Snapchat

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
krsek10
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 14, 2016 10:44 am

Snapchat

Příspěvek od krsek10 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda by někdo netušil jak vyřešit problém se Snapchatem aplikací na mém iphone 4s. Sám od sebe na ikonce začal psát ČEKEJTE a dosud se nic neděje. Aplikace nejde otevřít, nejde smazat, nejde nijak aktualizovat - mám vše nejnovější staženo. Ta ikonka Snapchat je na ploše zašedlá.

Prosím o pomoc jak to rozchodit.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Snapchat

Příspěvek od Clon »

Podobny jev jsem zaznamenal nedavno na temer plnem iPadu. Ackoliv je temer plny az po futra, nekdo klepnul "aktualizovat vse" - jelikoz se aktualizace nemely kam stahovat, skoncilo to takto. Nebude to tvuj pripad? Pokud ano, v aplikaci Appstore na danych aktualizacich (co se nehybou) je potreba znova klepnout a dostat je do stavu Aktualizovat (aby se nestahovaly).
Pokud se jedna o jedinou aplikaci - tak bud nemas dost mista pro stazeni aktualizace, nebo nevim. Dam moznost dalsim.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

kristýna
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 24, 2016 11:36 am

Re: Snapchat

Příspěvek od kristýna »

Dobrý den, už jste to nějak vyřešil? Mám uplně stejný problém

Odpovědět