Hledám budík

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
skrizakl
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 07, 2016 3:28 pm

Hledám budík

Příspěvek od skrizakl »

Zdravím,

nedávno jsem přešel ze Samung Galaxy NOTE 4 na Apple IPhone 6 plus. Chci se zeptat lidí, kteří mají více zkušeností - existuje na Apple nějaká aplikace která splní mé přání?

Hledám konkrétně aplikaci která začne budit pozvolna - tichý režim až zvyšující se hlasitost postupně. OBVYKLE mi stačí fakt jenom slabý zvuk, a to co předvádí Apple ve svém budíku mi budí pomalu celý barák... Nyní stále na buzení používám můj starý NOTE.

Nepotřebuji žádnou aplikaci která mi ve spánku bude měřit každý můj prd a pohyb, jde mi jen o něco obyčejného, co má stoupající hlasitost při buzení. :)

Díky moc za odpovědi.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od rony »

Najdi si mp3, ktora ti vyhovuje, vo zvukovom editore, podla mna asi aj v GarageBand v pohode, si ho vyedituj tak, aby ti robil presne, co potrebujes.

Nahraj to ako zvonenie do telefonu (navody su... kde asi... v sekcii Navody) a pri volbe budika, voala, zvolis toto tvoje idealne zvonenie.

Vsetkym, co by chceli... Pekne prosim, ziadne litanie ako je to ine ako si predstavujete a ako kazdy druhy to ma a tu to nie je. Je to vo finale PRESNE to, co bolo pozadovane.

ps: vyzva vsetkym, co to povazuju za nemozne, komplikovane a nedokazu si to spravit. Tych desat minut na vas obetujem, poslete mi MP3 v dlzke 29 sekund a ja vam ju fade in stisim a uverejnim na fore k stiahnutiu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

skrizakl
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 07, 2016 3:28 pm

Re: Hledám budík

Příspěvek od skrizakl »

Děkuji za odpověď - tohle mě napadlo. Už jsem to dělal jako vyzvánění. Jen mě napadlo, jestli vážně neexistuje nějaká aplikace. :)

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Re: Hledám budík

Příspěvek od casesik »

Hmmm akorát to po 29s pojede zase od potichu

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od rony »

no to ano. ale po 29 sekundach uz by si vytrvale rusil vsetkych aj tak, takze to zosilnovanie by bolo zbytocne tak ako tak.

ja som obcas nezobuditelny, pouzivam na zobudenie aj zapnutie svetla (casovac), radiobudik a ako zalohu iphony. dva.

urcite existuje taka aplikacia len ja k nim nemam tolko dovery ako ku vstavanemu
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Hledám budík

Příspěvek od reon »

Dobry den
A nejaky dobry budik co by vedel rozlisovat parne a neparne tyzdne by ste mohli poradit??Kazdy den pocas dvoch tyzdnov mam inak pracovnu dobu a cyklicky sa opakuje ako kazde dva tyzdne.Dakujem

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od huld4 »

Vyuzij tohle tema...nevite jak udelat aby iOS automaticky budik na prac.tyden nezvonil rano kdyz nechci? Nechci ho ale vypnout abych ho pak nezapomnel zapnout...potrebuji to z duvodu, ze vetsinou vstanu driv a pak to tam rve na barak kdyz sem treba ve sprse....

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od huld4 »

Nikdo nevite?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od rony »

nie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Hledám budík

Příspěvek od ls8 »

A jak by to mělo fungovat? Jak by měl telefon poznat, kdy chceš a kdy nechceš? Jinak než tím, že ten budík vypneš? Asi jsem natvrdlej, ale nechápu to...
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od ananas »

Jedine riesenie vidim, ze si na kazdy den nastavis samostatny budik. Ked vstanes skor tak ho vypnes ale na dalsie dni budes mat budiky nastavene. Akurat v nedelu ich musis zase vsetky pozapinat.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od rony »

kup si Apple Watch, budik bude zvonit na nich, takze ho vypnes :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od pegas »

ale AW série 2, aby jsi s nimi mohl i do té sprchy ;-)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Hledám budík

Příspěvek od cuting »

Jen zkusmo jsem si dal v appstore "alarm clock" a vypadlo na mne během jedné vteřiny asi 100 různých budíků , většina z nich zdarma a nebo za pár dolarů. Vyzkoušet si je ale už musíš sám, tady tě asi moc lidí za ruku nepovede. :)
 Apple hračky 

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od huld4 »

Ls8 - poznal by to tak, ze bych mu to rekl..nekde klikl nebo tak neco...samozrejme, ze to nepozna samo od sebe:)

Cuting - ja se neptal na 100 aplikaci, ale na nastaveni jedne urcite...

P4V3
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: čtv říj 27, 2016 11:23 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od P4V3 »

Co večerka v iOS 10? K buzení používám ptačí zpěv, který začne pozvolna a postupně zvyšuje intenzitu. Lze nastavit i jaké dny vás má budit a zároveň vám zapisuje do health jak dlouho jste spali.

huld4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pát čer 04, 2010 11:03 am

Re: Hledám budík

Příspěvek od huld4 »

No, ale to neresi muj problem...me jde o to, ze to proste nemuzu vypnout jen na urcity den...budik mam treba v kazdy pracovni den na 7:30...a vstanu uz v 7..ja v tech 7 nemuzu nastavit aby dnes uz nezvonil, protoze uz to nepotrebuju....muzu ho vypnout uplne, ale to neni reseni...to bych ho pak mohl zapomenout zapnout

Odpovědět