Jak funguje 1password?

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Mazna
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 06, 2011 6:40 pm

Jak funguje 1password?

Příspěvek od Mazna »

Hoj,

koupil jsem si na iphone tuto aplikaci a nasledne stahl z cloudu i na ipad. Problem je, ze vubec nevim jak s ni pracovat. Aplikaci mam jen na ipadu a iphonu, doufam, ze nepotrebuji i stolni verzi. Mac nemam a pres pc na net nechodim. Resim to, protoze aplikace nei nejlevnejsi.

1. Jaka je vyhoda teto aplikace, kdyz si hesla ukladam do safari a muzu si je kdykoliv nechat zobrazit? Jedinou vyhodu vidim v synchronizaci mezi zarizenimi.

2. Chapu to tak, ze hesla a udaje musim nahazet do aplikace rucne. Nikde jsem nenasel moznost automatickeho vytahnuti ze safari.

3. Jak se dostanu k temto ikonkam napriklad:

Obrázek

Zahledl jsem ikonky na nejznamejsi sluzby, amazon, apple id, ebay, twitter atd..

Jedna se o ikonky z mac verze a ipad si je nataha do ipadu?

4. Posledni problem je docela zasadni, aplikace ma fungovat tak, ze si v safari kliknu do prihlasovaciho pole a me vyjede okenko, kde vyberu ucet s kterym se prihlasim. Je to tak? Timhle zpusobem funguje ten jejich prohlizec, ale ten ja pouzivat nechci a navic vsude pisou, ze aplikace spolupracuje se safari. Ale jak? Nejake udaje jsem si tam rucne poslal, ale po nacteni stranky nikde nevidim moznost vyberu.


https://itunes.apple.com/us/app/1passwo ... 03335?mt=8

susman
Host
Host
Příspěvky: 113
Registrován: sob led 16, 2010 2:15 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od susman »

Aplikace spolupracuje přímo se Safari jen v MAC/PC verzi. To co chcete není v mobilní verzi Safari na iOS možné.
iPhone 6s+ iPad mini 2

Mazna
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 06, 2011 6:40 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Mazna »

Diky za ujasneni, aplikaci jsem vyreklamoval a zazadal o vraceni penez :)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Slimák »

K ikonkam se dostanes tak, ze do polozky vyplnis web adresu.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od iTukan »

ad 1) není to aplikace na ukládání jen hesel a jen ze safari. :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Já bych se dovolil v tomto vlákně zeptat,měl jsem na androidím tabletu aplikaci kde jsem si ukládal svoje přihlašovací údaje/loginy/ k různým forům a podobně.
Byla velmi jednoduchá prostě se otevřela zapsáním jednoduchého hesla při otevírání a i samotné vkládání nových údajú bylo velmi přehledné a jednoduché.
Kdyby někdo něco takového poradil budu vďečen
děkuji.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od iTukan »

A to co jsi mel na androidu nema svoji aplikaci na iOS?
Jinak hledej tu na foru, resilo se to tu nekolikrat.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od rony »

1password je komplexnejsia penazenka na citlive udaje. Funkcia na webove hesla je len sucastou. Smolou je, ze nebude moct doplnat login formulare na weboch v mobilnom Safari (na desktope funguje skvele - mimochodom daleko lepsim sposobom ako roboform).

ak vam ide o puhe zapamatanie kont a hesiel k webom, pouzite nativnu schopnost iOS s vylepsenim, ze ich prenasa do vsetkych vasich iOS a OS X zariadeni (prihlasite sa na jednom z nich a vsetky ostatne uz budu "vediet"). Na to nie je treba kupovat ziadnu aplikaciu.

Takze teraz je dobre riesit to obomi sposobmi resp. ako doplnok sa vybavit aplikaciou na ukladanie citlivych dat. Mate urcite konta a hesla, ktore sa nevyplnaju LEN na weboch - typicky hesla do pocitacov v praci a vsemozne, na to je 1password ako stvoreny, nehovoriac o ukladani vselijakych PINov, dovernych informacii typu cisla uctov, adresy atd.

Mobilny 1Password vie fungovat samostatne, no centraloch pre pohodlny manazment citlivych dat je desktopova verzia a synchronizacia je skvely sposob ako mat v mobile poruke tieto data, ked ich niekto od vas potrebuje - typicky vyplnam niekam svoju adresu a nikdy si neviem spomenut na PSC. Niekto chce odomna cislo obcianskeho preukazu, VIN cislo auta a pod. Nebudem to lovit v dokladoch, mam to v mobile. Sifrovane a obecne istene tym, ze dany software urcite skusaju luskat odbornici a preto zrejme aj primerane bezpecne. Minimalne pred zlodejmi mobilov uplne v bezpeci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Tak jsem se rozhodl pro pro apku Password myslím,že k mému požadavku stačí optimálně.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Renik »

Ahojte, ja by som sa rad spytal. Oplati sa mi kupit 1Password pre iPhone a MAC? Teraz su v akcii. Potrebujem to hlavne na ukladanie hesiel a sync medzi MAC - iPhone. Samozrejme si tam uz vlozim aj cislo kreditky atd..
Dakujem.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Metalgirl »

Takové appky se vždy oplatí. Nemusíš si pamatovat hesla, pro každou službu můžeš vygenerovat unikátní heslo, nevím, zdali 1password umí i automatická vyplňování hesel v prohlížeči. Hesla máš bezpečně uložená, zašifrovaná. Není nad čím váhat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Renik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 822
Registrován: ned pro 05, 2010 8:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Renik »

Dakujem za rychlu odpoved. Prave som si uvedomil, ze hesla mozem synchronizovat aj pomocou Keychainu, tak by som app kupoval asi fakt zbytocne..
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Metalgirl »

Tak potom v tom případě to je jiná. ;)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

Tak jsem se i já dokopal k této app. Ale protože už někdy potřebuji popostrčit, tak se zeptám :
Líbí se mi, že si mohu uložit zabezpečené poznámky, to se hodí. Jednu dlouhou právě s různými přístupy všude možně jsem tam už dal. I když k těmto poznámkám by se ani tak v zamčeném telefonu nikdo snadno nedostal... Ale JAK TO FUNGUJE ?
1) když tam uložím hesla pro například přístup - přihlášení k nějakému webovému serveru -účet
2) když chci například zaplatit někde něco přes PayPal
3) když chci něco zaplatit na nějakém online obchodu svou kartou
Je to nejak provázané s webem - Safari a tam se mne to pak ptá ? Nebo jak to funguje ?

Díky za vysvětlení.
 Apple hračky 

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Jak funguje 1password?

Příspěvek od mirmo80 »

Musis to ukladat ako liginy, nie ako poznamky. Zadas tam username, password a link na tu cas webu, kde sa vyplnaju tieto udaje. Ulozis. Ked si v prehliadaci a mal by si vyplnit prihlasovacie udaje, klik na zdielanie, vyberies si 1pass (ak ti ho neponuka, tak si ho pridaj) prihlasis sa a ak mas v nom spravne zadany link pre konkretnu stranku, tak ti ponukne konkretny login. Uz to len potvrdis
Aby fungovalo nejake previazanie, musis vsetko ukladat do spravnych kategorii. PayPal je tiez ako login. Karty patria medzi karty a pod.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

Fajn. Ale stále nerozumím. Na mne se musí krok za krokem.:)
Takže - uložil jsem do přihlášení přístup na PayPal a ebay.
Ted se chci přihlásit na PayPal v jejich nativní aplikaci, ale nikde nevidím možnost přístupu - provázanost s 1password. To samé platí i o ebay.
A nikde v Safari nevidím ani možnost přihlašovacích údajů pro účet např. iDnes , ale to mi nechybí...
A jak fungují ty karty ? Zadám údaje karty, expiraci, podpisové trojčíslí atd. No a pak někde budu chtít tou kartou někde na webu zaplatit. Najedu si na platbu a dál ? Opět mi to nikde žádnou provázanost s iPassword nenabízí...
 Apple hračky 

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mrzic »

V prohlížeči musíš mít plugin 1password. Je pro všechny nejrozšířenější prohlížeče. Pak stačí jen navštívit stránku v loginem, kliknout na ikonku 1password v prohlížeči a plugin Ti nabídne daný logon, který pak sám jméno, heslo doplní do příslušných políček. Pokud máš plugin (doplněk, rozšíření) už nainstalovaný a navštívíš novou stránku, kde si zakládáš login, automaticky ti nabídne nový login k uložení do 1password. Takto to je na PC/mac. Pokud se ptáš na iOS, tak je to zatím jen na vývojáři dané aplikace, zda povolí přístup 1passwordu (aspoň si to myslím).
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

Ano. Jde mi o iOS v telefonu. Je tam sice spousta předvoleb pro různé služby včetně ebay a PayPal, ruzne banky atd. Ale v samotnych aplikacích ani v Safari mi to nenabizí nic. A nebo jsem slepý.
 Apple hračky 

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mrzic »

V aplikacích ne, v safari ano. Pokud jsem na přihlašovací stránce, stačí dole ťuknout na tlačítko odeslat a zde vybrat 1password
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

Aha, už začínám chápat. Děkuji. :)
 Apple hračky 

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Johny004 »

Po zjištění, že desktopová verze stojí 50 eček, bez které je mi mobilní na nic, jsem našel alternetivu, která je uplně stejná, česky, mobilní appka stojí 10 euro a desktopová je zdarma.
Jediná vada na kráse je, že zatím není plugin pro desktopové Safari, jinak je to uplně stejné. Sync přes iCloud, Dropbox, OneDrive, Box a jiné. Navíc teda šifrování 256 bitové AES. Já myslím, že jako levnější alternativa víc než dobré. Jmenuje se to Enpass
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Lipon »

Obcas je apka pro Mac v bundlu a vyjde podstatne levneji

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mike-biker »

Koupil jsem jen pro MAC a pro iPhone mám free. Vše zcela OK, jedině že se mi ve free verzi nezobrazují "Pro Categories", ale jsou v ostatních, což je mi jedno. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

No, já mám jen versi pro iPhone free, desctopovou pro Mac myslím nepotřebuji . Zálohu včetně dalších app mám v Macu a těch hesel nemám ještě ani 10. Takže k čemu... Ale je to šikovná app.
 Apple hračky 

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od rony »

Ako si zistil, na vyplnanie hesiel do webovych stranok ti v pohode staci Klucenka (vstavany system ulozenia hesiel v iOS a OS X).

1P je dnes uz _iba_ alebo _hlavne_ ak mas zbierku hesiel do pocitacov, serverov, udaje o dokladoch, uctoch, platobnych kartach a kvanta inych udajov, ktore je blbe mat nezasifrovane. A to vsetko s vyhodou synchronizovania medzi viac zariadeniami. Ja si napr. neviem predstavit ako by som dokazal fungovat s heslami v praci :-) (SSO je sen).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od cuting »

Ano, k mé potřebě klíčenka bohatě stačí. Doposud jsem ji nepoužíval a jeví se mi jednodušší , než 1passport. Ten je určitě bohatší a lepší, ale hlavně pro lidi, kteří denně používají desítky hesel, např. pro správci sítí apod. Ale pro běžného uživatele, jako jsem já, je klíčenka naprosto ideální a dostačující. I jako dlouholetý uživatel jablečných produktů "objevuji" tuto možnost až nyní :) Díky za navedení.
 Apple hračky 

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Mam dotaz,koupil jsem 1 password na Iphone 6 jsem dal par udaju ,pote jsem apku stahl na ipad air ,jak docilim toho aby se udaje vlozene do password na iphonu objevily i na ipdu ?
Jeste jsem se chtel zeptat zda nedoporucite neco obdobneho v cestine,1pasword je super ale s Anglictinou si moc nerozumim
Dekuji
Naposledy upravil(a) HOFA dne stř zář 30, 2015 3:40 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od rony »

nastavis to.

ozubeme kolecko, sync.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Ale to me nabizi jen dropbox a udajne je moznost i icloud a dokonce i nejak pres wifi synchronizovat obe zarizeni
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mirmo80 »

Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Aha to jsem asi zazdil nejak co s tim ted muzu udelat ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od iTukan »

Jak nastavit synchronizaci přes iCloud - https://support.1password.com/guides/io ... cloud.html
A 1Password je lokalizován do češtiny.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mirmo80 »

HOFA píše:Aha to jsem asi zazdil nejak co s tim ted muzu udelat ?
Reinstal
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

A ta cestina se kde muze nastavit ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od Manek49 »

Ta tam je automaticky, máš mobil i app store česky?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mirmo80 »

Settings, advanced, language
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od rony »

mirmo80 píše:Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.


nie. backup je na ozubeme kolecko, advanced.


Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

Ano mam vse ceske
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od mirmo80 »

rony píše:
mirmo80 píše:Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.


nie. backup je na ozubeme kolecko, advanced.


Obrázek
Pravda. Myslel som sync.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Příspěvek od HOFA »

iTukan píše:Jak nastavit synchronizaci přes iCloud - https://support.1password.com/guides/io ... cloud.html
A 1Password je lokalizován do češtiny.

Toto je spor navod,ale me se v telafonu kdyz otevru apl.1pasword a pote sync nabidne jen ten dropbox
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Odpovědět