Bez Andreje

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Bez Andreje

Příspěvek od cuting »

Dobrý fórek. Chlapík se naštval na Babiše a udělal zajímavou aplikaci, která vám ukáže, jestli to které zboží v regálech není náhodou z Agrofertu . A Apple ji pustil :)

Jen se trošku obávám, že na autora pošle Babiš hned nějakou kontrolu, jestli platí řádně daně z příjmu. To, že je aplikace zdarma nic neznamená. Kdo chce psa bít, vždycky si najde hůl....

https://itunes.apple.com/us/app/bez-and ... 56559?mt=8
 Apple hračky 

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od Julek »

Dokonalost :D :D

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3509
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od mirmo80 »

iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od mrzic »

Já jsem spokojen, už teď si vybírám zboží, aby to nebylo jeho, takže pro mě velké plus. ;-)
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od cuting »

Manželka byla včera v Kauflandu a přišla naštvaná, že když to zkoušela, tak pomalu u každé druhé položky potravin to na ní řvalo :) Že pak strávila v obchodě o dost více času hledáním alternativ. :) Ale byla až překvapená, kolik těch položek tam bylo. A to autor sám říká, že ta databáze je ještě poměrně omezená, že ji bude průběžně doplňovat. :-) Tohle se Babišovi určitě líbit nebude.
 Apple hračky 

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od pegas »

Obávám se, že je mu to jedno. Ten jeho konglomerát je tak velký, že hodně českých potravin je jeho. Když k těmto potravinám připočteš ty, které taky nechceš kupovat z jiných důvodů (polský, předražený apod.), tak už ti jich k nákupu moc nezůstane. Ta apka je super, ale myslím si, že většinu lidí za chvíli přestane bavit trávit v obchodě více času, jen kvůli tomu, aby nekupovali Babišovo. Navíc zjistí, že to stejně předtím kupovali, protože jim to chutnalo, anebo jakkoliv jinak vyhovovalo, tak proč by to měli měnit. Ano, a je to v pořádku, budou i tací, kteří to vezmou vážně a budou se toho držet, ale v měřítku nákupní síly, jich bude minimum.

kesounam
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: čtv kvě 05, 2016 5:24 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od kesounam »

Jsem rád když z těch krabic vypadnu a nedovedu si představit , že běhám po obchodě a zkouším co není od čápa.

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od cczero »

pegas, určitě máš pravdu, ale je to taky o pocitu ... já jsem třeba přestal chodit na fotbal, protože mi vadilo, že klub přispívá na věci se kterýma nesouhlasím a ačkoliv můj finanční přínos ze vstupu byl naprosto zanedbatelný, tak mám lepší pocit a o tom to je. Babiš mě sere, tak proč mu přispívat, jen proto, že je všude a budu línej se tím zabývat. Takže aplikaci hodnotím hodně kladně, až na to, že funguje jen od iOS 9.3 a výše, takže zatím mám smůlu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od rony »

Vies, co bude najlepsie meradlo, ci to je k niecomu aspon pre tvoj pocit?

Ked nam od toho rozhodnutia nekupovat nic od neho, das tak po pol roku, po roku report, ako sa ti v skutocnosti dari. No pre ten lepsi pocit potom aj musis povedat, ci nemas s tymi potravinami este iny kontakt, takze ci nahodou deficit sposobeny svojim rozhodnutim nevykryvas tym, ze proste nenakupujes vobec :)

Sedliacky zhodnotene, taketo appky sluzia na vzbudenie zaujmu, praktickost je minimalna. Ak uz si rozhodnuty, tak si v klude doma vyselektujes presny sortiment, ktory budes nakupovat a budes sa toho striktne drzat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cczero
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 790
Registrován: pát říj 21, 2011 12:01 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od cczero »

dařit se mi uplně stějně jako teď, jen s tím rozdílem, že možná budu mít lepší pocit, že nepřispívám někomu, o kom si myslím, že mě obírá o peníze, samozřejmě po čase regulerního používání se ty výrobky vyselektují tak, že to nebude třeba používat.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1525
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Bez Andreje

Příspěvek od pegas »

Já ten počin toho vývojáře vítám, ale je to jako když se Greenpeace s člunem postaví do cesty ropnemu tankeru na Aljašce. Ale uznání těm, kteří to alespoň zkusí. Sice to v dlouhodobé perspektivě nemá žádný větší efekt, ale napomáhá to ostatním k udržení naděje.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od Anndy »

Človek sa väčšinu života riadi pocitmi a nie suchým pomerom cena/výkon.
Pokiaľ má človek dobrý pocit - nie je čo viac riešiť. :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

PetrCBR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: úte zář 07, 2010 7:53 pm

Re: Bez Andreje

Příspěvek od PetrCBR »

Jedna vec je, ze to Babisovi bude uplne fuk ... vetsina jeho prijmu jde z chemickeho prumyslu a kdyz lidi prestanou kupovat nejake jeho potraviny, tak to maximalne povede k uzavreni vyroby (to je uz hodne katastroficky scenar) ... takze suma sumarum to muzou odnest jen zamestnanci.
iPhone 4 16GB Black (FW 5.1 non JB)
iPod Touch 1G 16GB (FW 3.1.3 non JB)
iPad 1G 16GB Wifi (FW 5.1 non JB)
iPod Nano 5G 16GB
iPod Video 80GB

Odpovědět