PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Clon »

Dovolím si založit vlákno pro aplikaci PhotoSync - wireless photo and video transfer, backup and share app - aplikaci, která naprosto skvělým a jednoduchým způsobem dokáže přenést fotky z iHraček téměř kamkoliv. Bez drátů, v původní kvalitě, včetně upravovaných fotek, bleskově. Dá se nastavit přenos všech fotek, nebo jen "nových" fotek (od posledního přenosu), nebo se dají fotky vybrat. Po nastavení lze všechno provést na jediný stisk tlačítka Sync (dlouhým stiskem) do přednastaveného umístění.
Jsem s ní velice spokojen.
Do pc je potřeba nainstalovat z domovské stránky jejich aplikaci.
https://itunes.apple.com/us/app/photosy ... 50124?mt=8
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od cuting »

A proč jakákoliv app, když totéž udělá automatická a nebo i ruční synchronizace na iCloud ? Vyfotím a během okamžiku ji mám všude, kde potřebuji, v počítači, na jiných synchronizovaných zařízeních spojených s iCloudem atd. ? Ale někdo to možná ocení, i když mě osobně ta app nedává smysl.
 Apple hračky 

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Metalgirl »

Já třeba osobně iCloud na fotky a ty fotoblbosti od applu nepoužívám, mě stačí přenést fotky jen do PC a nikam jinam a to ještě bez potřeby připojovat iPhone k PC kablíkem. Tak třeba pro takové lidi, jako jsem já, je tato app super. Zase tak hrozná cena to není, aby mě to položilo a funguje fantasticky.

Clone, jsem ráda, že jsi s ní spokojený.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Clon »

Já osobně třeba iCloud na fotky nepoužívám vůbec. Taky mi to nedává smysl (jej používat). A taky tu jednu fotku nechci všude jak píšeš (nevím, jak se to dá ponastavovat, ale na jednu stranu bych chtěl mít přístup do fotek na iCloudu ze všech hraček, ale nechci, aby se mi jedna fotka synchronizovala do všech ostatních hraček - jde to zrealizovat i takto???). Každý máme asi jiné priority.
Možná je to tím, že s fotkama na iCloudu nemám osobní zkušenost. Jen tady ve vláknech čtu, jak s tím lidi bojují, jak to neodejde v plné kvalitě (možná je to o nastavení, nebo nějaké změny????)
Já do toho nejdu z důvodu, že nemám rád překvapení. Vyfotím, stáhnu v plné kvalitě do pc, přeberu, odešlu do NASu. A když mi nekixne NAS, tak to tam i najdu.
Vím že ty osobně jsi tady okolo fotostreamu už toho napsal hodně. Ale i přesto v tom nejsem doma (asi jsem tomu nevěnoval dost času).

Metalgirl: jsem taky rád že existuje a jsem rád, že nejsem sám, kdo je s ní spokojený :-)
EDIT: fakt jsem neopisoval :-) - jen jsme asi začali psát současně :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Metalgirl »

Však jasně. Každý má jiné potřeby, někdo chce mít fotky všude a někomu prostě stačí skopírovat na disk a hotovo (třeba jako mě a dalším). :) Takže to je ta odpověď, k čemu taková appka vlastně je.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od seamaster »

To dokaze ifttt.com dokaze upladovat fotky automaticky v podstate na akykolvek cloud, funguje spolahlivo s dropboxom, boxom, google drive, one drive, flickr...

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Clon »

seamaster: super, díky. A mohl by jsi nám ten softík blíže představit? Česky? Nebo klidně i slovensky :-) Myslel jsem ne anglicky :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od seamaster »

Ifttt je skratka od If this, than that, preklad, ked tato podmienka, urobis toto. V skratke, nastavis si tam pravidla, ktore potrebujes, da sa to pouzit na automatizaciu cinnosti na nete, spolupracuje to s androidom, ios, webovymi sluzbami...

