Kopírování událostí - tipy a triky

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od vbruno »

Máte někdo nějaký trik, jak vytvoříte stejnou událost několikrát aniž byste museli vše dělat opakovaně? Nemluvím o opakování události, ale o vytvoření stejné události nepravidelně. Díky.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od jackherrer »

ve weekcalu (Week Calendar) si muzes udelat sablonu dane udalosti a pak pri tvoreni nove jen vybrat tu sablonu.. trosku se to pridavani udalosti zrychli.. mam v sablonach napr. tenis na ktery chodim uz jen nepravidelne a vzdy dam novou udalost dam sablonu tenis s upozornenim jak jsem zvykly (hodinu predem a den predem) pak jen nastavim samotny cas toho konkretniho tenisu a je to... snad je to neco co hledas..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od vbruno »

Super, díky moc ! Já jsem teď objevil, že lze zvát zúčastněné i mimo Exchange (dosud jsem myslel, že tato funkce funguje jen v něm) a tak se snažím zavést si nějaký způsob pozvánek, tzn. vytvořit několik termínů potenciální události, na všechny pozvat všechny a ti by si případně vybrali, kdy dorazí. Mám na to aplikaci Invy, ale ta má dost bugů a vývojáři nějak nejeví snahu o update.

Dotaz: Lze do šablony přidat i pozvané osoby?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od jackherrer »

kdyz do sablony pridas udalost kde jiz zucastneni zavadeni jsou tak si ta sablona ty zucastnene pamatuje
I will maintain an attitude of open-mindedness.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od vbruno »

Díky moc za rady!
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od jackherrer »

nemas za co, celkove Week Cal vsem vrele doporucuju, ma moc dalsich funkci oproti nativnimu kalendari..
I will maintain an attitude of open-mindedness.

max771
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 09, 2018 8:35 am

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od max771 »

Dobry den mam dotaz vlastnim iphone 7 asi 14 dni pred tim jsem mel jen android . Kopiroval jsem zpravu a ted nevim jak to smazat kdyz pisu sms tak mi tam porad vyskakuje okynko vlozit a porad je tam za zprava co jsem kopiroval jde to nejak smazat?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od Anndy »

vbruno píše:Máte někdo nějaký trik, jak vytvoříte stejnou událost několikrát aniž byste museli vše dělat opakovaně? Nemluvím o opakování události, ale o vytvoření stejné události nepravidelně. Díky.

Toto riešim v nativnom kalendári tak, že prepíšem pôvodný / aktuálne skončenú udalosť na nový termín.
Plus iOS má určitú inteligenciu a určite veci, ktoré robím opakovane a nepravidelne mi inteligentne dopĺňa sám.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Alfan
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv kvě 26, 2016 12:42 pm

Re: Kopírování událostí - tipy a triky

Příspěvek od Alfan »

Zkus Calengoo.
Umí Exchange, Gmail a má spoustu nastavení.
A co víc, umí Úkoly z a do Outlooku.
Autor je velmi komunikativní a na app stále pracuje.

Odpovědět