Připomínky když dorazím na místo (GPS)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Dysiew
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv bře 17, 2011 8:18 pm

Připomínky když dorazím na místo (GPS)

Příspěvek od Dysiew »

Buďte zdrávi.
Jsou pro mě velmi praktické připomínky na iPhone, které mi něco připomenou na definovaném místě. Bohužel ale Apple mapy stojí v Česku, co se týká bodů zájmu, za prd a já znám mnoho míst jen podle názvu firmy, obchodu atd a Apple je nezná, musím kvůli tomu někde hledat adresu...
Neexistuje nějaká aplikace, která by uměla sama upozorňovat podle místa stejně jako připomínky Apple, ale využívala k zadávání mapy Google? Nechci hledat adresy, pouze psát fráze typu: Albert Veveří, Vivobene Gusto, Zoo Praha atd. Google tyto zájmové body zná, zná opravdu skoro vše.
Druhá možnost je, že by neupozorňovala aplikace sama, ale uměla vytvářet originální připomínky od iPhone, ale také podle map Google.

Díky za rady

muso
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 243
Registrován: sob kvě 28, 2011 8:51 am

Re: Připomínky když dorazím na místo (GPS)

Příspěvek od muso »

cau, a zkusil si app primo od googlu Google Keep? nejde tam vybirat primo z mapy ale ten albert i to vivobene mi to naslo hned...

Dysiew
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv bře 17, 2011 8:18 pm

Re: Připomínky když dorazím na místo (GPS)

Příspěvek od Dysiew »

Jo vypadá to dobře. Jen nevím jestli ty externí aplikace fungují stejně jako připomínky iOS.
Mezitím jsem si koupil aplikaci CheckPoint, která body zájmu hledá na googlu a foursquare, bohužel ale připomíná úplně blbě. Někdy brzo, někdy moc pozdě, někdy vůbec. Zato připomínky iOS jsou přesné i když chodím, nebo jezdím autem, připomínají vždy kousek před tím než jsem přesně na místě.
Pokud to není spolehlivé, tak se to nedá používat...

Odpovědět