Hladám facebook app pre pomalý internet

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Hladám facebook app pre pomalý internet

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím

Mám balíček internet v mobile 1000MB mesačne za 6€, väčší balíček už nieje tento mi vyhovuje len asi za 20 dní ho prečerpám a spomalia sa mi dáta. Vtedy je všetko neskutočne pomalé najviac mi vadí facebook lebo samozrejme tam trávim najviac času. Tak sa chcem spýtať či nepozná niekto nejakú náhradu za originál facebook appku čo by žrala menej dát a bola by rýchlejšia, na android je myslím Facebook lite, neviem ako to funguje ale podla popisu presne to čo by som potreboval, neviete či existuje niečo aj pre iPhone?

Ďakujem za rady a tipy, prípadne budem rád aj za osobné skúsenosti a rady s nejakými prehliadačmi ktoré sú rýchlejšie a šetrnejšie na dáta než safari.
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hladám facebook app pre pomalý internet

Příspěvek od rony »

Clovece, ja mam taky isty pausal pouzivam normalnu Facebook.app a zdaleka neminiem tento pausal, vacsinou tak tretinu.

Si si isty, ze ti zerie najviac? Nemozes si napr. vypnut autoplay videa, krotit sa prave v tom, ze si videa na FB proste NEPOZRIES?

Vies si v Settings pozriet kolko a co ti zerie z mobilneho pripojenia?

Nemozes mat na hlavnych miestach, kde si, pripojenie na WiFi?

Nemozes si zakazat v Settings pouzivanie mobilneho pripojenia aplikaciam a cinnostiam, ktore az tak zivotne nepotrebujes?

Nemozes dostat menej narocny klient na FB, pretoze to, co ti zere data, to si ty :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Hladám facebook app pre pomalý internet

Příspěvek od Dynamix »

Nič iné nepoužívam len facebook v práci semtam skontrolujem, autoplay mám vypnutý odkedy mám facebook stiahnutý, občas zbehnem aj na net ebay, maily skontrolujem a klasika google ale väčšinou ozaj len ten facebook a messenger a to ako som povedal len parkrat za deň v práci, doma mám wifi ale to som na tablete takže neviem čo mi tak neskutočne žerie, v nastaveniach má najväčšiu spotrebu facebook aplikácia.
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hladám facebook app pre pomalý internet

Příspěvek od rony »

No ked tam mas vyssie cisla, tak si vypni bezanie facebook appky na pozadi. jednoducho klasika. ked ta to bude trapit dalej, vypni facebooku mobilne data :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět