H: Hledám alternativu DS Audio (Synology NAS)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

H: Hledám alternativu DS Audio (Synology NAS)

Příspěvek od Clon »

Ahoj kluci a holky.
Ačkoliv témat o alternativních hudebních přehrávačích je tu víc, nenašel jsem téma, které by vystihovalo moje požadavky.
Hledám tedy přehrávač podobný aplikaci Hudba, nebo spíš DS Audio.
Hudbu mám uloženou na NASu.
Požadavky:
1. Nechci tahat hudbu do iPhonu - chci přehrávat pouze po domácí síti (tak jako DS Audio).
2. Chci přehrávat hudbu BEZ zapnutého pc a iTunes - tedy pouze z NASu. Třeba Remote je docela fajn, ale bez zapnutých iTunes nemaká.
3. Aby uměl přehrávač zobrazit obaly alb.
4. Aby uměl dělat vlastní Playlisty.
5. Aby přehrávání pokračovalo i po zhasnutí displeje.

V podstatě by se dalo říct, že DS Audio mi celkem vyhovuje, ale kdyby byla vymakanější aplikace, potěšilo by to :)
Díky za tipy a návrhy.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

patnik
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 05, 2016 8:26 pm

Re: H: Hledám alternativu DS Audio (Synology NAS)

Příspěvek od patnik »

Foobar ... včetně FLACu

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: H: Hledám alternativu DS Audio (Synology NAS)

Příspěvek od Clon »

Diky za tip. Zatim jsem ale nejak neprisel na to, jak pridat pisnicku do sveho playlistu (bod 4).
Tusis jak na to?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět