Vysel FW 2.0.1

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od jerrx »

autokorekci si vypnes prejmenovanim souboru TextInput_en.bundle v System\Library\TextInput\ :wink:
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

oliver.es

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od oliver.es »

Citace smazana. Precti si FAQ jak spravne psat prispevky! ilijusin

tady někdo neumí číst. bavím se o fw 2.0.1

raider

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od raider »

Takže je to teď oficiální.Prodej u nás bude zahájen 22.8.To logicky znamená,že se do té doby musí objevit FW 2.1(nebo 2.0.2??) s podporou češtiny.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od ls8 »

Nemusi, ale predpoklada se to.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

aa007

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od aa007 »

nevi nekdo jak to po uvedeni na cesky trh bude s odblokovanim? Jestli s novym FW, kde by uz mela byt podpora ceskych operatoru nebudeme muset odblokovavat, protoze budem mit sim kartu od podporovaneho operatora, nebo sim karty k iPhonum budou necim specialni a uzivatele kteri si IP obstarali jinak (a mnohem drive) zase ostrouhaji?

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od geoRG77 »

To je snad jasné, že kdo má neoficiální iPhone, tak dále bude muset odblokovávat. Na tom se nic nezmění, odblokování není součástí FW, ale zajišťuje ho jen a pouze iTunes na základě výrobního čísla.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

2.0.1 nainstalovan. Nepozoruji vyraznejsi zrychleni. Oproti 1.1.4 stale bida. Uz by s tim meli krucinal neco udelat. Tohle zacina byt ostuda

wormagor

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od wormagor »

nainstalovano 2.01 jen s vidinou opraveneho bugu \Tmobile edge ale stejne mi to furt nejde://

cubas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: pát bře 28, 2008 8:22 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od cubas »

caesar píše:2.0.1 nainstalovan. Nepozoruji vyraznejsi zrychleni. Oproti 1.1.4 stale bida. Uz by s tim meli krucinal neco udelat. Tohle zacina byt ostuda


dnes jsem porovnaval s kamaradema jeho 1.1.4 verzi rychlost a budete se divit, bohuzel jsem nemel kameru, abych to natocil, snad se mi to podari zitra, ale, 2.0.1 je SROVNATELNE rychla! Maximlni zpozdeni je 0,5s napriklad u Photos, jinak je rychlost 2.0.1 bud stejna, nebo malinko horsi!
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

myslim, ze je evidentni, ze to u kazdeho slape jinak. Ten FW proste neni vyladenej. Zpozdeni u prohledavani v kontaktech mam stale. Mensi nez u 2.0. ale mam.

cubas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: pát bře 28, 2008 8:22 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od cubas »

jojo, to mas pravdu, vyhledavani v kontaktech je nova vec, poradne neodladela, myslim, ze verze 2.x.4 bude bozi :-)
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

No doufam, ze to "x" neni v tomto pripade rovno treba dvema.

Jinak jsem natocil takovy fofr video, aby bylo videt, o cem tu pisu.
http://www.youtube.com/watch?v=U39VhTEzhCU

raider

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od raider »

Tak jsem si to srovnával s caesarem(mám dosud 2.0) a rychlost mám stejnou někdy i rychlejší.Nevím proč pořád všichnni brečí nad app Contact.V Phone(zelené sluchátko) máte to samé ale reagující asi za setinu sekundy!

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

to znamena, ze kdyz to funguje pod phonem a ne samstatne, ze je to OK? Ja sy to nemyslim. Navic tech pomalych reakci je tam vic (u me). Fotak, trhane prohlizeni fotek....SMS taky zadny zazrak, nato ze jich tam je 5 a pul.
A to jsem dneska zjistil, ze jsem udelal uplne zacatecnickou chybu. Pred updatem jsem neodkryz "zpoofovanou" aplikaci YouTube a ted ji tam nemam a nelze prhlizet videa. Uz toho mam dneska dost...Du si dat poradnyho turka a pak Ferneta. I ja mam sve dny.

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od burr0head »

jak to tady procitam,tak jsem cim dal vic tim presvedcen,ze rychlost nacitani jakekoliv aplikace je primo zavisla predevsim na tom,co jiz v telefonu mam nainstalovane,cili urcite existuji aplikace,ktere cely system zpomaluji,a kdyz je nenainstaluji,tak je rychlost takrka stejna jako na predeslem FW...ja osobne s tim zadnej problem nemam a nehodlam delat upgrade na 2.0.1,pockam az na final...ten bude dle predpokladu toho 22.srpna..doufejme...:)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

Jake aplikace myslis? Ted to je v podstate bez "piratskych" aplikaci.

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od burr0head »

myslim to vseobecne,a ne jmenovite...i v predchozim FW dochazelo pri instalaci aplikaci,ktere se mezi sebou tloukly k bugum,zpomalovani,atd...cili je predpoklad,ze tady to nebude jine...me toproste facha rychle a neresim zpomalovani,ale to uz jsem uvadel driv..:)
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

kdyz ja mam naopak pocit, ze cim novejsi FW, tim pomalejsi bez navaznosti na aplikace. Prvne jsem to pocitil pri prechodu z 1.1.2 na 1.1.3 a pak prakticky porad.

Je nejaka moznost jak jiz z 2.0.1. z5 na 2.0? potreboval bych tam odkryt v Poofu ty aplikace. Vim ze uz to zacina smrdet OT, tak kdyztak do vzkazniku.

wormagor

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od wormagor »

jak dolu na 2.0? sem ztracenej://

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od Pantani »

Tak jsem na 2.0.1 a já říkám, že to JE rychlejší. Telefon tolik nepřemejšlí. Dělával třeba hodně to, že jsem něco zmáčknul, telefon sekundu přemejšlel a pak trhaně a rychleji spustil animaci a provedl akci. To teďka není. Skrolování na několika místech je rychlejší, plynulejší - o chlup, ale je, Nastavení nabíhá rychleji, foťák nabíhá rychleji, kontakty o trošku taky (vzpomínám si na můj údiv, když jsem jako první zmáčknul kontakty - nebyl jsem na to zvyklej).

Jestli jsme ale na rychlosti 1.1.4 to si nejsem moc jistej. Můžu porovnávat, nikdy jsem neměl nic nainstalovanýho, ani na 1.1.4 ani na 2.0.0, vždycky jsem jen vypnul call forwarding message box a auto korekci při psaní.

BTW call forwarding mě neotravuje, přestože příslušnou službu u VOskara mám aktivní, jak to? (měl jsem ji u 2.0.0 vypnutou zásahem na filesystému)
Někdo se ptal, jestli kalendář po updatu zůstane: mě ukazuje ikona na springboardu česky název dne a správnej datum.

OT: Jinak se mi moc líbí obnova dat: je to trochu lepší než na těch Nokiích co pomatuju - tady to obnoví snad i nastavení jasu, rozestavení ikon, nastavení mailu, budíky. (no flame)
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

drol

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od drol »

Zdravim, nezkousel jste nekdo tenhle novy FW a pres wifinu se pripojit na Youtube ?S tim FW2.0 je nacitani videa silene pomaly (nacitani trva mnohem dyl nez je delka toho videa). Tak by me zajimalo, jestli neni chyba jenom na mem prijimaci :( . Diky

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od Pantani »

no jedno video jsem po ránu zkusil a fungovalo to podle mýho normálně. Video 1:08 se začalo přehrávat asi tak do 10 sekund a pak jelo plynule až do konce.
Mě ale to, co říkáš, dělá občas i normálně na PC s woknama, takže problém bude jinde.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

edkis
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte pro 18, 2007 7:41 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od edkis »

Pravdou sice je ze je o nieco rychlejsi ale este to stale nie je ono. Zaklad je ze je stabilny a funguje zatial vsetko ako ma.

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od Kaunaz »

wormagor píše:nainstalovano 2.01 jen s vidinou opraveneho bugu \Tmobile edge ale stejne mi to furt nejde://


Jaky bug myslis? Jestli to ze nemuzes editovat nastaveni APN, tak na to staci pridat do souboru carrier.plist v adresari /System/Library/Carrier Bundles/TMobile_cz.bundle radky:
<key>AllowEDGEEditing</key>
<true/>

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od caesar »

dalsi problem ktery na 2.0.1 mam a dnes jsem ho zjistil, je spatne funkci ovladani iPodu dalkovym ovladanim na sluchatkach. Dela si to co chce. Nekdy se skladba na 1 stisknuto spusti, jindy zas na dve. Nekdy ani na jedno (to vetsinou)

a jedna pro zprava:
Important
The Dev-Team also warns users against updating their firmware without PwnageTool...
Warning: If you care about the possibility of a GSM/3G unlock in the future (there is no unlock available as yet), do not update your 3G device with iTunes unless you do it via PwnageTool 2.0.2 (this means you?ll need to create a custom .ipsw with PwnageTool 2.0.2 and install it using iTunes) - If you have updated over the last few days with iTunes, you?ll still be able to Jailbreak using PwnageTool 2.0.2 but it may reduce the chance of you being able to unlock the Phone to be able to use a SIM card from all carriers in the future.

raider

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od raider »

Kdo se chce vrátit z FW 2.0.1 na 2.0,tak tady máte video od 6 letého hackera.Když to zvládne i předškolák :D :D :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=2--RrmRxkxM

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od Pantani »

ja uz se nevratim pokud me nedonuti nejaka nemoznost budouciho updatu. S 2.0.1 jsem zatim velmi spokojen
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od ls8 »

Downgrade 2.0.1 -> 2.0 nevyzaduje zadne specialni postupy, proste se udela restore v DFU rezimu. Uz jsem tak downgradoval tri telefony.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

raider

Re: Vysel FW 2.0.1

Příspěvek od raider »

Tak jsem taky přešel na 2.0.1,protože mě už ta rychlost 2.0 s....A u mě teda došlo ke 100% zrychlení.Že mám jenom app store mi nevadí,ale co mi vadí je nemožnost vypnout doplňování slov a taky bych potřeboval nějaký levný program na čtení e-booků.

Odpovědět