Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
kubicek58
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 30, 2016 10:15 am

Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Příspěvek od kubicek58 »

Cau mam dotaz, presel jsem z vecne zasekanyho a vybityho androidu na iphone SE.

Bohuzel apple prehravac hudby tragedie!! Uprednostnit zesilovani hudby pred posouvanim nechapu. Kazdopadne muj notaz je, ze jsem mel Poweramp prehravac na androidu, ale na iphone neni! Byl to opravdu nej prehravac. Zadna hlasitost nastaveni tam nebyla jen bocnimi tlacitky klasika a hlavne umisteni moznosti posouvani v pisnicce bylo jak u applu ta hlasitost. Navic vychytnej equalizer kde byly ruzne zanry a predvolby jako je basy, extremni basy atd a samozrejme i nastaveni vlastniho podle sveho ucha. Prosim vite o nejakych kvalitnich hudebnich prehravacich kde nebudu horko tezko chytat listu na posunuti v pisnicce, nebo proste neco cim se posunu v pisnicce jak ted ze zvyku hybu porad s hlasitosti??

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hudebni prehravac

Příspěvek od rony »

aktualny Music.app na iOS9 je konecne vyborny po tapani vo verziach iOS 7 az 8. Posuvanie v skladbe tam je na obrazovke skladby pod coverom albumu. Je dostupne rovnako ako ovladanie hlasitosti.

dokonca si myslim, ze iOS9 verzia je lepsia ako generacie z iOS1 az iOS6. Po zmenach som tiez dlho hladal alternativy, ktore by mi vratili komfort prostredia ale s iOS9 nie je treba :-) aj tak boli vsetky zufale.

Daj tomu cas :-) musis si dopriat nieco na adaptaciu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kubicek58
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 30, 2016 10:15 am

Re: Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Příspěvek od kubicek58 »

Mam jetaudio, ten vestavenej je otresnej fakt

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Příspěvek od Jadro »

Doplnim, ze ekvalizer s predvolbami je v Nastaveni - Hudba

kubicek58
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 30, 2016 10:15 am

Re: Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Příspěvek od kubicek58 »

No je tam equalizer ale je katastrofa, nic moc neupravuje. Mizérie, pouzil jsem appku Jetaudio a je top!!

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Hudebni prehravac (po prechodu z Androidu na iPhone)

Příspěvek od SteveJSF »

Na hudbu pouzivam nPlayer a je vyborny. Jen o equalizeru nic nevim, ten nepouzivam - spoleham se na kvalitni hudbu a kvalitni sluchatka.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Odpovědět