Dam niekolko prikladov vyuzitia:
- na zaklade polohovacich sluzieb zaznamenavat pracovny cas na google drive do tabulky
- nastavit si, ked zmenis profilovku na FB, zmeni ti ju automaticky na Twittri
- ked ti pride mail, na zaklade podmienok ti napriklad blikne ziarovka napojena na belkin wemo
- pridas si kontakt do kontaktov, urobi to zaznam v kalendari
- odides z domu a nastavi to termostat na nizsiu teplotu
- spravis fotku, automaticky ju uploadne na nejaky cloud
- das si na youtube video do favorits, postne to automaticky na FB
- na zaklade predpovede pocasia vie regulovat termostat
- nastavis si napriklad ze ti posle kazde rano predpoved pocasia
- ked ta niekto taguje na FB fotke, automaticky ti tu fotku stiahne do telefonu
- pridas si novy kontakt, posle mu pozvanku na LinkedIn
- spolupracuje to fakt skoro so vsetkymi webovymi sluzbami, to, co som spomenul je len minimum, tych moznosti su tam stovky.

Moznosti tej sluzby je fakt vela, ludia tam vytvaraju a zdielaju rozne moznosti, treba si to pozriet na stranke a treba sa s tym pohrat a najst si sluzby, ktore vyuzivas.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od HOFA »

Neporadí někdo nějako obdobnou aplikačku která by byla v Českém jazyce ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Metalgirl »

Na takové úrovni se obávám, že ne.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Clon »

Ale neboj se toho, tam se skoro nic nenastavuje. :-) jsi na tom snad hůř jak já s angličtinou? :-)
Při nejhorším těch pár slovíček přeložiš v translatoru. Já ho teda nepotřeboval - je to "intuitivní" :-)
Ale program je super!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od HOFA »

Tak jsi mě přesvědčil Clone, pořizuji :):)ä ano má Anglina je na bodě mrazu :(
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Clon »

Když budeš něco potřebovat, tak napiš :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Renik »

Práve som si PhotoSync kúpil, no problém je, že sa mi zobrazuje len 37 fotiek zo 400. Neviem kde je problém, už som aj písal na support, tak mi snáď poradia oni :-)

edit: tak o 15 minut neskor mi odpisal autor aplikacie :-)
Thanks for your message and sorry to hear you are experiencing issues.
The current version of PhotoSync only shows photos/videos that are physically stored on your device.
I guess you have iCloud Photo Library (beta) enabled. In this case most photos reside only in iCloud and are only downloaded on demand to your device.
The next version of PhotoSync will introduce full support for iCloud Photo Library.


Ak by niekto nechapal, zobrazuju sa len fotky, ktore su fyzicky v iphone. Kedze mam zapnuty iCloud Photo Library, tak mam fotiek realne viac. V dalsom update aplikacie sa fotky budu zobrazovat aj z iCloudu.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od HOFA »

Tak jsem si tuto apku koupil a pomalu se sní seznamuji a narazil jsem hnedka na problém,že videa mě to převést do počítače odmítá.
Tedy jestli to není tím že po tom chci aby mě to přeneslo naráz asi 12 krátkých vidíí.
Asi 4 minuty to něco provádí,aby to nakonec oznámilo :
Error
The request time out

Ještě pro doplnění ani když dám převést jen jedno video tak to oznamuje to samo
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Metalgirl »

Tam budeš mít asi problém se spojením v PC, máš nainstalovanou dektopovou appku, povoleno ve firewallu? Jinak to přenáší všechno. Stáhni odsud https://www.photosync-app.com/photosync ... loads.html
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od HOFA »

Tak přeinstalování toho programu do PC pomohlo už to i video přeneslo a ještě se zeptá když přes to chci přenášet fotky i do jiného iphone v rodině,asi nebude taky problém že ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: PhotoSync - aplikace na přenos fotek (2,99 €)

Příspěvek od Metalgirl »

Ne, oba jak budou mít danou appku nainstalovanou, dá se přenášet tam i zpět dle libosti. Dokonce to umí i fotky z PC přenést do iZařízení přímo do camera roll.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět