešlo vyřešit.
Mirmo80
Jak to lze nastavit? Nemyslíš blokaci čísla? Ta funguje nešťastně,protože se o příchozích sms nedozvís vůbec,jestli jsem to dobře pochopil.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od Jadro »

Tak lze vypnout, aby se zobrazoval nahled zprav. Tim padem vyskoci upozorneni, kde bude jen "SMS zprava". Pripadne jde nastavit, aby jen vyskocilo to cislo v cervenem kolecku na ikone App. Podivej se v Nastaveni - Oznameni - Zpravy.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

H: Aplikace na skrytí příchozích sms a hovorů

Příspěvek od mirmo80 »

Michal22 píše:Jasně,ale bez jailbreaku. Považuji za nemožné,že by to nějak nešlo vyřešit.
Mirmo80
Jak to lze nastavit? Nemyslíš blokaci čísla? Ta funguje nešťastně,protože se o příchozích sms nedozvís vůbec,jestli jsem to dobře pochopil.
Toto nastavenie sprav je v pohode. Ked vojdes do konkretnej spravy, vpravo hore je detaily. Tam ked kliknes, tak mozes povolit "nerusit" a od tohto odosielatela uz nepride ziadna notifilacia. Az ked pozries do sprav vidis, ze mas novu spravu.
Prave hovory funguju ako popisujes. Ked das konkretne cislo medzi blokovane, ani sa nedozvies, ze ti volalo.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět